999 rezultate për

surrel

Tek vila në Surrel, Rama i zbulon fytyrën dhe e bën Zahon me Juventusin (VIDEO) Në çdo publikim të të birit në rrjetet sociale, Edi Rama nuk ia ka nxjerrë atij fytyrën për arsye të njohura siç është e
Zbulohet karteli i drogës në Surrel: Kush është "El Chapo" (FOTO LAJM) Ish- kryeministri Sali Berisha me anë të një fotoje në Facebook ka "zbuluar" kartelin më të madh të drogës në Shqipëri.
Berisha zbulon çfarë fshihet pas vilës-bunker të Ramës në Surrel "Është një shtëpi e ndërtuar me material beton komplet, s’ka suva. S’ka kolona me allçi, s’ka abazhur. Është me poça. Nu
Pas "bunkerit" Rama blen sërish tokë në Surrel (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka ditur gjithmonë t'a ruajë "paranë dhe luksin" larg medias, duke ruajtur profilin e një kryemini
Kryemadhi shkon në ekstrem e kërcënon Ramën, flet për djegien e vilës në Surrel Monika Kryemadhi, Kryetarja e LSI gjatë një interviste në "Të Paekspozuarit" ka bërë disa deklarata të forta në lidhje m
E keni parë shtëpinë e Ramës nga brenda? Si duket "bunkeri" i kryeministrit në Surrel (FOTO LAJM) "Është një shtëpi e ndërtuar me material beton komplet, s’ka suva. S’ka kolona me allçi, s’ka abazhur. Është me poça. Nu
Surreli si Londra, pamje magjike nga fundjava e Ramës e Zahos (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur të kalojë këtë fundjavë pranverore në Surrel. Pranë banesës së tij lukzose, ai ka
Denoncimi: Rama ruhet nga 350 gardistë në vilën superluksoze në Surrel Në seancën e sotme në Kuvendin e Shqipërisë po diskutohen me tone të ashpra çështja e shembjes së Teatrit Kombëtar, dhe
Qytetari thumbon me ironi Ramën: Shih mos të përmbytet vila në Surrel Kryeministri Edi Rama është vënë në shënjestrën e komenteve negative nga ndjekësit e tij në Facebook pas përmbytjeve të
Hajdutët vjedhin gjithë kosheret e bletëve në Surrel Duket se vjedhjet po bëhen gjithnjë e më shumë një fenomen në rritje në Shqëipëri. Denoncime të shumta të publikuara
Super vilë apo "bunker"? As pranë Shkëlzenit dhe as pranë Metës, ja ku e gjen rehatinë Rama (FOTO LAJM) "Është një shtëpi e ndërtuar me material beton komplet, s’ka suva. S’ka kolona me allçi, s’ka abazhur. Është me poça. Nu
Parandalohet krimi në familje/ Arrestohet kryefamiljari i armatosur në Surrel (VIDEO) Të blutë e Tiranës kanë parandaluar një krim në familje ditën e sotme, në zonën e Surrelit, ku edhe ka arrestuar 49­vjeç
Spahiu: Rama ka 3 bunkerë në Surrel, në njërin jeton dhe 2 të tjerët i ka me para "Edi Ramën dhe Erjon Velinë po i ruajmë dhe në momentin e duhur do t'i sulmojmë dhe do t'i fusim fizikisht në kazanë ple
Batuta e Ramës: I vetmi katundar nga Surreli Partia Socialiste ka mbajtur pasditen e kësaj të mërkure një takim me të rinjtë në Tiranë, kjo në kuadër të anëtarësimev
Basha kundër Ramës: As si çoban në Surrel nuk do gjesh dele Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka reaguar pasi Rama u shpreh nga Pogradeci se vetëm delet e votojnë Partinë Demokratike.
“Byroja e Hetimit do fillojë me ndërtimin e Surrelit dhe me pallatin 5 katësh" Teksa ka marrë fjalën në seancën parlamentare, ish kryeministri Sali Berisha ka akuzuar mazhorancën dhe në veçanti kryem
Kompania që ndërtoi vilën e Ramës në Surrel merr edhe një tender nga Albcontrol Më 17 nëntor të vitit 2014, ish-Agjencia Nacionale e Trafikut Ajror (sot Albkontrol) ka shpallur një tender me objekt “R
Basha: Bilanci 2015 i kokoshit të Surrelit, rriti energjinë dhe taksat Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar përmes një postimi në rrjetin social Facebook, pas konferencës për
Basha reagon për vdekjen e foshnjes: Asnjë masë nga kokoshi i Surrelit e as nga kastraveci i Tiranës! Kreu i PD, Lulzim Basha, përmes një reagimi ka shprehur ngushëllimet për ngjarjen tragjike ku humbi jetën një foshnje ng
Spahiu: Vila e Ramës në Surrel, më e shtrenjtë se "Shtëpia e Bardhë" në Washington Nje tubim i Aleancës KuqeZi me rininë në Tiranë ka ndezur debatin mbi korrrupsionin. Kreshnik Spahiu ka adresuar me tone