999 rezultate për

sushi

Harrojeni viagrën, përdorni spec djegës Edhe pse fusha e afrodiziakëve natyrorë ende nuk është hulumtuar sa duhet, me siguri mund të thuhet që disa ushqime i ja
De Rossi shijon sushin në prani të të fejuarës (FOTO LAJM) Pasioni vazhdon. Daniele De Rossi dhe Sarah Felberbraum janë sërish të lidhur. Futbollsti i Romës, që në kryeqytetin ita
Sushiç: Duhet të kemi durim, shqiptarët do të luajnë në mbrojtje! Nuk kemi zgjedhje tjetër, veçse të fitojmë në ndeshjen e sotme kundrejt Shqipërisë. Ashtu si Rumunët nuk kishin zgjidhje
Sushiq: Shqiperia kandidate per dy pozitat e para Seleksionuesi i Bosnjë- Hercegovinës, Safet Sushiq nuk njeh asnjë futbollist të Kombëtares s&eu