999 rezultate për

syla

Ngrihet aktakuzë ndaj sulmuesit të gazetarit Syla Prokuroria Themelore në Prishtinë ka ngritur aktakuzë ndaj Bashkim Jupës, i cili sulmoi gazetarin Valon Syla, për shkak
Sulmoi gazetarin Syla, Prokuroria kërkon t'i caktohet masa e paraburgimit Prokuroria Themelore e Prishtinës po kërkon paraburgim ndaj personit i cili sulmoi fizikisht gazetarin Valon Syla. “P
Arrestohet emigranti nga Zvicra që rrahu gazetarin Valon Syla Gazetari dhe publicisti, Valon Syla, ka njoftuar se personi i cili e ka sulmuar gjatë ditës së sotme në Prishtinë, është
Policia reagon për dhunën ndaj gazetarit Syla: Po hetojmë Policia e Kosovës ka reaguar në lidhje me sulmin fizik të ushtruar ndaj Valon Sylas. Zëdhënësja e policisë për rajonin
Gazetari Valon Syla sulmohet fizikisht në qendër të Prishtinës Gazetari Valon Syla është sulmuar fizikisht para disa minutave në qendër të Prishtinës, raporton Gazeta Express. Nga
Fjolla Morina dhe Fisnik Syla bëjnë gjestin e madh për të infektuarit me Covid-19 (FOTO LAJM) Fjolla Morina dhe partneri i saj, Fisnik Syla janë një ndër çiftet më të rinj dhe më të komentuar të showbizit. Së fu
Bashkëshortja e biznesmenit e bëri për "një lek", por si i ka Fjolla marrëdhëniet me kunatin (FOTO LAJM) Fjolla Morina zyrtarizoi lidhjen e saj me biznesmenin Fisnik Syla, i cili e shoqëronte kur ajo u arrestua për armëmbajtj
Fjolla Morina dhe Fisnik Syla janë martuar? Zbulohet e vërteta tjetër (FOTO LAJM) Pak ditë më parë në mediat rozë u shpërnda me shpejtësi lajmi se Fjolla Morina dhe Fisnik Syla ishin martuar. E gjithë k
Fjolla Morina i jep fund beqarisë, martohet me biznesmenin Fisnik Syla (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina dhe biznesmeni Fisnik Syla e kanë kurorëzuar dashurinë me martesë. Kjo u bë
Me dedikimin më romantik ndonjëherë, biznesmeni lë pa fjalë Fjolla Morinën (FOTO LAJM) Fjolla Morina dhe Fisnik Syla kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave pasi bënë publike romancën e tyre. Biznesmeni
Bashkëshortja e biznesmenit e bëri për "një lek", por si i ka Fjolla marrëdhëniet me kunatin (FOTO LAJM) Fjolla Morina zyrtarizoi lidhjen e saj me biznesmenin Fisnik Syla, i cili e shoqëronte kur ajo u arrestua për armëmbajtj
Kjo është vila luksoze e të dashurit biznesmen të Fjolla Morinës (FOTO LAJM) Pas skandalit të bujshëm, ku u kap me një armë zjarri pistoletë, me 23 fishekë luftarak, si dhe një pistoletë çakmak, Fj
Mori propozimin për martesë, Fjolla Morina paralajmëron dasmë së shpejti (VIDEO) Pak ditë më parë, Fjolla Morina konfirmoi lidhjen e saj dhe më pas fejesën me biznesmenin Fisnik Syla. Këngëtarja ndau m
Fjolla zyrtarizoi lidhjen me Fisnikun, reagon bashkëshortja e tij: Më shkatërroi familjen (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, Fjolla Morina zyrtarizoi lidhjen e saj me biznesmenin Fisnik Syla, i cili e shoqëronte kur ajo u arrest
Pronar i 5 hoteleve në Belgjikë, Fjolla Morina bën publik biznesmenin që i propozoi për martesë Si për ta larguar të gjithë vëmendjen nga sulmet, komentet dhe spekulimet pas ngjarjes së fundit në doganën e Morinës, k
I propozoi në arrest shtëpie, kush është biznesmeni që do të martohet së shpejti me Fjolla Morinën? Si për ta larguar të gjithë vëmendjen nga sulmet, komentet dhe spekulimet pas ngjarjes së fundit në doganën e Morinës, k
Rrëfimi i Fjolla Morinës përpara gjyqtares, pranon lidhjen me biznesmenin (FOTO LAJM) Zbardhet i plotë vendimi i gjyqtares së Kukësit, Merita Karaj, që urdhëroi në 22 shtator 2020 lirimin nga qelia të këngë
Del nga burgu shoferi i Fjolla Morinës dhe biznesmenin Syla Gjykata e Kukësit ka lënë të lirë Fisnik Sylën dhe Fitim Mujin, pasi u kapën bashkë me këngëtaren Fjolla Morina me dy ar
U kapën me armë, flet biznesmeni që u arrestua bashkë me Fjolla Morinën “Jemi vetëm shoqëruesit e Fjollës. Nuk e dinim që ajo kishte këto pistoleta në çantën e dorës dhe në makinën e saj. Ajo
Ish-zyrtari i OBSH-së në Kosovë: Koronavirusi mund të rikthehet Ish-zyrtari i OBSH-së në Kosovë: Koronavirusi mund të rikthehet në vjeshtë Ish-drejtori i Organizatës Botërorë të Shë