E FUNDIT/ Tërmeti trondit Shqipërinë
999 rezultate për

supe

Deri në 700 milion euro pasuri, kush janë 5 super të pasurit që u zgjodhën deputetë në Kosovë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në Kosovë shpalli rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 14 shkurtit. Nga këto rezu
Mes VIP-ash, brenda super festës së ditëlindjes së Leonora Jakupit (FOTO LAJM) Leonora Jakupi ka festuar mbrëmë 42 vjetorin e lindjes së saj. Këngëtarja vendosi që këtë ditë të vecantë ta festojë p
Super ndeshja e ditës në Premier League, Liverpool-Chelsea: Formacionet e mundshme Sonte zhvillohet superderbi anglez midis kampionit aktual, Liverpool dhe Chelseat. Derbi i javes së 29-të në Premierl
"Sanremo", ja super-jahti 20 milionë euro ku qëndron Ibrahimovic (FOTO LAJM) Zlatan Ibrahimoviç është i ftuari special i edicionit të 71-të të Festivalit Sanremo. Sulmuesi suedez i Milan do të jetë
Zhbllokohet supersfida, Barcelona-Sevilla (VIDEO) 12 minuta i kanë mjaftuar Barcelona-s për të gjetur avantazhin ndaj Sevilla-s në gjysmëfinalen e kthimit të Kupës së Spa
Me 3 super blerje në verë, ky është formacioni i frikshëm i Man United (FOTO LAJM) Gazeta angleze "Mirror" ka krijuar një ekip ëndrrash për Solskjaerin bazuar në transferime gjysmë-realiste, me emra si J
Teuta mposht Vllazninë, Laçi fiton ndaj Kukësit (VIDEO) Java e 22 e Superiores është mbyllur për ta bërë edhe më kaotike gjendjen sa i përket luftës së titullit kampion në Supe
Chiesa magjik, shikoni çfarë supergoli ka realizuar (VIDEO) Juventus dyfishon shifrat 2-0 në përballjen ndaj Spezia, kësaj here me Federico Chiesa. Çelësi i suksesit është sëri
Super Rashica, pjesë e formacionit më të mirë të javës në Bundesligë Faqja e Bundesligës ka publikuar edhe formacionit më të mirë të javës, ku bëjnë pjesë tre yje të Bayernit. Bashkë me
Interi me super statistika, Conte ka gjetur mekanizmin fitues Suksesi i Milanit ndaj Romës nuk i ka pëlqyer edhe aq shumë Interit dhe trajnerit Antonio Conte, të cilët sigurisht kanë
Policia e kërkonte kur luante në Superiore, historia e çuditshme e Peter Olayinka Peter Olayinka është një nga lojtarët më të talentuar që ka luajtur në Superiore. Nigeriani, i cili tani shkëlqen me Sla
Po bën një super sezon, Capello: Barella ndër tre mesfushorët më të mirë në Evropë Strategu italian, Fabio Capello, ka thurur lëvdata për mesfushorin e Interit, Nicolo Barella. Barella është duke kalu
Marrëdhënia me vjehrrin? Eni Koçi e zbulon me këtë super video (FOTO&VIDEO) Këngëtarja e njohur, Eni Koçi, prej disa kohësh është në një lidhje dashurie me këngëtarin e njohur, Genc Prelvukaj.
Real Madrid - Real Sociedad, supersfida e së hënës Reali i Madridit do të presë në stadiumin Alfredo Di Stefano Real Sociedadin, në një ndeshje që duhet fituar me çdo kush
Në super formë, Zaimina vesh fusatnin pa të brendshme dhe "çmend" rrjetin (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari, është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Bukuroshja brune nuk ka tërhequr vëmendje
E pabesueshme: Harroi maskën, vendos brekët (VIDEO) Një ngjarje e pabesueshme ndodhi në një supermarket në Afrikën e Jugut. Në fakt, një grua në një supermarket, e cila hyr
Super ndeshja e javës në Premier League, Chelsea përballë Man United Kampionati anglez ka lënë pas 2/3 e ndeshjeve dhe tani cdo takim merr një rëndësi të veçantë dhe influencon ndjeshëm në
Supermbesa e Berishës i rikthehet lookut të vjetër, lë pas rebelizimin (FOTO LAJM) Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush. Eshtë pikërisht Dasara Malltezi,
Super Messi, Barcelona merr një fitore të rëndësishme ndaj Sevillas (VIDEO) Barcelona ka triumfuar ndaj Sevillas në kuadër të javes së 25-të të La Ligas. Barcelona ka zhvilluar një ndeshje fant
Klasikja e Shqipërisë dhe tre finale, Superiorja është "zjarr" sot Teuta dhe Vllaznia barazuan ditën e djeshme, ndërkohë që sot zhvillohen katër duele të tjera të Kategorisë Superiore. Fi