999 rezultate për

synim

Allegri refuzon PSG-në, cili është synimi i tij Massimiliano Allegri vazhdon të mbetet një trajner i lirë edhe pse ka shumë oferta në drejtim të tij. Së fundmi ka qe
Përplasja e madhe mes LDK-AAK, zbulohet shkaku dhe synimi i Haradinajt (FOTO LAJM) anë duke vazhduar edhe me tej përplasjet mes dy partive që qeverisin me vendin, LDK-AAK. Që nga takimi në Uashington,
Ylli i Bayernit tregon synimin e "bavarezëve": Duam sërish tripletën Sulmuesi i Bayern Munchen, Serge Gnabry premtoi se ai dhe shokët e skuadrës do të bënin gjithçka për të mbrojtur të tre
Oferta 300 mijë euro, bomberi i Superiores drejt shitjes Laçi mund të humbasë shërbimet e golashënuesit më të mirë të Superiores së sezonit të fundit, Kirian Nuabueze, pasi sulm
Kurti mosbesues ndaj takimit në Uashington: Ka si synim kompromisin Ish-kryeministri i Kosovës, Albin Kurti nuk e sheh aspak me sy pozitiv ndërhyrjen e Grenell për dialogun me Serbinë.
Parlamenti rrëzoi dekretin e Metës, PD tregon synimin e fshehtë të Ramës PD ka reaguar ashpër pas ndryshimit të ligjit për statusin e gjyqtarëve dhe prokurorëve. Ka qenë sekretari i PD-së pë
Lubonja: Cili është synimi i vërtetë i Edi Ramës për të hequr koalicionet Analisti Fatos Lubonja thotë se arsyeja që pse kryeministri Rama synon që të heqë koalicionet është që të fusë në Kushte
Egbo: Synimi ishte të mos humbnim, Muçit i dhashë një porosi Tirana ka arritur të marrë një barazim në fund falë golit të Muçit, duke e mbajtur titullin akoma në dorën e tyre. P
Reforma Zgjedhore, Soreca i bën thirrje palëve për bashkëpunim Ditën e sotme, Këshilli Politik bëri në mbledhje që zgjati katër orë ku pati edhe mosdakordësi mes palëve. Në lidhje
Rrahmani zbulon synimet pas Napolit Amir Rrahmani ka filluar stërvitjet me klubin e Veronës për tu rikthyer në ndeshjet e mbetura të Serie A. Ylli nga Pr
Rrëfimi emocionues i Lenjanit për dronin në Beograd: Serbët na sulmonin, por ne synimin e kishim mbrojtjen e flamurit (VIDEO) Pasi tregoi për situatën që kishte ndodhur në Sion, me largim nga klubi shkaku i krizës së shkaktuar nga coroanvirusi dh
Katër pikë nga Juventusi , Tare flet për shanset e Lazios këtë sezon Igli Tare është momentalisht drejtori më i mirë sportiv në Itali, shqiptari ka folur për super formën që po kalon Lazio.
NASA me raketë gjigante, synim transportimin e amerikanëve në Hënë Faza e parë thelbësore për “mega-raketën” e Nasës, SLS është zhvendosur nga fabrika e saj në New Orleans për teste thelb
Nis në Tiranë “Forumi Global për Pensionet Private”, synimet e AMF-së Forumi Global për Pensionet Private “Zhvillimi dhe mbikëqyrja e marrëveshjeve për fondet e pensioneve” nisi punimet sot,
Po kalon një moment fantastik, Muriqi zbulon synimet e tij Vedat Muriqi shpreson ta vazhdojë formën e shkëlqyeshme nëpër të cilën është duke kaluar. Sulmuesi kosovar i ka realizua
Hadërgjonaj tregon synimin e tij Florent Hadërgjonaj e pranon se është i dëshpëruar dhe i zhgënjyer që nuk po luan për Huddersfieldin. Mbrojtësi kosov
Krasniqi bën realitet një nga ëndrrat e tij, hap palestrën e parë Boksieri shqiptar Haxhi Robin Krasniqi ka njoftuar se ka hapur palestrën e parë të tij, që ka qenë gjithmonë një synim i
Valverde në pikëpyetje për të ardhmen, Xavi: Dua të bëhem trajneri i Barcelonës Legjenda e Barcelonës dhe Spanjës, Xavi, ka thënë se dëshiron të rikthehet te ish-klubi i tij dhe ta marrë postin e traj
Shkëndija prezanton uniformën e re (FOTO LAJM) Shkëndija e Tetoves ka prezantuar fanellat e reja për sezonin e ardhshëm. Ajo ka treguar se kur do të dalin në shitje
Pati probleme me zemrën, Casillas befason me postimin e fundit Iker Casillas duket se ka lënë pas problemet me zemrën. Spanjolli ka postuar një foto në "Twitter", teksa shihet duke hy