999 rezultate për

supermarketeve

Policia mësyn brenda supermarketeve dhe dyqaneve, apeli i fortë ndaj qytetarëve (VIDEO) Pas heqjes së masave kufizuese ndaj koronavirusit, në vend po shtohet ndjeshëm numri i të infektuarve. Policia e Tira
Dortmundi punëson stafin në rrjetin gjerman të supermarketeve Borussia e Dortmundit ka gjetur një zgjidhje ideale për të mos shkurtuar pagat e punonjësve të dyqaneve të klubit apo të
Ushtria e policia në terren: Çfarë ndodhi sot brenda farmacive, bankave e supermarketeve (VIDEO) Ashtu sikundër u raportua edhe më herët, forca të policisë dhe ushtrisë janë shpërndarë pranë supermarketeve dhe farmaci
Zbrazja e supermarketeve nga koronavirusi, çfarë blenë më shumë shqiptarët Skenat e dyndjes nëpër supermarkete që pamë në Itali pak javë më parë, u përsëritën edhe në vendin tonë dje. Pas konf
Koronavirusi i fut frikën shqiptarëve, "zbrazin" supermarketet Shqiptarët u gdhinë të hënën e kësaj jave me lajmin se ishin zbuluar dy raste të qytetarëve të prekur nga coronavirus di
Frika nga koronavirusi, zbrazen supermarketet në Greqi Ditën e sotme ka shkuar në tre numri i të rekurve nga koronavirusi në Greq. Menjëherë pas këtij lajmi, ka nisur bosha
Ndryshe nga gjithë të tjerët, kështu duken supermarketet amerikane në Kinë (FOTO LAJM) Walmart është marka më e njohur e supermarketeve në SHBA. Jo një, por disa prej pronarëve të Walmart renditen mes 100 më
Ja cili është objekti më i pistë që përdorim ne Karrocat e supërmarketeve janë ndër objektet më të pista që ne kemi kontakt me to. Sipas një studimi shkencor i Universi
Prodhimet e vendit në një raft Ministria e Bujqësisë e mbështetur USAID ka ndërmarrë një nismë për ngritjen e vetëdijes së konsumatorëve për prodhimet