999 rezultate për

suzana

Aksident i rëndë në Itali, humbin jetën 2 shqiptarë Dy shqiptarë humbën jetën në një aksident tragjik në Itali. Ngjarja ndodhi pasditen e djeshme në Bologna. Sipas media
Ndahet nga jeta gazetarja e mirënjohur Ndahet nga jeta papritur spikerja e mirënjohur e Radio Shkodra, Suzana Dibra. Kolegu i saj, Adrian Hoti thotë se "e p
Vrau bashkëjetuesen me çekiç, shkodranin e braktisin dy vajzat e tij Detaje rreqethëse janë mësuar për krimin e dy ditëve më parë në Shkodër ku një 70-vjeçar vrau me çekiç bashkëjetuesen e
"Donte t'i merrte shtëpinë", pse e masakroi me çekiç shkodrani gruan Vrasja makabre në Shkodër ku një 70-vjeçar vrau me çekiç bashkëjetuesen e tij, ka tronditur familjët, miqtë dhe fqinjët
Drejtoresha flet pas akuzave për dhunë: Më mori letrën nga duart me dhunë Pak ditë më parë u bë publike rasti i dhunës në një shkollë në Korçë ku edukatorja ka denoncuar në polici drejtoreshën e
Nëna e Argjentina Ramosajt, gjyshja shqiptare më seksi! (FOTO LAJM) Nëna e këngëtares Argjentina Ramosaj, Suzana Mushkolajn, i habit të gjithë me pamjen dhe freskinë e saj. Ajo është një n
Burri në burg për vrasje, gruaja me dy fëmijë i kërkon divorcin live Një histori e pazakontë divorci është zhvilluar sot live në studion e emisionit “Me zemër të Hapur” ku 28-vjeçarja Suzan
Me këtë veshje Suzana Mushkolaj uron festën (FOTO LAJM) Për festën e 28 nëntorit pothuajse të gjithë artistët janë duke uruar me fjalët më të mira për popullin shqiptar. E n
E para kolonele në Shqipëri! Kush është Prefektja e vetme femër në qeveri Suzana Jahollari është e vetmja Prefekte femër e zgjedhur nga kryeministri Edi Rama për skuadrën e re të prefektëve të z
E dhimbshme, 15-vjeçarja e sëmurë përplot publikun: Të lutem mami buzëqesh! Ajo është vetëm 15 vjeç dhe jeta e saj është shumë ndryshe nga adoleshentet e tjerë. E gjendur në luftë me shëndetin, di
Motrat Istrefi seksi? Me shumë siguri nuk e njihni mamanë e tyre! (FOTO LAJM) Padyshim që Nora dhe Era Istrefi janë ndër këngëtaret më të njohura për shqiptarët port ë njohura edhe për bukurinë dhe
Dhunimi i biznesmenit, e bija: Ja si qëndron e vërteta Një ditë më parë u dhunua biznesmeni Ylli Sala në fshatin Labinot Fushë, në Elbasan. 50 vjeçari, përfundoi i gjakosur dh
Lajm i keq për shqiptarët, humb zgjedhjet për Kongresin amerikan Suzana Shkreli Kandidatja me origjinë shqiptare, Suzana Shkreli ka humbur zgjedhjet për të siguruar një ulëse në Kongresin amerikan.
Presidencialet në SHBA/ Edhe një shqiptare po kandidon në Kongresin Amerikan Në zgjedhjet presidenciale që po mbahen ditën e sotme në Amerikë të Amerikës po kandidon për kongresmene edhe një vajzë
Obama mbështet shqiptaren që kandidon për kongresmene: Është liderja që na duhet Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Barack Obama ka shprehur mbështetjen për shqiptaren Suzana Shkreli, e cil
Suzana Shkreli shqiptarja e parë në Kongresin Amerikan Suzanna Shkreli është 29 vjeç dhe është gruaja më e re kandidate për Kongresin Amerikan, dhe shqiptarja e parë që kandi
Ja shqiptarja e parë që po synon Kongresin Amerikan E njohur si prokurore aktive në SHBA më herët amerikano-shqiptarja, Suzanna Shkreli mori nominimin si kandidate e Partis
Suzana Tahiri i bën "lajka" Hashim Thaçit Ish-pjesëmarrësja e "Shpija e Kosovës", Suzana Tahiri, e quan Hashim Thaçin, arkitekti të shpalljes së pavarësisë. Në nj
Suzana e PDK-së letër emocionuese për dashuritë me dhimbje pafund (FOTO LAJM) Suzana Tahiri - Edhe një ditë më shumë, edhe një Shën valentine më tepër. Në prehërin tim shtohet dhimbja dhe shtrydhet
Dhunon burrin dhe gruan e tij të re, arrestohet nga policia Policia e Tiranës ka vënë në pranga një grua, e cila ka ushtruar dhunë mbi bashkëshortin e saj dhe bashkëjetuesen e tij