999 rezultate për

suplement

A ndihmojnë vërtetë suplementet në forcimin e imunitetit? Që prej fillimit të vitit kryefjala e mjeksisë është rritja e imunitetit dhe mbrojtja e organizmit. Kjo më së shumti
Ndryshojnë rregullat për pensionin e pleqërisë dhe atë suplementar Me tre vendime të Këshillit të Ministrave, të miratuara dje, qeveria ka bërë një numër ndryshimesh në rregullat aktuale
Si të zëvendësoni suplementet proteinike me vezë Dietologia australiane Sharon Natoli, zbuloi se vezët janë sekreti për të pasur një trup fantastik. Ajo shpjegoi se nuk
Këto vitamina do t’ju heqin lodhjen MAGNEZI Ka shumë studime të cilat tregojnë se magnezi ju ndihmon të ndiheni më energjik kur jeni të lodhur. Është suple
Këto janë vitaminat më të mira që do t’ju heqin lodhjen MAGNEZI Ka shumë studime të cilat tregojnë se magnezi ju ndihmon të ndiheni më energjik kur jeni të lodhur. Është suple
Zbuloni nëse vaji i peshkut ndikon mirë për zemrën Në saje të një hulumtimi shkencëtarët kanë gjetur që suplementet nga peshku, të cilat konsiderohen shumë të rëndësishme
Kujdes! Pilulat e kalciumit shkaktojnë atak në zemër Marrja e kapsulave dhe suplementëve të kalciumit janë një gjë e zakonshme e moshës mbi 60 vjeç dhe kjo behët për të ru
A mund të zëvendësohen perimet me suplemente? Nuk mund t’i zëvendësoni perimet me suplemente, sepse një suplement nuk mund të zëvendësojë të gjitha vlerat ushqimore q
Orët shtesë të policisë do shlyhen deri në fund të vitit Pas lajmit se efektivët e Tiranës ende nuk janë paguar për shërbimet suplementare që kanë bërë gjatë këtij viti, Policia
Aurela është shtatzënë? Prej disa ditësh kanë nisur spekulimet e ndryshme për një shtatzëni të mundshme të këngëtares Aurela Gaçe, por edhe tani
Ermali, partneri i ri i Saimir Kodrës? Duket se çështja e partnerit të Saimir Kodrës, në formatin e ri që ai ka marrë përsipër të drejtojë në "Agon Channel", p
Deputetët insistojnë në pensionin suplementar Anëtarët e Nënkomisionit për mandate dhe imunitete kanë vendosur që gjatë janarit t’i drejtohen Ministrisë së Financave,
Ligjvënësit nuk heqin dorë nga pensioni “suplementar” Pavarësisht nga fakti që Gjykata Kushtetuese e ka cilësuar pensionin “suplementar”, si antikushtetues dhe “dhuratë pas p