999 rezultate për

supermarketit

Ekzekutimi i biznesmenit: U qëllua me 5 plumba në trup, autori doli nga një furgon Kanë dalë në dritë detaje të reja nga atentati ndaj biznesmenit Niko Goro në Himarë. Goro ishte bashkë me të motrën
Rrëzohen raftet e supermarketit, vdes 21 vjeçarja (VIDEO) Raftet e një supermarketi në Brazil kanë rënë mbi njëri-tjetrin në një efekt domino që shkaktoi vdekjen e një punonjësje
Video shokuese, minjtë akrobatë mes rafteve të supermarketit (VIDEO) Mijtë akrobatë që lëvizin nëpër raftet e supermarketit. Videoja e publikuar në rrjetet sociale bëri bujë dhe indinjoi të
Klaudia habit njerëzit, bën sparkatën në mes të supermarketit (VIDEO) Klaudia Pepa tashmë prej kohësh është bërë pjesë e mediave rozë për shkak të pozave provokuese në rrjete sociale. Am
Prangoset personi i dyshuar për grabitjen në Kamëz Uniformat blu kanë prangosur një person të dyshuar për grabitjen me armë mbrëmjen e djeshme në Kamëz. Kujtojmë këtu fakt
Grabitësit e Kamzës me makinë të zezë mbuluar me flamurin shqiptar Autorët e tentativës së grabitjes së ndodhur dje kanë zgjedhur kohën e përshtatshme për të realizuar ngjarjen. Supermark
Mister, pse bien objektet nga rafti i supërmarketit? (VIDEO) Në një supermarket në Meksikë kamerat e sigurisë kanë regjistruar momentin kur disa gjëra rrëzohen spontanisht nga rafti
Hero në Paris, shitësi mysliman shpëtoi 6 pengje në supermarket Pak orë pasi mbaroi makthi i rrëmbimit në supermaketin në zonën e "Porte de Vincennes" në Paris kanë nisur të tregohen e
Tiranë, grabisin supermarketin dhe qëllojnë shitësin Një vjedhje e një supermarket ka ndodhur sonte rreth orës 21:30 në qytetin e Tiranës, ku dy persona të paidentifikuar ka
Bie çatia e supermarketit, të paktën 32 viktima (FOTO LAJM) Të paktën 32 persona kanë humbur jetën dhe dhjetëra të tjerë kanë mbetur të bllokuar nën rrënoja, pas rrëzimit të çatisë
"Oficeri SS" nxirret jashtë supermarketit (FOTO-LAJM) Një admirues i nazismit u nxorr jashtë nga një supermarket në Kembrixh, pasi i veshur si një oficer SS ai u konfrontua m
Shembet supermarketi në Ganë, dhjetra persona nën rrënoja Tre persona kanë humbur jetën ndërsa dhjetra të tjerë kanë mbetur të plagosur nga shembja e një supermarketi në Akra, kr
Grabitja e supermarketit, autorët të paidentifikuar Grabitet për herë të dytë supermarketi “Mercator” në komunën e Parisit. Sipas burimeve policore vjedhja e supermarketit