999 rezultate për

sylejman

Shqiptari në SHBA akuzohet për mbështetje të ISIS-it Departamenti amerikan i Drejtësisë tha se të mërkurën në gjykatën federale të Qarkut të Uashingtonit, kryeqytetit të ven
Familja Berisha në zi, humbin njeriun e afërt: Ndamë bashkë dashurinë e prindërve! "Së bashku ndamë lojërat, gëzimet, dashurinë e prindërve, familjarëve tanë dhe përfunduam shkollën 7 vjeçare..." Ish
Kurti për Sylejman Selimin: Më vjen keq që je në liri me kusht Kryeministri i vendit, Albin Kurti, ka njoftuar se është vizituar nga Sylejman Selimi, i cili i ka uruar suksese në punë
Momenti kur moderatorja e RTK-së e përlotur jep lajmin për vdekjen e koleges (VIDEO) Gjatë ditës së sotme, në moshën 33-vjeçare, ka ndërruar gazetarja e RTK-së, Ardita Sylejmani. Mësohet se gazetarja S
E FUNDIT/ Ndërron jetë gazetarja e RTK’së Ardita Sylejmani –Bllaca Gazetarja e RTK-së, Ardita Sylejmani ka ndërruar jetë në Budapest të Hungarisë. Gazetarja me prejardhje nga Gjilani dysh
Shtatë vëllezërit Geci kanë një kërkesë për shtabin e UÇK-së Shtatë vëllezërit Geci nga Llausha, përmes një komunikate për shtyp kanë kërkuar edhe njëherë nga të gjithë anëtarët e S
Sylejman Selimi ftohet nga Gjykata Speciale Ish-komandanti i UÇK-së, Sylejman Selimi, është intervistuar sot në Prishtinë nga Gjykata Speciale. Këtë e ka konfirm
Sylejman Selimi lirohet nga burgu Ish-komandanti i Ushtrisë Çlirimtare është liruar me kusht. Lirimin me kusht të tij e ka mundësuar Paneli për Lirim me K
Gashi hedh poshtë spekullimet: Selimi nuk është ftuar në Hagë Ditë më parë u raportua se ish-komandanti i UÇK-së, Sylejman Selimi është ftuar për t’u intervistuar nga Gjykata Special
Kjo është vajza s*ksi e Sylejman Selimit (FOTO LAJM) Donika Selimi, vajza e ish-komandantit të UÇK-së, Sylejman Selimi, është një ndër vajzat më trendy në Instagram për mome
Përkeqësohet gjendja shëndetsore e Selimit Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut (KMDLNj) sot e ka vizituar qendrën korrektuese në Dubravë. Në
OVL e UÇK-së paralajmërojnë sërish protesta për lirimin e menjëhershëm të Sylejman Selimit Organizata e Veteranëve të Luftës të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës ka kërkuar lirimin e menjëhershëm të Gjeneral Sylejm
Haradinaj bën thirrje për Sylejman Selimin Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj i ka bërë thirrje publike Avokatit të Popullit të shkojë dhe të shoh gjendjen e ish-gj
Avokati i Selimit nxjerr një lidhje dashurie, kush është kryetari dhe gjykatësja? Gjatë javës së kaluar, Gjykata Supreme e Kosovës ka hedhur poshtë kërkesën për lirimin e Sylejman Selimit. Avokati i
EKSKLUZIVE/ Zbardhet arsyeja pse nuk u lirua Sylejman Selimi Nga Ervin Shkulaku Eshtë refuzuar sërish kërkesa e Sylejman Selimit për tu liruar me kusht dhe tashmë do t'i d
Nuk lirohet Selimi, avokati ka një paralajmërim (DOKUMENT) Gjykata Supreme e Kosovës ka vendosur përsëri për mos lirimin e ish komandantit të UÇK-së, Sylejman Selimit. Kështu k
Veteranët thirrje të papritur për Sylejman Selimin Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së me anë të një reagimi për media ka thënë se nuk ka asnjë bazë juridike që Sy
Gashi: Sylejman Selimi po mbahet padrejtësisht në burg Tomë Gashi, avokat i ish-komandantit të UÇK-së, Sylejman Selimi, ka thënë, se klienti i tij është duke u mbajtur padrejt
Sylejman Selimi sot ka një ditë të veçantë, Rexha reagon Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi përmes një postimi në Facebook ka uruar ditëlindjen komandantit të UÇK-s
Lushtaku denoncon një rrëmbim Qytetarë e veteranë të shumtë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës u mblodhën sot para Pallatit të Drejtësisë në Prishtinë