999 rezultate për

sulmuesin

Tottenhami nuk i ndahet Muriqit, në janar gati oferta Tottenhami në krizë të thellë rezultatesh nuk i ndahet Muriqit. Gazeta turke "Sabah" dhe "Fanatik" shkruajnë se gjela
E BUJSHME/ Tottenham nxjerr në shitje Harry Kane Mund të pabesueshme por është të vërtetë të paktën duke iu referuar asaj që shkruan gazeta prestigjoze angleze The Sun.
Zhbllokohet rezultati në Stamboll, Icardi shënon golin e parë me PSG (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, PSG ka arritur të zhbllokojë rerzultatin në minutën e 52' me sulmuesin
Solskjaer kërkon qendërsulmuesin e Juventusit dhe anësorin e Barcelonës Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, ka në konsideratë dy sulmues për afatin e janarit. Sipas mediav
CR7 përgëzon bashkombasin e tij (VIDEO) Një sfidë plot spektakël dhe gola ishte ajo mes Atleticos dhe Juventusit, me madrilenët që barazuan në minutën e fundit.
Ylli i Realit krahason sulmuesin e Arsenal me Ronaldon Dani Ceballos thotë se Pierre-Emerick Aubameyang është i krahasushëm me Cristiano Ronaldon. "Ju mund ta krahasoni Aub
Erjona Sulejmani shigjeton Andre Silvan (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare që po bën karrierë në Itali, Erjona Sulejmani, nuk është vetëm e komentuar për format e saja
Juventusi transferon sulmuesin e talentuar në ditën e fundit të merkatos Juventusi ka nënshkruar zyrtarisht me sulmuesin e Cagliarit Han Kwang-song duke e huazuar atë me mundësi blerje Han ë
Zhbllokohet supersfida, Manchester City kalon në avantazh përballë Tottenham (VIDEO) Është zhbllokuar super-sfida e Premier League mes Manchester City dhe Tottanham. Janë kampionët në fuqi që kanë arrit
Lojtarët e Premier Ligës kundër racizmit, përkrahin sulmuesin e Chelsea Azpilicueta ka treguar përkrahjen e tij për Tammy Abraham pasi në rrjetet sociale pati thirrje raciste për të, pasi që a
ZYRTARE/ Milani prezanton sulmuesin i blerë nga Lillë Milani ka firmosur zyrtarisht me sulmuesin 21 vjeçar, Rafael Leao nga Lille për një 35 milion euro të raportuara. Kuq
E KRYER/ Ylli i skuadrës franceze në Arsenal për 80 milion euro Arsenali ka arritur marrëveshje me Lille për transferimin e Nicolas Pepes. Reprezentuesi i Bregut të Fildishtë gjatë
Lukaku largohet nga skuadra e Manchester United Romelu Lukaku është lënë përsëri jashtë skuadrës dhe largimi i tij nga Manchester United tashmë duket më pranë. Lukak
Sane te Bayern, Guardiola ka gati 75 mln për zëvendësuesin Pep Guardiola mund të humbasë shërbimet e Leroi Sane këtë merkato vere, pasi Bajerni i Mynihut vazhdon të insistojë për
Nuk ka më dyshime, Grezda shitet në kampionatin francez Aventura e Eros Grezdën me Rejnxhërsin në kampionatin skocez ka përfunduar dhe tashmë pritet vetëm zyrtarizimi i tij te
"Çmendet" Barcelona, ofron 6 lojtarë dhe 100 milion euro për Neymar Klubi i Barcelonës bën ofertën tunduese për të rikthyer në Camp Nou sulmuesin brazilian Neymar. Klubi Catalanas ka bë
I ngatërroi mbiemrin, drejtuesit e klubit turk prezantojnë sulmuesin e gabuar Në botë ka shumë futbollistë që kanë të njëjtin mbiemër dhe në shumë raste, nuk janë nga i njëjti shtet, por një rast i
Pamje të rënda: Qëllohet me thikë në stomak, bën rezistencë dhe grushton sulmuesin (VIDEO) Ky është momenti tronditës kur një burrë i goditur me thikë në stomak, jo vetëm arrtin të qëndrojë në këmbë, por edhe g
Liverpool shpërblen sulmuesin, belgu firmos kontratë të re (VIDEO) Divock Origi do të vijojë të qëndrojë në "Anfield Road". Sulmuesi belg ka firmosur një kontratë të re me Liverpool,
Klubi kosovar godet në merkato, firmos me sulmuesin që spikati te Tirana (VIDEO) Drita ka prezantuar sot goditjen e radhës. Bëhet fjalë për ish-sulmuesin e Tiranës, Xhilberto Fortunato. Braziliani k