999 rezultate për

supersfida

Supersfida Tottenham-Ajax, Spërsat me dy mungesa të mëdha në sulm UEFA Champions League ndizet këtë të mërkurë me sfidën e parë gjysmëfinale të këtij edicion. Në stadiumin e ri të To
Supersfida Arsenal-Napoli, Hysaj e nis titullar Një triumf i mundshëm në Europa League duket si shpëtimi i vetëm për Arsenalin dhe Napolin që në këtë sezon nuk kanë ar
Supersfida Ajax-Juventus, Ronaldo e nis titullar Sot në mbrëmje në orën 21:00 do të luhet supersfida e Ligës së Kampioneve mes Ajax-it dhe Juventus. Bardhezinjtë po
Bayern-Dortmund, supersfida e titullit Bayern Munich dhe Borussia Dortmund do të përballen sot në Alianz Arena, një duelt që do te vendoshë shumë për titullin
Dalin formacionet: Kukësi-Partizani, supersfida e titullit Kukësi dhe Partizani luajnë ditën e sotme në "Loro Boriçi", supersfidën e javës së 26-të, e cila mund të vendosë shumë p
Kukësi-Partizani, supersfida për titullin kampion Në orën 18:00, në “Loro Boriçi”, Kukësi dhe Partizani janë të gati “të lajnë hesapet” e titullit. Një duel, që deri tani
Supersfida me Kukësin e gjen Partizanin të gjymtuar Pjesa e fundit e sezonit nxjerr në pah se sa mbajnë gjunjët e skuadrave, si dhe cilësinë e stolit. Momentalisht, Partiza
Nis me gol supersfida Partizani-Teuta, Telushi spektakolar (VIDEO) Partizani e nis mjaft mirë ndeshjen ndaj Teutës në Selman Stërmasi. Skuadra e Gegës realizoi në minutën e 6 falë një go
Formacionet zyrtare: Në 18:00 starton supersfida Skënderbeu-Tirana Java e 23 e Katergorisë superiore do të hapet me supersfidën Skënderbeu-Tirana e cila starton në orën 18:00. Si korç
Supersfida Atletico Madrid-Juventus, Griezmann sfidon Ronaldon Sot në mbrëmje në Wanda Metropolitano do të luhet supersfida e shumë pritur nga tifozët mes Atletico Madridit dhe Juvent
Zhbllokohet supersfida, Manchester City kalon në avantazh ndaj Chelsea-t (VIDEO) Manchester City e ka nisur furishëm supersfidën ndaj Chelsea-t që po zhvillohet në "Etihad Stadium". Qytetarët kaluan
Formacionet zyrtare: Supersfida Manchester City-Chelsea Manchester City dhe Chelsea do të luajnë në orën 17:00 në "Etihad Stadium" për javën e 26 të Premier League. Skuadra
Ende pa nisur mirë supersfida, Aguero i shënon Arsenalit (VIDEO) Manchester City e ka nisur furishëm supersfidën që po zhvillohet në "Etihad Stadium" ndaj Arsenalit. Qytetarët kanë s
Supersfida Manchester City-Arsenal, publikohen formacionet zyrtare Manchester City dhe Arsenali kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e javës së 25 të Premier Ligës. Ekipi i
Zhbllokohet supersfida, Partizani kalon në avantazh ndaj Skënderbeut (VIDEO) Po luhet në stadiumin e Korçës supersfida mes Skënderbeu dhe Partizanit e vlefshme për javën e 19-të të Kategorisë Super
Sot supersfida Manchester City-Liverpool, luhet për kreun Sot në mbrëmje në orën 21:00 do të luhet supersfida Manchester City-Liverpool dy skuadra që luftojnë për titullin kampio
Liverpool-Arsenal, supersfida e fundvitit Liverpool-Arsenal është supersfida e kësaj të shtune në Premier League. Dy prej skuadrave me histori të madhe të futboll
Mirela Kumbaro bën statusin e lamtumirës si ministre (FOTO LAJM) Nga dje me vendimin e kryeministrit Edi Rama, Mirela Kumbaro nuk do të jetë më në krye të Ministrisë së Kulturës , duke
Sot supersfida Inter-Napoli, zikaltrit pa Nainggolan në fushë Sot në mbrëmje në orën 20:30 do të luhet supersfida Inter-Napoli, një takim që pa dyshim do të tërheqë më shumë shikuesi
Supersfida Inter-Napoli, shiten 65 mijë bileta Nesër në mbrëmje do të luhet supersfida e javës së 18 e kampionatit Italian të futbollit mes Interit dhe Napolit, e cila