999 rezultate për

svetlana

Raporti sekret: Putin ka një vajzë 17 vjeçare me pastruesen Sipas mediave te huaja Vladimir Putin ka një tjetër vajzë të fshehtë, nga një lidhje jashtëmartesore me një pastruese. S
Zbulohet arsyeja pse modelja nuk i dha dorën Benatia-s (VIDEO) Skuadra e Juventusit arriti të marrë për të shtatën herë rradhazi festoi titullin si mbret i Seria A. Kur të gjithë p
Refuzoi t'i jepte dorën Benatias, modelja: Nuk na e lejon rregullorja (VIDEO) Një nga vajzat që ishte në podiumin e ngritur ku Juventus po nderohej me titullin 7-të radhazi, refuzoi t’i jepte dorën
Mijallkovi bën "pazare" për disa pajisje nga Izraeli Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev, ka publikuar sot bombën 15, ku në përgjimet e publikuara dëgjohet një bisedë për të cilën
E përdhunuan, copëtuan dhe në fund e dogjën 90-vjeçaren! Policia në Smederevë ka arrestuar Dragisha Ristiqin (41) dhe Svetlana Stankoviqin (37) të dyshuar për përdhunim, vrasje