999 rezultate për

surprizoi

Në Premier League shënohet ky gol i bukur me thembër (VIDEO) Një gol mjaft i bukur u regjistrua në sfidën mes Norwich dhe Watford, e vlefshme për javën e 12-të të Premier Ligës.
Një studente gjuajti Princ Harry-n, por veprimi i tij i surprizoi të gjithë (VIDEO) Fundjavën e kaluar, Princ Harry udhëtoi drejt Tokios për të ndjekur ndeshjen finale të Rugby Ëorld Cup mes Anglisë dhe A
Jo vetëm që u rikthye fuqishëm në rrjet, por Dua Lipa surprizoi fansat (VIDEO) Disa ditë më parë, fansat e këngëtares shqiptare me famë botërore, Dua Lipës, u merakosën kur ajo “u zhduk” nga rrjetet
Mbrëmjen e djeshme nuk performoi ,Dua Lipa surprizoi publikun me këtë gjest (VIDEO) Ndonëse nuk ishte aty për të performuar, Dua Lipa Ishte e pranishme gjatë gjithë kohës në Sunny Hill Festival, pranë fam
Fero feston ditëlindjen, si e surprizoi Arbenita (FOTO LAJM) Reperi i mirënjohur Fero në orët e para të mëngjesit ka pritur ditëlindjen e tij të 22. Padyshim që në këtë rast nuk mun
E mbani mend gjimnasten që theu këmbët? Ajo na surprizoi të gjithëve (FOTO & VIDEO) Ajo theu të dyja këmbët gjatë një gare pak muaj më parë duke marrë të gjithë vëmendjen e botës. 22-vjeçarja Samantha
Befason Valverde: Messi nuk më surprizoi aspak Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, tani mendon për të fituar tripletën, pasi skuadra e tij me fitoren e mbrëmshme
Blendi Fevziu publikon foton e rrallë, detaji që i surprizoi të gjithë Prej disa ditësh ka qarkulluar lajmi se Blendi Fevziu do të largohet nga “Tv Klan” për të transmetuar emisionin e tij “O
U zhduk 1 muaj të tërë, Melanie i surprizoi të gjithë me daljen e fundit Melanie Trump ka thyer heshtjen dhe zërat duke u shfaqur pas një muaji "fshehje". Zonja e Parë e Shteteve të Bashku
Rita surprizoi Prishtinën me Shotën (VIDEO) Shota është performuar në Prishtinë në koncertin e madh të pavarësisë nga këngëtarja me famë botërore Rita Ora. Këtë be
Françeska u nda nga djali i biznesmeni, por kush e surprizoi për Shën Valentin? (FOTO LAJM) Prej kohësh, në media është përfolur se Françeska Jaçe është në një lidhje me And Geçin, djali i një biznesmeni mjaft të
Ja si e surprizoi koloneli shqiptar kolegen amerikane në Afganistan Ambasada e SHBA-ve në Tiranë ka hedhur një foto interesante nga festimet e 100 Vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë pesë
Gjimnastja merr një puthje nga Zac Efron Gjimnastja me më shumë medalje olimpike në historinë e SHBA, Simone Biles, fitoi edhe medaljen e katërt të artë në final
Surprizon Rama: Jam i pakënaqur nga reformat e Qeverisë Kryeministri Rama ka qënë i pranishëm në inaugurimin e qendrës dispeçer. 6 milionë euro janë investuar për ndërtesën dhe
Ndeshja e parë e Skënderbeut luhet më 28 korrik Milsami–Skënderbeu do të luhet më 28 korrik në orën 20:45. Klubi korçar ka bërë të ditur datën e përballjes së pare, që
Reperi performon me flamurin kuq e zi në SHBA (VIDEO) Një tjetër reper shqiptar po na bën krenar në SHBA, ku gjatë performancës së tij ka nxjerrë flamurin kuq e zi. Bëhet fja
Junior dhe Zeba, Shkëndija mposht Metalurgun (VIDEO) Janë luajtur mesditën e sotme ndeshjet e javës së 13-të të Ligës së Parë të Maqedonisë, ku spikaste takimi i zhvilluar n
Mourinho: Eto’o nuk më surprizoi Jose Mourinho përgëzoi Samuel Eto’o për ndeshjen e zhvilluar kundër Schalkes ku ai realizoa dy gola. Kamerunasi e ka pat