999 rezultate për

swift

Kety Perry fajëson Taylor Swift për armiqësionë mes tyre: Ajo e nisi, ajo le ta përfundojë! Katy Perry i ka bërë thirrje Taylor Swift që 'të përfundojë' grindjet e tyre. Këngëtarja 32-vjeçaree "Blank Space" dh
Shokon Ed Sheeran: Kam fjetur me vajzat e skuadrës së Taylor Swift! (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Ed Sheeran ka folur për anët e errëta të suksesit të tij në një intervustë të gjatë dhe të sinqertë p
Një trup si të Taylor Swift? Provoni dietën e saj magjike! Taylor Swift është pa dyshim një ndër figurat më të bukura të shoëbizit botëror, por jo vetëm fytyra. Vlen per t’u th
Gomez i jep fund miqësisë me Swift Selena Gomez dhe Taylor Swift thuhet se janë përfshirë në një sherr të madh, pasi ish-ylli i Disney ka vendosur ta përja
Një romancë e re për Drake? (FOTO LAJM) Ndonëse ende nuk ka një konfirmim zyrtar, ende mediat rozë flasin për një lidhje të mundshme të Taylor Swift me reperin
Taylor Swift nuk humbet kohë. Romancë me Drake? Drake u nda nga Rihanna për Taylor Swift? Dy të rinjtë janë fotografuar teksa flirtonin me njëri-tjetrin, ndërsa ende nu
Taylor Swift, nostalgji për Calvin Harris Taylor Swift çdo ditë e më shumë përflitet për romancat e shumta të saja, sesa për projektet. Duket se këngëtarja nuk e
Deklarata shokuese e aktorit: Me Taylor jemi shokë Një ditë më parë Tom Hiddleston u përfol për një romancë të re, por edhe Taylor Swift është fotografuar teksa ka qënë në
Tom Hiddleston flirton me aktoren....E harroi Taylor Swift? (FOTO LAJM) Pas ndarjes me Taylor Swift, nuk kishin si të mungonin edhe thashethemet në lidhje me romancat e reja të aktorit Tom Hid
Calvin Harris me një këngë për Taylor Swift? Calvin Harris dhe Taylor Swift janë padyshim dy emrat më të lakuar në botën e show bizzit, kjo edhe për shkak të romancë
Taylor Swift hedh grepin tek Zac Efron? Prej kohësh, emri i Taylor Swift lakohet jo për projektet muzikore, për çmimet, apo tapetin e kuq, por për ndarjet me të
Taylor Swift një dështake në lidhje Taylor Swift është mësuar me ndarjet, e ndërsa burime pranë saj kane thënë se këngëtarja e ka kaluar këtë situatë kaotik
Harris shuan heshtjen, flet për herë të parë për ndarjen nga Swift Padiskutim që një ndër çiftet më të komentuar të show bizit kanë qënë Calvin Harris dhe Taylor Swift. Ndonëse ata kanë m
Taylor Swift i jep fund romancës 3 mujore Tashmë çdo gjë është konfirmuar, Taylor Swift i ka dhënë fund romancës së saj të shkurtër. Ky nuk përbënte më lajm, pasi
Taylor Swift drejt ndarjes me të dashurin Lidhjet e gjata nuk kanë funksionuar asnjëherë për Taylor Swift, ndërsa përflitet se ajo po i jep fund edhe romancës akt
Sërish ndarje për Taylor Swift? Një ndarje e re në horizont vjen për Taylor Swift, ndonëse zërat që qarkullojnë ende nuk janë konfirmuar zyrtarisht. Kën
Taylor Swift 1milion dollarë drejt familjeve të prekura nga përmbytjet në Luiziana Artistja amerikane Taylor Swift ka dhuruar 1 milion dollarë për rehabilitimin e zonës së Luizianës pasi shirat e rrëmb
Taylor Swift drejt humnerës Karriera e Taylor Swift është drejt dështimit, ndërsa jeta e saj personale është në majë. Këngëtarja 27-vjeçare nuk ka
R.I.P Taylor Swift, fansat e lënë në harresë Këngëtarja Taylor Swift ka qenë në qendër të vëmendjes gjatë javëve të fundit sa i takon romancave, por edhe për skandal
Dalin të vërtetat, Taylor Swift e ka tradhëtuar Calvin Harris Pak më herët u raportua se Calvin Harris do të bënte një këngë referuar tradhëtisë së Taylor Swift dhe duket se zërat që