999 rezultate për

surrel

Basha kundër Ramës: As si çoban në Surrel nuk do gjesh dele Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka reaguar pasi Rama u shpreh nga Pogradeci se vetëm delet e votojnë Partinë Demokratike.
“Byroja e Hetimit do fillojë me ndërtimin e Surrelit dhe me pallatin 5 katësh" Teksa ka marrë fjalën në seancën parlamentare, ish kryeministri Sali Berisha ka akuzuar mazhorancën dhe në veçanti kryem
Kompania që ndërtoi vilën e Ramës në Surrel merr edhe një tender nga Albcontrol Më 17 nëntor të vitit 2014, ish-Agjencia Nacionale e Trafikut Ajror (sot Albkontrol) ka shpallur një tender me objekt “R
Basha: Bilanci 2015 i kokoshit të Surrelit, rriti energjinë dhe taksat Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar përmes një postimi në rrjetin social Facebook, pas konferencës për
Basha reagon për vdekjen e foshnjes: Asnjë masë nga kokoshi i Surrelit e as nga kastraveci i Tiranës! Kreu i PD, Lulzim Basha, përmes një reagimi ka shprehur ngushëllimet për ngjarjen tragjike ku humbi jetën një foshnje ng
Spahiu: Vila e Ramës në Surrel, më e shtrenjtë se "Shtëpia e Bardhë" në Washington Nje tubim i Aleancës KuqeZi me rininë në Tiranë ka ndezur debatin mbi korrrupsionin. Kreshnik Spahiu ka adresuar me tone
Një dron mbi banesën e Ramës në Surrel Një dron i ngritur mbi shtëpinë e kryeministrit Edi Rama në Surrel ka alarmuar Gardën e Republikës. Garda u vu menjëh
Berisha: 500 mijë eurot kanë shkuar për oborrin e Surrelit? Ish kryeministri Berisha ka kërkuar sot në Kuvend që të nisin hetimet për 500 mijë eurot që "Ndocaj i ka dhënë Edi Ramës
Berisha thumbon: Rama si Don Korleone, i ka vënë rrugës emrin e tij (FOTO) Në një postim të bërë mesditën e sotme në rrjetin social Facebook, Sali Berisha bën me dije se Edi Rama i ka vënë emrin
PD: Pse nuk arresohet Rama që vjedh energjinë në Surrel? Partia Demokratike i ka bërë thirrje drejtësisë të bëhet garant i ligjit për qytetarët përballë represionit policor të K
Edi dhe Linda Rama, shtëpi me vlerë 40 milionë lekë në Surrel (FOTO-LAJM) Kryeministri Edi Rama është detyruar të rideklarojë pasurinë e plotë të tij dhe të bashkëshortes Linda Rama pranë Inspek