999 rezultate për

surprize

"Je babi më i mirë", Gaz Paja përlotet nga letra e të birit (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në emisionin "Dua të të bëj të lumtur" ka qenë i ftuar aktori mjaft i dashur i humorit, Gaz Paja.
Ju ka munguar? Elgit Doda zbulon surprizën Kantautori Elgit Doda ka marrë disa muaj pushim dhe s’na kishte “qerasur” më me projekte të reja, mirëpo duket se pritja
Klubet me më shumë fitore radhazi, kryeson ekipi surprizë (FOTO LAJM) Marca ka renditur listën me klubet që kanë bërë më shumë fitore radhazi. shkruan Albeu.com. Si për çudi ekipi që ka m
Lëvizje surprizë! Monika Kryemadhi merr këtë vendim për zgjedhjet e 25 Prillit Zbardhet marrëveshja mes opozitës për të dalë bashkë në zgjedhje përballë qeverisë Rama. Marrëveshja që ka nënshkruar
Në Dubai për festën e të dashuruarve, Luana Vjollca publikon surprizën që mori (FOTO LAJM) Me të mbaruar sezoni i emisionit të saj "Shiko kush Luan, Luana Vjollca u arratis drejt Dubait për disa pushime luksoze.
U rikthye në muzikë dhe bëri namin, Anxhelina Hadërgjonaj publikon surprizën e radhës (VIDEO) Këngëtarja e njohur, Anxhelina Hadërgjonaj ka paralajmëruar se nuk do të ndalet me sukseset. Pas rikthimit të saj në
Romantik si super futbollisti, Georgina zbulon surprizën që i bëri Ronaldo (FOTO LAJM) Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo kanë shijuar mbrëmë një darkë shumë romantike në shoqërinë e njëri-tjetrit.
Rama flet për largimin e tij nga politika: Do ua bëj surprizë! Këtë të hënë kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një intervistë me pedagogen Belinda Budini, ku është pyetur edhe për tër
"Gjërat e vogla më mbushin shpirtin", Fifi përlotet nga dhurata surprizë (FOTOLAJM) “Gjërat e vogla ma mbushin shpirtin!” Kështu është shprehur Fifi pas një dhurate modeste që ka marrë së fundmi. E motra
"Shihemi në dasmë", Rudina dhe Marku ndajnë lajmin surprizë në ditën e parë të vitit (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë. Pas propozimit të Frrokut në një nga vendet
Ndryshimet "surprizë" në qeveri, Spiropali: Sjellin freski para zgjedhjeve! "Emërimet e reja i kanë dhënë frymë qeverisë..." Ministrja e Shtetit për marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali
Konflikt me Ramos, Isco do largimin nga Reali, zbulohet skuadra surprizë që do mesfushori Isco synon të transferon te Sevilla në verën e ardhshme raporton "AS". 28-vjeçari dëshiron të luajë për klubin andalu
"Po e them për herë të parë", autorja "Përputhen" zbulon surprizën e programit (FOTO LAJM) Autorja e produksionit ‘Përputhen’, Olsa Muhameti ka treguar për herë të parë surprizën që ka për publikun e emisionit p
Nuk ka dal kurrë në ekran, Eva Murati merr surprizën speciale në emision (FOTO&VIDEO) Eva Murati ka marrë një nga surprizat më speciale mbrëmjen e djeshme në ekran. Moderatorja e “Champions League” ishte e
Meta reagon për përfshirjen e policisë në kultivimin e kanabisit: Kjo nuk është surprizë! "Është një “koncension” për grupet kriminale, që në këmbim të përfitimeve kolosale nga kanabisi, u kërkohet nga ortakët
Rama emëron sot ministrin e Brendshëm, del në skenë një emër "surprizë" Kryeministri Rama pritet të bëjë sot publik emrin e ministrit të ri të brendshëm, pas dorëheqjes së Sandër Lleshajt. Bur
Surprizë: Rikthehet trendi më i komentuar i viteve 2000 (FOTO LAJM) Si të mos mjaftonin gjithë çudirat që pamë gjatë 2020-ës, trendi i fundit i modës po na përgatit për çfarë do të shohim
Juventus përgatit goditjen surprizë, oferta do të bëhet këtë javë Ka dalë një emër surprizë për Juventus-in në merkaton e dimrit. Klubi bardhezi, në fakt, mund të peshkojë në MLS.
Pas ardhjes së Loredanës në Kosovë qëndron një surprizë e madhe (FOTO LAJM) “Medusa” nuk është e vetmja surprizë që Loredana ka rezervuar për fansat. Kohët e fundit Loredana ka udhëtuar shpesh dre
Dua Lipa ka një super surprizë! Bëhuni gati për një koncert virtual madhështor (VIDEO) Që prej përhapjes së pandemisë së koronavirusit në mbarë botën, u ndalua që të mbahen organizime ku mund të mblidhen shu