999 rezultate për

surprizuar

Salah një baba i mirë, surprizon vajzën e tij (FOTO LAJM) Mohamed Salah është një nga futbollistët më të mirë në botë, i cili ishte një nga protagonistët kryesorë te Liverpuli, p
E surprizuar, Armina zbulon si dizanjerja britanike është frymëzuar nga veshjet tradicionale shqiptare (FOTO LAJM) Armina Mevlani prej disa ditësh ndodhet në Paris për të ndjekur javën e modës që po zhvillohet në kryeqytetin francez. S
"Oh tani më pëlqen", Sarri i surprizuar nga kombinimet e Ronaldos dhe Higuainit (VIDEO) "Oh, tani më pëlqen". Mauricio Sarri është shprehur në këtë mënyrë dhe dëgjohet qartë zëri i tij, teksa gjatë seancës së
'Taramelja' merr surprizën më të bukur për ditëlindje në mes të emisionit (VIDEO) Vogëlushi pjesëmarrës në edicionin e dytë të emisionit "Në Kurthin e Piter Pan", Xheison Bafti, është kthyer së fundmi n
Festë private me miqtë, pamjet intime brenda super ditëlindjes së Ingrit Gjonit Këngëtarja e njohur Ingrit Gjoni ka festuar 36-vjetorin e saj të lindjes. Së bashku me miq e familjarë, ajo e ka pri
Klopp: Japim gjithçka në fushë për të fituar Të dielën do të luhet supersfida Liverpool-Manchester United për javën e 17-të të kampionatit anglez të futbollit, shkr
Ulërimat dhe thyerjet e pjatave, Renatos i bëjnë gjëmën (VIDEO) Spektakli televiziv "Hell Kitchen" e ka kthyer, Renato Mekolin, në një nga shefat më të rreptë të ekranit. Renato nu
Tërbohet Gjiko, bën dhuratë 60 mijë euro (VIDEO) Sot vëllai i Gjikos, Arbër Gjikolli feston ditëlindjen e në këtë ditë të veçantë, reperi e ka surprizuar të vëllain me n
Bashkëshortja e Ronaldos: “U çmenda kur…” (FOTO LAJM) Ylli portugez i Juventusit, Cristiano Ronaldo nuk e ka fshehur aspak admirimin për fmerat brune, marr shkas edhe nga ish
Talenti i Juventus i surprizuar nga Ronaldo Talenti i Juventusit, Rodrigo Bentancur ka bërë një paraqitje mjaftë të mirë në këtë Botëror me kombëtaren e tij Uruguaj
“Faleminderit dashuri”, Andrra merr dhuratën e shtrenjtë nga Sinani (FOTO LAJM) Përmes postimeve në rrjetet sociale Andrra, bashkëshortja e Sinan Hoxhës zbulon herë pas here dhuratën e veçantë që ajo
Ç'ndodhi mbrëmë? Eneda Tarifës i ndodh e papritura (FOTO LAJM) Eneda Tarifa është pjesë familjen të "Top Channel", këtë herë në pozicionin, si trajnere në "The Voice Kids". Por
Si kurrë më parë, Veliaj e djeg duke kërcyer me Alketën në "Dance With Me" Kryetari i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj ka ditur gjithmonë të tregojë se është njeri pa komplekse. Këtë gjë e vërte
Ndodh çudia në studion e Rudinës, moderatorja përlotet bashkë me të ftuarën E ftuar gjatë emisionit të sotëm të moderatores Rudina Magjistari ka qenë këngëtarja Manjola Nallbani. Ajo ka folur g
Zanetti flet i surprizuar për situatën e tabelës në Seria A Javier Zanetti ndihet i surprizuar për tabelën e Seria A teksa thotë se nuk ka pritur që Interit të jetë mbi Milanin me
Dele Alli pas ndeshjes nuk ishte i surprizuar nga fitorja e thellë kundër Realit Anësori i Tottenhamit, Dele Alli, nuk u shpreh i befasuar nga cilësia e performancës së Tottenhamit në fitoren ndaj Real
Eni Çobani përlotet live në emision, ja surpriza e veçantë e stafit Eni Çobani tashmë prej 5 vjetësh është kthyer në një personazh mjaft të dashur për publikun përmes rubrikës së saj “Shih
Kim dhe Kanye drejt ndarjes? Reperi i habit të gjithë (FOTO LAJM) Ditët e fundit është përfolur për një ndarje mes çiftit Kanye West dhe Kim Kardashian por reperi iu ka dhënë fund dyshim
Bes Kallaku nuk resht së surprizuari Xhensilën (FOTO LAJM) Aktori Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj janë ndër çiftet më të dashura për publikun shqiptar. Në çdo foto ap
10 futbollistët që na kanë surprizuar më shumë në vitin 2016 (FOTO) Si çdo fundvit kjo shërben si periudhë e mirë për të bërë klasifikime. I tillë është edhe klasifikimi për 10 futbollistë