supergol

Çfarë supergoli! Si ky shumë rrallë keni parë (VIDEO) Një super gol është shënuar në ndeshjen Beit Safata-Al-Quwaat, shkruan Albeu.com. Sulmuesi vendas, Alhlessy Khader, i
Rumuni dhuron show, shënon në stilin e akrepit dhe futet në listë për Çmimin Puskas (VIDEO) Një supergol vjen nga lojtari rumun Robert Asavoaei, teksa ka shënuar një supergol në stilin e akrepit në ligën e tretë
Morata nuk ndalet, spanjolli shënon gol të bukur në Champions (VIDEO) Juventusi po fiton 2-0 në transfertë kundër Ferencvaros në Champions League. Në minutën e 60’ Alvaro Morata mori asis
Portieri shënon dhe pëson supergol brenda pak minutash (VIDEO) Portieri shkon në zonën kundërshtare dhe pas një rrëmuje në zonë ai arriti të shënojë golin e barazimit. Ndërkohë ç
Nuk ndalet Gashi, shënon supergol në Zvicër (VIDEO) Shkëlzen Gashi është i papërmbajtshëm këtë sezon, ku nuk di të ndalet me golat e tij. Gashi ka tundur sërish rrjetën
Çfarë supergoli ka realizuar sulmuesi i Napolit (VIDEO) Napoli ka kaluar në avantazh kundër Real Sociedad. Ndeshja e vlefshme për javën e dytë të Europa League është zhbllok
Gjenial Kumbulla! Shqiptari realizon supergol me Romën (VIDEO) Roma ka arritur që brenda pak minutash të përmbysë Young Boys në Zvicër me anë të dy futbollistëve Peres dhe shqiptarin
Mario Gotze realizon supergol në Europa League (VIDEO) Mario Gotze e ka nisur mjaft mirë aventurën te PSV. Pasi shënoi golin e parë në kampionatin holandez, gjermani ka shë
Modric realizon supergol, Reali rihap takimin (VIDEO) Reali i Madridit ka ngushtuar në 1-3 rezultatin ndaj Shakhtar. Me fillimin e pjesës së dytë Modric nga distanca reali
Shënoi supergol por nuk mjaftoi, Hadërgjonaj flet me lot në sy pas humbjes Përfaqësuesja e Kosovës e ka mbyllur rrugëtimin drejt kualifikimit në Kampionatin Evropian "Euro 2020" pas humbjes së so
Super Kosova, vendoset barazpesha me një supergol në Shkup (VIDEO) Kosova ka barazuar në 1-1 shifrat ndaj Maqedonisë. Është Hadërgjonaj që realizoi një supergol pas daljes së gabuar t
UEFA "frikëson" Maqedoninë e Veriut me supergolin e Arbër Zenelit para ndeshjes së sontme (VIDEO) Kosova do ta zhvillojë sonte ndeshjen më të rëndësishme në histori. "Dardanët" do të përballen me Maqedoninë e Veriut
Vjen supergoli i parë në Champions (VIDEO) Dynamo Kiev ka kaluar në avantazh ndaj Gent në ndeshjen play-off të Champions League. Është mesfushori Buyalskyy që t
Alla Pirlo, shijoni supergolin e Shaqirit nga goditja e lirë (VIDEO) Xherdan Shaqiri ka shënuar një supergol sonte në Carabao Cup kundër Lincoln City Ishte një gol që zakonisht i shënon
Super Shkëndija, barazon shifrat me një supergol (VIDEO) Shkëndija e ka nisur mjaft mirë pjesën e dytë duke barazuar shifrat në 1-1 ndaj Tottenham. Është Nafiu që me një perl
Fantastik Uzuni, shënon supergol në Champions (VIDEO) Myrto Uzuni ka shënuar një supergol me kokë për Ferencvaros në ndeshjen që ekipi hungarez po luan në transfertë ndaj Mol
Messi realizon supergolin e parë për këtë sezon (VIDEO) Barcelona po luan në këto momente ndaj Gironës një miqësore në prag të fillimit të sezonit të ri. Dhe ashtu siç prite
Rihapet takimi, Dardanët realizojnë supergol (VIDEO) Kosova ka ngushtuar në 1-2 shifrat ndaj Greqisë. Është Berisha ai i cili realizoi një supergol brenda zonës teksa po
Sevilla kalon në avantazh me një supergol ndaj Interit (VIDEO) Sevilla ka kaluar në avantazh 3-2 ndaj Interit. Është Diego Carlos ai i cili realizoi një supergol me rofeshatë brend