999 rezultate për

synimi

Allegri refuzon PSG-në, cili është synimi i tij Massimiliano Allegri vazhdon të mbetet një trajner i lirë edhe pse ka shumë oferta në drejtim të tij. Së fundmi ka qe
Përplasja e madhe mes LDK-AAK, zbulohet shkaku dhe synimi i Haradinajt (FOTO LAJM) anë duke vazhduar edhe me tej përplasjet mes dy partive që qeverisin me vendin, LDK-AAK. Që nga takimi në Uashington,
Ylli i Bayernit tregon synimin e "bavarezëve": Duam sërish tripletën Sulmuesi i Bayern Munchen, Serge Gnabry premtoi se ai dhe shokët e skuadrës do të bënin gjithçka për të mbrojtur të tre
Oferta 300 mijë euro, bomberi i Superiores drejt shitjes Laçi mund të humbasë shërbimet e golashënuesit më të mirë të Superiores së sezonit të fundit, Kirian Nuabueze, pasi sulm
Parlamenti rrëzoi dekretin e Metës, PD tregon synimin e fshehtë të Ramës PD ka reaguar ashpër pas ndryshimit të ligjit për statusin e gjyqtarëve dhe prokurorëve. Ka qenë sekretari i PD-së pë
Lubonja: Cili është synimi i vërtetë i Edi Ramës për të hequr koalicionet Analisti Fatos Lubonja thotë se arsyeja që pse kryeministri Rama synon që të heqë koalicionet është që të fusë në Kushte
Egbo: Synimi ishte të mos humbnim, Muçit i dhashë një porosi Tirana ka arritur të marrë një barazim në fund falë golit të Muçit, duke e mbajtur titullin akoma në dorën e tyre. P
Reforma Zgjedhore, Soreca i bën thirrje palëve për bashkëpunim Ditën e sotme, Këshilli Politik bëri në mbledhje që zgjati katër orë ku pati edhe mosdakordësi mes palëve. Në lidhje
Rrëfimi emocionues i Lenjanit për dronin në Beograd: Serbët na sulmonin, por ne synimin e kishim mbrojtjen e flamurit (VIDEO) Pasi tregoi për situatën që kishte ndodhur në Sion, me largim nga klubi shkaku i krizës së shkaktuar nga coroanvirusi dh
Katër pikë nga Juventusi , Tare flet për shanset e Lazios këtë sezon Igli Tare është momentalisht drejtori më i mirë sportiv në Itali, shqiptari ka folur për super formën që po kalon Lazio.
Hadërgjonaj tregon synimin e tij Florent Hadërgjonaj e pranon se është i dëshpëruar dhe i zhgënjyer që nuk po luan për Huddersfieldin. Mbrojtësi kosov
Valverde në pikëpyetje për të ardhmen, Xavi: Dua të bëhem trajneri i Barcelonës Legjenda e Barcelonës dhe Spanjës, Xavi, ka thënë se dëshiron të rikthehet te ish-klubi i tij dhe ta marrë postin e traj
Shkëndija prezanton uniformën e re (FOTO LAJM) Shkëndija e Tetoves ka prezantuar fanellat e reja për sezonin e ardhshëm. Ajo ka treguar se kur do të dalin në shitje
Pati probleme me zemrën, Casillas befason me postimin e fundit Iker Casillas duket se ka lënë pas problemet me zemrën. Spanjolli ka postuar një foto në "Twitter", teksa shihet duke hy
Gattuso: Synimi është zona Champions, nuk kam probleme me Leonardon Pas 6 vitesh, Milani rikthehet të garojë për një vend në zonën Champions të renditjes, ndërsa nesër në mbrëmje do të udh
Lajme të mira për Juventusin në prag ndeshjen me Milanin Paulo Dybala, Mario Mandzukic dhe Leonardo Spinazzola janë stërvitur të gjithë të enjten, derisa Cristiano Ronaldo vazhd
Ky është synimi i Juventusit për në merkaton e verës Mbrojtësi i Ajaxit, Matthijs de Ligt është njëri prej synimeve kryesor të Juventusit gjatë merkaots së verës. Siç rap
Shqiptarët edhe një herë tregojnë se "vdesin" për BE-në, a është synimi të largohen? Shumica e shtetasve të BE-së kundërshtojnë zgjerimin e bllokut me anëtarë të rinj në vitet e ardhshme, ndërsa vendet kan
Thibaut Courtois synimi kryesor i Real Madridit Ditën e sotme pati raportime të mediave britanike që përfshinë Real Madridin në një ofertë prej 110 milionë euro për dy
Eksperti i NASA-s: Synimi i ri, observator në Shqipëri Për të gjithë ata që jetojnë në Shqipëri por kanë ëndrra të mëdha për hapësirën, më në fund ka ardhur një mundësi e artë