999 rezultate për

supermodelja

Emina Cunmulaj do të bëhet nënë e një djali (FOTO LAJM) Supermodelja Eminna Cunmulaj, është sërisht shtatzën, ajo do të bëhet nënë për herë të dytë. Këtë lajm të mbrekullues
Supermodelja e njohur: Jam krenare që jam myslimane (FOTO LAJM) Bella Hadid është një nga modelet më të famshme në botë dhe ndër vajzat më të bukura. Ajo pushton kopertinat e revistave
Rrëfim tronditës nga supermodelja: Rash në depresion pas ndarjes nga Bloom Tashmë supermodelja australiane Miranda Kerr po shijon një lidhje të shëndetshme, por ajo është kthyer pas në kohë kur r
Zayn Malik ndahet nga supermodelja Duket se yjet e show-bizit janë në valën e ndarjeve. Zayn Malik dhe Gigi Hadid dukeshin më të dashuruar se kurrë, por ed
Supermodelja amerikane: CR7, të ngushëlloj unë (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo vazhdon të jetë në fokusin e femrave pas ndarjes së tij me bukuroshen ruse Irina Shayk. Më e fundit vj
Në sulm për kafshët, supermodelja në shënjestër Aktivistët për mbrojtjen e të drejtave të kafshëve janë hedhur në sulm kur kanë parë që një modele pozonte me një këlysh
Supermodelja Kerr, një nënë shembullore për Flynn (FOTO LAJM) Pavarësisht se edhe më herët thanë se Miranda Kerr po shijon një romancë të re, tashmë modelja hedh poshtë këto thasheth
Zhvishet Klum, modelja nuk njeh moshë (FOTO LAJM) Është 41 vjeç dhe ka linja perfekte, aq sa çdokush do e kishte zili. Duket se Heidi Klum nuk njeh moshë, teksa në një se
Tronditet bota e modës, supermodelja gjendet e vdekur në vaskë (FOTO LAJM) Për shkaqe ende të panjohura, top modelja e L’Oreal dhe Pranda është gjendur pa jetë në vaskën e shtëpisë, ndërsa i fej
Lë pas provokimet, supermodelja marroset pas aktorit Supermodelja Cara Delevingne, e cila shquhet për linjat perfekte dhe për skenat qesharake që krijon në skenë, aktualisht
Supermodelja del nudo, imazh i “Allure Magazine” Supermodelja Cara Delevingne është përzgjedhur për kopertinën e muajit tetor, të revistës “Allure Magazine”. Bukuroshja
Ja supermodelja që s'ka fat në dashuri (FOTO LAJM) Pavarësisht faktit se ajo aktualisht është një ndër supermodelet më të kërkuara, nga ana tjetër nuk është fare e favoriz
Supermodelja 48 vjeçare mahnit me linjat (FOTO LAJM) Ajo është 48 vjeç dhe ndonëse në këtë moshë ende qëndron në kopertina për shkak të linjave perfekte dhe imazhit të kurua
Supermodelja braziliane mahnit me linjat e saj (FOTO LAJM) Një prej modeleve më të suksesshme të Victoria's Secret, 33 vjeçarja Alessandra Ambrosio, ka pozuar për versionin austra
Ja kush është supermodelja që u shkatërrua pas ndarjes nga Johnny Depp (FOTO LAJM) Kate Moss aktualisht është një ndër supermodelet më të kërkuara, e ndërsa posedon linjën e saj të veshjeve. Pavarësisht
Supermodelja shqiptare provokon sërish, ja seti i radhës (FOTO LAJM) Një nga modelet më të njohura shqiptare në botë, ka provokuar të gjithë fansat me postimin e fotos së radhës në Instagra
Supermodelja nuk shqetësohet për fotot nudo Bukuroshja Candice Swanepoel nuk ka qënë aspak e shqetësuar për fotot e saj nudo, të cilat u përhapën në masë në rrjetet
Miranda Kerr sërish me miliarderin Ndonëse supermodelja Miranda Kerr hodhi poshtë të gjitha zerat se ajo ishte duke u shoqëruar me një miliarder, tashmë çd
Polici ndalon supermodelen në rrugë për një "selfie" (FOTO LAJM) Të bësh një "selfie" është trendi më i fundit dhe për këtë çdo person do të sakrifikonte të bënte një të tillë dhe ta po
Ja nga çfarë frikësohet Emina Cunmulaj (FOTO LAJM) Supermodelja Emina Cunmulaj ka frikë të madhe dentistin. Këtë gjë bukuroshja e ka shprehur mjaft qartë në Facebook, ndër