999 rezultate për

surroi

Surroi, ndermjetes ne krizen e Shqiperise? Pas një takimi që ka pasur me presidentin e Shqipërisë, Bamir Topi, Veton Surroi pritet që t&eu
Surroi: Do te kete bisedime politike Kosove-Serbi Në një intervistë për BBC-në, analisti dhe publicisti i njohur kosovar, Veton Surroi tha se p&e
Veton Surroi: Perdja e mjegullt e GJND-se Pas shpalljes së pavarësisë së Kosovës, Serbia nxori një projekt që e quajti “z
Kadare fitues i Cmimit "Rexhai Surroi" per roman Ismail Kadare është fituesi i sivjetshëm i Çmimit “Rexhai Surroi” për Roman. Jur
Surroi ne Hage: Forcat serbe kane bere spastrim etnik ne Kosove Publicisti Veton Surroi, dëshmoi sot në Tribunalin e Hagës, kundër ish-zyrtarit të lartë t
Surroi deshmitar ne Hage kunder Gjorgjevic Veton Surroi, kryetari i Bordit të Klubit për Politikën e Jashtme është nisur sot drejt Hag&eum
Surroi: Ky plan e kthen Kosoven ne situaten e qershorit te 1999-tes Me planin gjashtë pikësh që është ende në tavolinë, Bashkimi Evropian ia bën m&e
Surroi: Kosova nuk po funksionon si shtet Publicisti Veton Surroi ka thënë se Kosova nuk është shtet funksional dhe pushteti që aktualish
Surroi: Kosova nuk ka vizion të politikës së jashtme “Kosova nuk ka vizion të politikës së jashtme. Ajo ende po funksionon thuajse nuk e ka shpallur pav
"ORA" e Veton Surroit i afrohet Parlamentit?! Lideri i partisë "ORA", Veton Surroi, ende ka shpresë për t‘u bërë anëtar i Kuvendit
Pritet doreheqja e liderit te ORA, Veton Surroi Zedhenesi i kreut te ORA-s, Ylli Hoxha tha ne nje prononcim per tv News24 se te rezultatet e publikuara deri tani nga gr
Surroi thotë se mbetet vetëm data e përcaktimit të pavarësisë Anëtari i Ekipit të Unitetit Veton Surroi është i mendimit se Kuvendi i Kosovës, i zgjedhur pas
Surroi: Nuk bën t’i lëmë në harresë krimet serbe në Kosov&eu Nuk bën t’i lëmë në harresë këto krime, ka thënë Surroi në kuadë
Surroi propozon qe Rugova te marre ne dore drejtimin e Forumit Politik Surroi dhe Petersen kerkojne qe Rugova te ushtroje te drejtat e tij lidhur me pergatitjet per bisedime lidhur me sattusi