999 rezultate për

sveti

Ja sa raste u shënuan në 24 orët e fundit me Covid-19 në Maqedoni Ministria e Shëndetësisë, informon se gjatë 24 orëve të fundit nga 793 testime të realizuara, 72 persona kanë rezultuar
26 viktima dhe 1198 raste të reja në Maqedoninë e Veriut Gjatë 24 orëve të fundit, u kryen 3081 teste dhe 1198 raste të reja të COVID -19 u regjistruan në: Shkup 572 Kumanov
Rekord i zi në Maqedoni, 14 viktima dhe 870 të infektuar gjatë orëve të fundit Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 2647 testime të realizuara, 870 persona kanë rezultua
12 viktima dhe 641 të infektuar me Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 2668 testime të realizuara, 641 persona kanë rezultua
4 viktima dhe 408 raste të reja me Covid-19 Ministria e Shëndetësisë, informoi se në 24 orët e fundit nga 2140 testime të realizuara për të dyshuar të prekur me vir
Nëntë viktima, rritet ndjeshëm numri i infeksioneve në Maqedoninë e Veriut Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 2.441 teste, ndërsa janë regjistruar 445 raste të re
MAQEDONI/ 72 raste të reja me Kovid-19, tre të vdekur dhe 54 të shëruar Nga Ministria e Shëndetësisë njoftojnë se gjatë 24 orëve të fundit nga 793 testet e kryera pozitiv kanë rezultuar 72 per
88 raste të reja, 123 të shëruar dhe tre të vdekur në Maqedoni nga COVID-19 Ministri e shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë bërë 973 testime ndërsa janë regjistruar 88 raste të reja m
Hidhet me kokë, humb jetën një person në liqenin e Ohrit Një person 35 vjeçar nga Sveti Nikolla ka humbur jetën në Liqenin e Ohrit. Sic njoftoi Ministria e Punëve të Brendshm
Aleanca për Shqiptarët: Kalaja e Tetovës ka pronar të ri kishën "Sveti Atanasija" (VIDEO) Grupi i punuës i Aleancës për Shqiptarët ka arritur të sigurojë prova dhe materiale për pronarin e ri të Kalasë së Tetov
Kush është në foto pas Ademit, Car Dushani apo Sveti Kirilli? Fotografia e mësipërme është bërë në fakultetin pedagogjik, ku Abdilaqim Ademi mori pjesë në Akademinë solemne me rastin
Rama: Shqiptarët më afër se kurrë mesveti Kreu i Qeverisë së Shqipërisë, Edi Rama, ka marrë sot titullin "Qytetar Nderi" i Ulqinit. Pas ceremonisë në fjalë ku
Tre vjet burg për Pasko Kuzman Ish drejtori i Drejtorisë për mbrojtje të trashëgimisë kulturore Pasko Kuzman, është dënuar nga Gjykata Penale me 3 vjet
Daçiq sot në Shkup feston festën e Sveti Savës Kryeministri i Serbisë Ivica Daçiq sot do të zhvillojë në Shkup një vizitë zyrtare me rastin e festës së Sveti Savës.
Kartmonedha fallso prej 500 eurosh, në qarkullim Në momentin që dikush dëshiron t'ju paguaj dicka me kartmonedhë prej 500 eurosh, hapni sytë mirë, për shkak se dje është
Arrestohet punonjësi "mashtrues" i qeverisë 63-vjeçari V.S. nga Sveti Nikola, i njohur te bashkëqytetarët e vet si "Spikeri", është arrestuar për arsye se me dëshir