999 rezultate për

suso

Shokohet Man Utd, Sevilla barazon rezultatin (VIDEO) Sevilla ka arritur të barazojë rezultatin në 1-1 ndaj Manchester United. Është Suso ai që tundi rrjetën lehtësisht b
Formacionet zyrtare: Sevilla dhe Man Utd kërkojnë finalen Në Rhein Energie Stadion të Koln në Gjermani, Sevilla dhe Manchester Unitedi luajnë për një vend në finale Europa League
Suso mesazh lamtumire Milanit: Me ju, u bëra burrë Suso ka publikuar njw mesazh lamtumire pwr Milanin pas transferimit nw Spanjw te Sevilla. Pas plot 5 viteve nw Itali
Përfundon eksperienca te Milani, Suso zbarkon në Spanjë për testet mjekësore Një tjetër largim tjetër vjen nga Milani, sulmuesi spanjoll ka udhëtuar për në spanjë për të berë testet mjekësore të kl
Dalin detajet e transferimit në Spanjë, Suso shumë pranë firmës me ekipin e njohur Versioni "online" i Marca ka dhënë një azhornim të fundit sa i përket tratativave mes Milanit dhe Sevilla për Suso.
Suso drejt Romës, Under në Milano Marrëdhënia mes Susos dhe tifozëve të Milanit duket se është prishur totalisht. Edhe në sfidën e fundit në Kupën e Itali
Milan-Roma, po përgatitet shkëmbimi i madh Milani është duke insistuar për të transferuar në Milano yllin turk të Romës. Sky Sport raporton se e vetmja mundësi
Castillejo ndëshkon Berishën me një perlë (VIDEO) Milani ka dyfishuar rezultatin ndaj SPAL dhe këtë herë shënuesi ka qenë Castillejo që me një kundërsulm të shpejtë ka fi
Castillejo ndëshkon Berishën me një perlë (VIDEO) Milani ka dyfishuar rezultatin ndaj SPAL dhe këtë herë shënuesi ka qenë Castillejo që me një kundërsulm të shpejtë ka fi
Salvini ironizon në urimin për ditëlindje, përgjigje perlë e Susos (FOTO LAJM) Suso është një nga lojtarët më të talentuar të Milanit, por spanjolli, njësoj si shokët e skuadrës, po vuan në këtë sezo
Shpëtoi Milanin përballë Spal, ylli spanjoll lëndohet para sfidës me Lazion Të enjten erdhi nga stoli dhe i dhuroi Piolit fitoren e parë si trajner i Milanit, por mbrëmjen e sotme ndaj Lazios, spa
Milan rikthehet të fitorja, vendos supergoli i Susos (VIDEO) Milani më në fund ka gjetur fitoren në Serinë A. Kuqezinjtë kanë fituar 1-0 ndaj Spalit pas 2 ndeshjes pa fitore, shkrua
Milani në avantazh, Suso i shënon supergol Berishës (VIDEO) Milani më në fund ka zhbllokuar shifrat ndaj Spalit. Është spanjolli Suso i cili me anë të një goditje të lirë dërgon
Futbollisti spanjoll gati të "braktisë" Milanin, ku pritet ta shohim E ardhmja e Susos mund të jetë larg Milanit. Futbollisti anësor ka pësuar rënie të madhe të formës dhe tifozët kuqezi
Dy skuadra të Premier League vihen pas yllit të Milanit Dy klube angleze janë të interesuar për të nënshkruar me spanjollin Suso. Siç raporton, The Sun West Ham dhe Wolves k
Këta janë lojtarët që Pioli vlerëson shumë te Milani Stefano Pioli është emëruar trajner i Milanit pas një starti katastrof nga Marco Giampaolo. Ai sot nënshkroi kontratë
Formacionet zyrtare Milan-Brescia: Befason Giampaolo, lë në stol Piatek Marco Giampaolo ka surprizuar me 11-shen që do të zbresë në fushë ndaj Brescia, duke lënë në stol sulmuesin kryesor, Pia
Klubi italian në garë për Suso Suso në këto ndeshje miqësore, përpara fillimit të kampionatit, ka ditur gjithmonë të jetë protagonist. Mirëpo për dr
Super goli i Suso kalon në avantazh Milanin përballë Feronikel (VIDEO) Milani ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 1:0 në ndeshjen miqësore kundër Feronikelit, e cila po zhvillohet për
Ofertë tunduese nga klubi spanjoll, "ylli" i Milanit drejt largimit Prej kohësh është folur për një largim të mundshëm të Suso nga Milani, por mesa duket kjo nuk është thjesht një thasheth