999 rezultate për

surprizĂ

Surpriza e FIFA për çmimin "The Best", çfarë u vu re? Janë zbuluar nga FIFA emrat e finalistëve për çmimet “The Best” , fituesit e të cilëve do të shpallen në një ceremoni m
Miqtë më të mirë dhe surpriza, brenda ditëlindjes së Einxhel Shkira (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur e ekranit, Einxhel Shkira, është sot vajza e ditëlindjes. Ajo ka mbledhur personat më të n
HOROSKOPI/ Shqyrtoni me kujdes mundësitë e reja, priten surpriza Dashi Hëna është e favorshme: përfitoni prej saj, qiell i bukur për dashuri. Në punë, ky është një vit që përfshin ve
Oriola Marashi paska surpriza, e ëma i zbulon sekretin në emision (FOTO LAJM) Xhoi Jakaj, e ëma e modeles Oriola Marashi, ishte e ftuar këtë pasdite te "Rudina" në Tv Klan. Ajo tregoi ekskluzivisht
Formacionet e Kastrioti-Apolonia dhe Bylisi-Skënderbeu, ka surpriza Apolonia-Kastrioti dhe Bylisi-Skënderbeu janë përballjet e para të javës së tretë të Superiores, teksa nisin prej orës 1
Shqipëri - Bjellorusi, formacionet zyrtare: Ka surpriza (FOTO LAJM) Kombëtarja shqiptare e futbollit do të luajë kundër Bjellorusisë pasditen e sotme në orën 16:00 në “Air Albania” ndeshje
Si asnjëherë, surpriza në emision përloti Bora Zemanin: Arjan merr situatën në dorë (FOTO LAJM) Egi, një fanse e “Për’Puthen” kishte bërë një surprizë për Fatjonin në puntatën e sotme. Brenda kutisë kishte një shishe
Një i dashur si i Morena Tarakut, surprizat romantike nuk mbarojnë për këngëtaren (FOTO LAJM) Morena Taraku ka bërë me dije muaj më parë se ka një njeri special që ka zënë vend në zemrën e saj. Djali që i ka rrëmby
Probleme e surpriza, ky është parashikimi i horoskopit për ditën e sotme Dashi Hëna dhe Marsi shkëlqejnë në qiellin tënd! Me zhurmën dhe entuziazmin që do të gjeni problemet tuaja do të tërh
Feston ditëlindjen, surpriza romantike për Klaudia Pepën në hotelin luksoz (FOTO LAJM) Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, feston sot ditën e lindjes. Duket se ajo ka zgjedhur ta kalojë këtë ditë në m
Plane për sot, më parë mësoni surprizat e motit Vendi ynë sot do të përfshihet nga vranësira të dendura dhe shira të paktë. Herë pas herë do të kemi intervale me kthjel
"Javë e re, kësmet i ri", zbuloni ç'surpriza ka parashikuar Paolo Fox për datat 19-25 tetor Dashi: Mërkuri do të kthehet më në fund nga shenja juaj, por Venusi dhe Dielli do të jenë në prapavijë. Shpeshherë do të
Milani shpreson të ketë gati Ibrën dhe Rebic për derbin ndaj Interit Lajme të mira për Ante Rebic në kuadër të derbit kundër Interit, që do të luhet më 17 tetor. Kroati ka nisur të vrapo
Mbani çadrën me vete, moti sot plot surpriza I gjithë territori jonë do të mbizotërohet nga vranësira të dendura të cilat do të sjellin rrebeshe shiu, ku fillimisht
Nuk ka surpriza, lista e Spanjës publikohet në mënyrën e pazakontë (VIDEO) Trajneri i Spanjës, Luis Enrique, ka bërë publike pak çaste më parë listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjet e ard
Surpriza romantike përlot Fatmën në studio, Alfio e qetëson me byrek me spinaq (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun, Fatma Methasani ishte këtë pasdite e ftuar në emisionin “Rudina”, ku rrëfeu të
HOROSKOPI/ Sot priten surpriza, zbuloni shenjat që duhet të bëjnë kujdes Dashi Parashikohet një ditë shumë intensive dhe me ritme që vërtet do ta keni të vështirë t’i përballoni. Një takim i p
Temperaturat mbeten të larta, por mesdita rezervon surpriza Sipas MeteoAlb: Paraditja në territorin shqiptar mbetet më kthjellime të pakta dhe vranësira të shpeshta, të cila pas me
HOROSKOPI/ Sot ditë e mbushur me pozitivitet, kjo shenjë të bëhet gati për surpriza Dashi Sot përsëri qielli juaj do të jetë sërish i dominuar nga yje të mirë, prandaj edhe dita pritet një tjetër mjaft
Ulen temperaturat, surprizat e motit për sot Sot parashikohet mot i kthjellët me temperatura të larta, ndërsa në zonat malore, kryesisht në zonat verilindore do të k