999 rezultate për

sulmuesit

Pamjet e Mourinhos në takim me Kane bëhet viral në internet (VIDEO) Po vazhdojnë të zbulohen pjesë nga dokumentari i Tottenhamit, aty ku zbulohen edhe pjesë nga biseda private. Në një p
Reali zhbllokon rezultatin ndaj Villarreal (VIDEO) Reali ka zhbllokuar rezultatin ndaj Villarreal q n minutn e 3 t takimit. Autori i golit sht nj nga sulmuesit m pak t
Milani po endet për të gjetur zëvendësuesin e Zlatan Ibrahimovic Zlatan Ibrahimovic po ngroh motorët për super ndeshjen kundër Napolit, që shënon rikthimin e kampionatit pas pauzës për
Filmi për jetën e Zlatan, rolin e sulmuesit suedez do e luajë futbollisti shqiptar (FOTO LAJM) Zlatan Ibrahimovic vazhdon të mahnisë me formën e tij në fushat e blerta, teksa ndonëse në moshën 39-vjeçare, suedezi ës
Rreshtimi i pakuptimë i Arsenalit sjell edhe kritikat, 7 lojtarë përpara portës për 2 sulmuesit e Aston Vilës Arsenali pësoi një humbje turpëruese në shtëpinë e vet ndaj Aston Villës edhe pse ishte dukshëm favorite në letër. T
"Pse u ble? Muriqi më duket si një Caicedo i bardhë", gazetari kritika ndaj sulmuesit dhe drejtuesve Vedat Muriqi erdhi në verë te Lacio pas shumë tratativash. Më pas vuajti për tu bashkuar me ekipin fillimisht për sh
Grabitësit i hyjnë në shtëpi Luca Tonit, brenda ishin edhe fëmijët e ish-sulmuesit Mbrëmjen e të enjtes në Montale, në zonën e Modenas vila e Luca Tonit, ish-futbollistit të Bayern Munich dhe Juventus, ë
Ndahet nga jeta partnerja e ish-sulmuesit të Anglisë, Stewart nuk gjen dot fjalët (FOTO LAJM) Një lajm i rëndë ka tronditur ish-sulmuesin e Totenhemit dhe kombëtares angleze Paul Stewart. Bashkëshortja e tij është
E nisi me barazim kampionatin, Zidane i pakënaqur me sulmuesit Zinedine Zidane u paraqit para mediave pas ndeshjes inauguruese të edicionit të ri në La Liga, jo pak i zhgënjyer nga ba
Mourinho i "fiksuar" pas sulmuesit të Serie A, Tottenham i bën ofertë zyrtare Torinos Starti në kampionat ishte zhgënjyes për Tottenhamin, që përveç humbjes 0-1 ndaj Everton, u shfaq shumë i parrezikshëm dh
Martinez "tradhton" Barcelonën, drejt rivalevë të përjetshëm të katalanasve Lautaro Martinez drejt Spanjës. Jo te Barcelona, por te Reali i Madridit. Nuk është thjesht një sugjerim për të trazuar
Nuk u thirr në Kombëtare, Grezda ironizon Rejan (FOTO LAJM) Emri i Eros Grezdës nuk figuron as këtë herë në listën e lojtarëve të thirrur nga Kombëtarja shqiptare për dy ndeshjet e
Pirlo befason me emrin e sulmuesit të ri për Juventusin Juventus ka filluar të bëjë ndryshime në skuadër për sezonin e ri. Trajneri i ri i Juventusit, Andrea Pirlo ka fillua
Kamberin e dërgojnë në shtëpi, e ardhmja e sulmuesit nuk është te Rangers Florian Kamberi nuk është më në modë në Skoci. Sulmuesi edhe pse në pjesën e dytë të sezonit ishte pjesë e Rejxhërs
Kylian Mbappe ndan mendjen, zbulohet e ardhmja Ëndrra e tij është Real Madrid, por një deklaratë e Florentino Perez ia ka qartësuar gjithçka sulmuesit të PSG, Kylian M
Tapë sa nuk qëndron dot në këmbë, shikoni si është katandisur Adriano (VIDEO) Një video e ish sulmuesit të Interit dhe kombëtares së Brazilit, Adriano, po bën xhiron e botës në rrjetin sociale Twitt
Pesë sulmuesit më të vlefshëm në futbollin botëror, Mbappe lë pas të gjithë Futbolli ka të bëjë me gola, dhe nuk është për t’u habitur që transferimet më të shtrenjta bëhen zakonisht për sulmuesit
Nuk shkëmbyen asnjë pasim mes tyre, Setien shmang sherrin fizik mes Messit dhe Griezmann Lionel Mesi dhe Antuan Grizman nuk janë shokët më të mirë të mundshëm të skuadrës në “Camp Nou”. Që kur sulmuesi fra
Ylli shqiptar i Chelsea, "Talenti i ditës" në "Tuttomercatoweb" Faqja e njohur italiane "Tuttomercatoweb", në rubrikën e saj, "Talenti i ditës", i ka kushtuar hapësirë sulmuesit shqipt
Mourinho-kritikëve: Shikoni sa kanë shënuar sulmuesit e mi ndër vite Pas një dëmtimi që e mbajti për disa muaj jashtë fushave, Harry kane përfitoi nga ndërprerja e kampionatit për shkak të