999 rezultate për

sulmuesve

Liverpool në ankth, gjigandë evropianë gati të transferojnë Mane Ylli i Senegalit që vlen mbi 100 milionë euro, ende nuk ka dhënë ndonjë sinjal që do të nënshkruajë marrëveshjen e re të
Chelsea i fiksuar pas sulmuesve gjerman, pas Werner interesohet edhe për Havertz Chelsea i Londrës "mbret" i merkatos në kohë pandemie. Klubi i kryeqytetit anglez duket se nuk po e vuan aspak krizën fi
Ndërron jetë një prej sulmuesve më të mirë italian të viteve 70' Ka ndërruar jetë në moshën 71 vjeçare një prej sulmuesve më të mirë në vitet 70’. Pietro Anastasi u nda nga jeta pas një
Më i miri i momentit, Lewandowski dëshiron Realin Robert Lewandowski është i gatshëm të largohet nga Bayern Munichu për t’u transferuar në Real Madrid. Los Blancos duhet
Chelsea po tenton blerjen e dy sulmuesve Chelsea po mendon që në merkaton e janarit të transferojë disa lojtarë cilësorë. Blutë e Londrës po hasin shumë vësh
De Gea sulmon United: Duhet të shënojmë më shumë Portieri i skuadrës së Manchester United, David De Ge ka zbuluar arsyen pse “djajtë e kuq” janë në krizë rezultatesh.
Messi kundër 3 sulmuesve të Francës Tashmë "lufta" është e hapur, dhe e gjtihë vëmendja e Botërorit është e përqëndruar te ndeshja mes Francës dhe Argjentin
Allegri jep lajmet e fundit për dëmtimin e dy sulmuesve sot kundër Torinos Juventusi fitoi sot derbin torinez me shifrat minimale 1-0 ndaj Torinos. Sulmuesi i Juventusit, Gonzalo Higuain, i ci
Chelsea nuk ka të ngopur në kërkimin e sulmuesve Mediumi britanik The Sun raporton se sulmuesi anglez, Carroll, është në radarin e Contes. “Ka qenë shumë zhgënjyese,
Buffon zgjedh 5 sulmuesit më të frikshëm që ka luajtur ndonjëherë, Messi nuk llogaritet Portjeri legjendar Italian, Gianluigi Buffon ka përfshirë dy lojtarë Madrilen në zgjedhjen e 5 sulmuesve më ‘vrasës’ par
10 sulmuesit më të mirë në Europë, Ronaldo nuk duket asgjëkundi (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo mund ta ketë fituar Topin e Artë javën e kaluar – i cili i ndahet futbollistit më të mirë të vitit në
Formacioni më i mirë i Europës deri më tani (FOTO LAJM) E përgitshmja, Goal.com, ka bërë një përzgjedhje të formacionit më të mirë, me lojtarët që po shkëlqejnë deri në këtë mo
Publikohen pamjet e momentit të vrasjes së sulmuesve të Londrës (VIDEO) Momenti kur sulmuesit e Londrës të cilët ditë më parë lanë të vdekur shtatë persona dhe lënduan 48 të tjerë janë publik
Taravari: I dimë emrat e sulmuesve të Zijadin Selës Sekretari i përgjithshëm i LR-PDSH-së, Arben Taravari, ka deklaruar se i kanë emrat e sulmuesve të kryetarit të kësaj pa
Prokuroria merr vendimin ndaj sulmuesve të Selës dhe Zaevit Prokuroria Themelore Publike ne Shkup, pas mbledhjes së dëshmive përkatëse, për pesëmbëdhjetë të përfshirë në trazirat n
Plas humori në rrjetet sociale pas humbjes së thellë të Barcelonës (FOTO LAJM) Juventus ka shkatërruar Barcelonën 3-0 duke shtangur Messin me shokë. pas ndeshjes të shumta kanë qenë reagimet në media
Identifikohet njëri prej sulmuesve në Izmir të Turqisë (FOTO LAJM) Një shpërthim tronditi sot Turqinë, ku për pasojë kanë mbetur të vdekur katër persona. Pas shpërthimit janë dëgjuar t
Juventus rikthehet në sulm për yllin e PSG-së Emri i Javier pastores ka qenë i lidhur për disa vite me Jvuentusin, por ai ende nuk është transferuar asnjëherë. "Le10S
Kombëtarja nis ditën e dytë të stërvitjes (FOTO LAJM) Humor dhe batuta mes lojtarëve, por mbi të gjitha shumë punë taktike. Dita e dytë e përgatitjes së Kombëtares në “Bad Wa
Arrestohen dy persona të tjerë për sulmet e Brukselit Dy persona akuzohen për vepra penale të cilat lidhen me terrorizëm në lidhje me shpërthimet e Brukselit, kanë thënë sot