999 rezultate për

sunny

Dua Lipa, përmes videos: Hej, Prishtina me zor po pres t'ju shoh (VIDEO) Sot artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, do të zbarkojë në Prishtinë. Ajo do të qëndrojë për tri ditë
Koncerti gjigant në Prishtinë, kush janë yjet që do të ndezin skenën Në datat 10, 11 dhe 12 gusht do të mbahet në Prishtinë koncerti “Sunny Hill Festival” me organizator kyesor të atin e Du
"Larg syri i keq", fermeri mbron të mbjellat me foton e aktores (FOTO LAJM) Një fermer 45-vjeçar nga India ka vendosur dy postera të mëdha të aktores për filma për të rritur Sunny Leone, për të mb