999 rezultate për

synuar

SHBA rikthen raketat në Europë duke synuar Rusinë (FOTO LAJM) Shtetet e Bashkuara të Amerikës duket se kanë ndërmarrë një vendim të papritur, duke vendosur raketa në Europë, më saktë
3 muaj deri në 5 vjet! Qeveria nxjerr menunë e burgut ndaj opozitës Qeveria ka nxjerrë "mënunë" e burgut duke kërcënuar kështu opozitën që ka deklaruar se do t'i prishë zgjedhjet e qershor
Nis uragani shqiptar tek Zvicra, kërkohet goli me çdo kusht Zvicra ka nisur me vrull ndeshjen kundër Suedisë duke synuar të shënojnë sa më shpejt. Deri më tani, kur është luajtu
Panucci premton një super Kombëtare për të synuar Euro 2020 Trajneri i Kombëtares Shqiptare Christian Panuci, mbërriti mbrëmjen e së enjtes në Tiranë për të qenë i pranishëm në cer
Zbulohen 5 super blerjet e Juves në merkato për të synuar Championsin (FOTO LAJM) Pas rinvimit me Massimiliano Allegrin, Juventus po mendon për merkaton për sezonin 2017-2018. Sipas të përditshmes “Tutt
Ancelotti peshkon yjet e Serisë A për Bayernin (FOTO LAJM) Edhe pse ka plot 6 muaj kohë përpara se të marrë timonin e Bajern Mynih, tekniku italian, Carlo Ancelotti ka nisur punën
PSG, 4 yje për të synuar Champions-in (FOTO LAJM) Paris Saint Germain-i i presidentit Al Khelaifi duhet të jetë më dominues. Për këtë arsye, sipas asaj që raporton sot e
Juventus, një poker për të synuar Champions-in (FOTO LAJM) Marotta dhe Conte programojnë Juventusin e së ardhmes. Drejtori i Përgjithshëm i bardhezinjëve dhe presidenti Andrea Agn
Montela flet për rivalët e ekipit të tij Trajneri i Fiorentinës, Vinçenco Montela në një intervistë për “Gazzetta dello Sport” flet për rivalët e ekipit të tij,
Pas Juves, edhe Milan dhe Inter kërkojnë fitore Në prag të ndeshjes me Sëlltikun në Ligën e Kampioneve, Juventusi ka rikonfirmuar formën e mirë të lojtarëve duke fituar
Dafina Zeqiri aktore? Dafina Zeqiri në Twitterin e saj ka postuar një fotografi ku thotë se është në xhirime të një seriali në RTV21. Këngë