999 rezultate për

swift

Taylor Swift merr masat, shet një nga aeroplanët e saj privat (FOTO LAJM) Taylor Swift ka shitur një nga dy aeroplanët e saj dy ditë para se vendi të hynte në bllokimin e pandemisë. Ajo u cil
Të jesh macja e Tylor Swift do të thotë të jesh më e pasur se motrat Kardashian (FOTO LAJM) Shumë njerëz mund t’i duan kafshët, të tjerë lidhen shumë me to, por ka edhe nga ata që bëjnë gjëra ekstreme për kafshët
Na kanë gënjyer? Publikohet telefonata famëkeqe mes Kanye West dhe Taylor Swift (VIDEO) Çfarë kthese që morën ngjarjet... Në konfliktin disavjeçar mes Kanye West dhe Taylor Swift, sapo u vërtetua përfundimish
Vetëm 18 vjeç, këngëtarja që rrëzoi nga froni Taylor Swift dhe triumfoti në Grammy Awards (FOTO LAJM) 18 vjeçarja po bën namin dhe duket se festa sapo ka filluar për të. Billie Eilish rrëmbeu katër çmimet më të mëdha në
Dëmet e tërmetit, KMSH thirrje për solidarizim Dëmet e tërmetit të sotëm janë të mëdha, për këtë arsye përtej strukturave të shtetit, shumë biznese private dhe organiz
10 këngëtaret më të pasura të vitit Revista Forbes ka publikuar një listë të yjeve të Pentagram që u pasuruan në vitin 2019. Surpriza më e madhe e vitit
Taylor Swift përjeton situatën më të tmerrshme për një këngëtare Frika më e madhe për këngëtarët është të mos jenë në gjendje të performojnë këngët e tyre dhe Taylor Swift po përballet
APEL/ Ky baba ka nevojë për ndihmë urgjente nga ne (FOTO LAJM) Në faqen në Facebbok “Kërkesë për ndihmë”, një qytetare kërkon ndihmë ekonomike për të përballur trajtimin e të atit, i
Propozim si në filma, djali emocionon vajzën në sy të këngëtares së njohur Një histori dashurie që nisi me Taylor Swift dhe u finalizua me një propozim si nëpër filma, sërish me Taylor Swift të p
Albumi i Taylor Swift, dy milionë kopje të shitura Albumi më i fundit i Taylor Swift ka shitur më shumë se dy milionë kopje. “Reputation” është albumi i parë që nga ai
Taylor Swift surprizon çiftin e ri në dasmën e tyre (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme Taylor Swift është në periudhën më të mirë të karrierës së saj pasi albumi “Reputation” ka korrur m
Taylor Swift, dorë për dore me të dashurin! Këto janë fotot e para (FOTO LAJM) Taylor Swift dhe të dashurin e saj, Joe Alwyn të cilët janë fotografuar së bashku duke ushtruar sportin e tyre të prefer
Hakerët vjedhin 6 milionë dollarë në Rusi Disa hakerë kanë arritur që të vjedhin 339.5 milionë rubla (apo 6 milionë dollarë), përmes një sulmi ndaj një sistemi të
Taylor Swift shpenzon 50 milionë dollarë për një apartament?! Këngëtarja e famshme Taylor Swift ende po shijon suksesin e albumit të saj “Reputation” si edhe të hitit “End Game”.
Taylor Swift nxjerr në pah defektin më të madh të Bruno Mars Zhvillimi i teknologjisë në dekadat e fundit ka bërë të mundur që të na i servirë personazhet e njohur ashtu siç ata dës
Zbulohen email-et kërcënuese nga një fans i çmendur i Taylor Swift Ndonjëherë ndodh që fansat më të zjarrtë të yjeve të famshëm të bëhen të rrezikshëm kur nuk marrin atë që duan. Këtë her
Taylor Swift thyen çdo rekord me "Look what you made me do" Këngëtarja Talor Swift njihet për natyrën saj misterioze dhe shpeshherë edhe të fshehtë. Por këtë herë Taylor ka ven
Akuzoi Dj e njohur për ngacmim seksual, Taylor Swift fiton gjyqin Këngëtarja shumë e njohur Taylor Swift ka fituar gjyqin kundër DJ të njohur DJ David Mueller. Ajo e paditi atë disa
E kishit vënë re Taylor Swift te “13 arsyet pse”? (FOTO LAJM) Një nga serialet që goditi momentalisht botën dhe arriti edhe ne Shqipëri ishte seriali “ 13 arsyet pse” i cili bënte fj
Taylor Swift takon prindërit e të dashurit të ri Këngëtarja Taylor Swift u shfaq në Londër më të dashurin e saj më të ri, aktorin Joe Alwyn, në “Ditën e babait”.