999 rezultate për

supermarketet

Më shumë kohë për të dalë, si do të lëvizet prej sot e në vijim Ashtu sikundër kryeministri Edii Rama njoftoi të premten, prej kësaj të hëne të gjitha bizneset që janë në listën e akti
''Supermarketet nuk paraqesin rrezik infeksioni'', epidemiologu gjerman bën zbulimin e rendësishëm Epidemiologë e studiues të shumtë po përpiqen të zbulojnë se nga erdhi pandemi dhe si mund të zhduket koronavirusi. N
Shqiptarët nuk binden, shihni si qytetarët pa asnjë masë kanë pushtuar supermarketet (FOTO LAJM) Pavarësisht masave të marra, pavarësisht thirrjeve për kujdes dhe distancë, qytetarët ende nuk janë të bindur për pasoja
Nëse supermarketet e farmacitë kanë rritur çmimet prej koronavirusit, denonconi në këtë numër! Ditën e sotme Rama paralajmëroi marrjen e masave, kundrejtë të gjitha supermarketeve apo farmacive që rrisin çmimet në k
Italia si kurrë më parë, pamje nga izolimi ndaj koronavirusit (FOTO LAJM) Koronavirusi po pushton botën. Lajmi më dramatik vjen nga Italia, aty ku rreth 60 milionë banorë mëngjesin e kësaj të ma
Koronavirusi i fut frikën shqiptarëve, "zbrazin" supermarketet Shqiptarët u gdhinë të hënën e kësaj jave me lajmin se ishin zbuluar dy raste të qytetarëve të prekur nga coronavirus di
Frika nga koronavirusi, zbrazen supermarketet në Greqi Ditën e sotme ka shkuar në tre numri i të rekurve nga koronavirusi në Greq. Menjëherë pas këtij lajmi, ka nisur bosha
Ndryshe nga gjithë të tjerët, kështu duken supermarketet amerikane në Kinë (FOTO LAJM) Walmart është marka më e njohur e supermarketeve në SHBA. Jo një, por disa prej pronarëve të Walmart renditen mes 100 më
Rritja e fuqisë së makinave elektrike, kthehen në sfidë për supermarketet Rritja e fuqisë së automjeteve elektrike nuk është vetëm një revolucion për prodhuesit, por po ndryshon gjithashtu situa
Akuzat e pedagogut për supermarketet, reagon administratori i Conad (FOTO LAJM) Pedagogu i njohur Ilir Ciko vetëm pak ditë më parë hodhi akuza ndaj rrjetit të supermarketeve Conad në Shqipëri, produkt
SKANDALI/ Tregjet dhe supermarketet shqiptare, të mbushura me mish kancerogjen nga Brazili Pak ditë më parë skandali i zbuluar nga BBC se Brazili ka eksportuar mish të kalbur drejt Evropës dhe Azisë tronditi mba
“Big Brother Supermarket” Si i “spiunojnë” klientët dhe dinë gjithçka për ta. Nga të dhënat e ndryshme që grumbullojnë arrijnë të gjejnë gjithç