999 rezultate për

synon

Isa Mustafa synon të bëhet President i Kosovës (VIDEO) Dëshirë e ka të bëhet president i vendit, por Isa Mustafa e pranon se për momentin kjo nuk është tema kryesore në negoci
Çfarë po "kurdis" Interi, synon rikthimin e Ibrahimovic Për momentin Antonio Conte ka vetëm tre sulmues në dispozicion dhe një Sebastiano Espozito që është vetëm 17 vjeç. Nd
Reali kërkon Lautaron, po Interi kë synon t'i rrëmbejë madrilenëve Sytë e Interit mbi Marko Asension. Sytë e Realit mbi Lautaro Martinezin. Në aksin Milano-Madrid po nisin diskutimet e pa
Jashtë SPAK-ut, Donika Prela synon Prokurorinë e Përgjithshme Drejtuesja e Prokurorisë së Krimeve të Rënda ka kërkuar që të emërohet prokurore në apel, ose në prokurorinë e përgjiths
E BUJSHME/ Milani synon një emër të madh për stolin Marco Giampaolo është në një rrezik të madh për tu shkarkuar nga stoli i Milanit, për shkak të rezultateve të dobëta që
Benzema synon të barazojë rekordin e Di Stefanos në Champions Karim Benzema synon ta barazojë rekordin e Alfredo Di Stefanos dhe të bëhet lojtari i tretë i Real Madridit me më shumë
Conte synon titullin e Serie A Interi fitoi 2-0 në derbin kundër AC Milan ne San Siro. Trajneri i Interit Antonio Conte foli për PPSportsTV pas ndes
E BUJSHME/ Njeriu i 3 më i pasur i botës, synon të blejë Milanin Një lajm "bomb" mediat italiane teksa njeriu i 3 më i pasur në botë, Bernard Arnault, synon të bleje skuadrën e Milanit.
Kane synon rekordin e Wayne Rooney-t tek Anglia Ish-sulmuesi anglez, Alan Shearer thotë se Harry Kane do ta synojë thyerjen e rekordit prej 53 golave të Wayne Rooneyt t
Zyrtari amerikan godet Serbinë: Një shtet që synon BE-në nuk duhet të pranojë armë nga Rusia Vetëm brenda muajit korrik Serbia ka nënshkruar një marrëveshje ushtarake dhe për armatim me Francën, ndërkohë artileri
E BUJSHME/ Hipoteza për rikthimin në Superiore, Dinamo synon Ilir Dajën për stolin Dinamo ka nisur nga puna për sezonin e ardhshëm dhe po pret vetëm njoftimin nga FSHF që të rikthehet në Kategorinë Super
Pakistani synon të dërgojë në vitin 2022 astronautin e parë në hapsirë Pakistani synon të dërgojë në vitin 2022 astronautin e parë pakistanez në hapësirë. “Krenar të njoftojmë se procesi i
Inter heq dorë nga Lukaku e Dzeko, Conte synon bomberin e Serisë A (FOTO LAJM) Inter nuk mund të pres më Dzekon e Lukakun. Skuadra e Contes ka disa javë që po tenton një marrëveshje me njërin nga dy
Paketa anti-shpifje, flet gazetari: Rama synon t’u mbyllë gojën kritikëve, ka mentalitet nazist Neritan Sejamini, i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, ku u diskutua paketa anti-shpifje e propozuar nga qeveria, ka
Arbenita Ismajli synon ti bashkohet kolegeve të "Victoria’s Secret" (FOTO LAJM) Në një kohë shumë të shkurtër Arbenita dhe i dashuri i sajë Fero u bënë lajmi kryesor i mediave shqiptare. Modelja s
Qeveria miraton paketën anti-shpifje, si do të veprohet me median online Është miratuar sot në Këshillin e Ministrave drafti që synon të formalizojë dhe rregullojë mediat online, e njohur ndrys
Ndiqni LIVE konferencën "bombë" të Ilir Metës (VIDEO) Ilir Meta ka shpëthyer në akuza të forta ndaj Ramës dhe Rilindjes duke theksuar se janë kthyer në një shtet të nëndheshë
Samanta publikon këngën e re në gjuhën angleze, synon tregun ndërkombëtar (VIDEO) Këngëtarja nga Shqipëria, Samanta Karavella ka publikuar projektin e ri. Kënga e re nga Smamanta ka ardhur në gjuhën
Meta synon kreun e LSI-së, Kryemadhi zbulon "prapaskenat": Të vijë ta provojë Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka folur për herë të parë mbi mundësinë që Ilir Meta të kthehet në krye të kësaj for
Dortmund nuk ndalet pas tre super blerjeve synon këtë top sulmues Borussia Dortmund është njëra nga skuadrat më aktive duke përforcuar ekipin për edicionin e ri. Madje ende pa u hapur