999 rezultate për

supergol

Kompany flet pas supergolit: Nuk tërhiqem, luaj çdo ndeshje sikur të ishte e fundit (VIDEO) Kapiteni i Manchester City-t u bë protagonist kryesor dje në mbrëmje duke relizuar golin e fitores ndaj Leicester. K
Gjimshiti magjik, i shënon supergol Strakoshës (VIDEO) Berat Gjimshiti sapo ka shënuar golin e 3 për Atalantës. Shqiptari mposhti me kokë Strakoshën duke shfrytëzuar mjaf m
Flamurtari-Partizani, të kuqtë i falen golit të Asanit në pjesën e parë (VIDEO) Partizani e ka mbyllur në avantazh pjesën e parë në Vlorë. Të kuqtë kanë realizuar me Hasanin në minutën e 27. Numri
Supergoli i Messit "çmend" komentatorët anglezë (VIDEO) Një tjetër natë magjike! Kështu mund të përshkruhet takimi i mbrëmjes së djeshme mes Barcelonës dhe Liverpool, me Lionel
Supergoli i fundjavës vjen nga Franca (VIDEO) Një supergol është shënuar pak minuta më parë në ndeshjen e mbijetesës në kampionatit francez me Caen dhe Dijon. Ësh
Supergoli i fundjavës shënohet në Spanjë (VIDEO) Në Spanjë luhet java e 35-të e La Ligas. Kjo e shtunë është hapur me ndeshjen Atheltic Bilbao-Alaves, dy skuadra që k
Supergoli i fundjavës vjen nga bomberi i Evertonit (VIDEO) Richarlison ka shënuar një supergol pak minuta më parë në ndeshjen ndaj Manchester United. Bomberi i Evrtonit shtang
Aguero magjik, dyfishon për Manchester City-n me një supergol (VIDEO) Manchester City po fiton 2-0 në fushën e Fulham-it. Pas golit të Bernardo Silva-s në minutën e 5-të, lojtarët e Guar
Pas Bundesligës edhe në Francë realizohet supergol "alla Pirlo" (VIDEO) Një super gol "alla Pirlo" është realizuar në Francë gjatë ndeshjes Lyon-Montpellier. Vendasit kishin kaluar të parë
Supergoli i javës vjen nga Bundesliga (VIDEO) Supergoli i fundjvaës vjen nga Bundesliga. Në ndeshjen që Bayern Leverkusen po zhvillon ndaj Werder Bremen në shtëpi tal
Celina shënon supergol përballë Manchester City (VIDEO) Bersant Celina ka dyfishuar rezultatin për Swansea ndaj Manchester City-t me një goditje fantastike nga brenda zonës.
Supergoli i mesjavës vjen nga sulmuesi i Sevillas (VIDEO) Europa League mbylli fazën e ndeshjeve me eliminim direkt dhe ndër surprizat që kaloi në çerekfinale ishte Slavia Praha,
Pas supergolave vjen një penallti e shëmtuar nga Celina (VIDEO) Sulmuesi i përfaqësueses kosovare Bersant Celina ka kryer mbase penalltinë më të shëmtuar të historisë së futbollit.
Supergoli i fundjavës vjen nga Kili (VIDEO) Një gol spektakolar i kësaj fundjave, vjen nga Kili. Në ndeshjen mes O’Higins dhe Kokuimbo Unido, ishte sulmuesi kilen H
Supergoli i mesjavës vjen nga Championship (VIDEO) Derby Country fitoi me rezultatin 2-1 ndaj Wigan me përmbysje dhe rrugën e kthesës se hapi Mason Bennet me një gol të bu
Fiorentina kalon në avantazh ndaj Atalantës fal një supergoli të Muriel (VIDEO) Një gafë mbrojtësit të Atalantës i cili ia pasoi topin kundërshtarit të tij Luis Muriel i cili përfitoi në maksimun duke
Jorginho realizon supergol (VIDEO) Chelsea ka kaluar sërish në avantazh ndaj Fulhamit. Blutë kanë realizuar me Jorginho në minutën e 28. Italiani realiz
Besart Celina dhuron një tjetër supergol (VIDEO) Bersant Celina e shënoi golin e sigurisë në fitoren e Swansea me rezultat 2:0 kundër Boltonit, shkruan Albeu.com Goli
Southampton trondit sërish Man United me një supergol (VIDEO Southampton ka tronditur sërish Manchester United duke barazuar rezultatin në 2-2. Ishte mesfushori Ward-Proëse i ci
Supergoli i mesjavës vjen nga Premier League (VIDEO) Newcastle fitoi 2-0 Burnley duke u larguar nga zona e ftohtë e renditjes në Premier League, falë dy golave të shënuar në