999 rezultate për

sulmuese

Roma fitoi me goleadë ndaj Beneventos, Fonseca: Ekipet sulmuese i shërbejnë futbollit Paulo Fonseca është i kënaqur që gjithnjë e më shumë trajnerë të Serie A po zhvillojnë lojë sulmuese. Trajneri i Romë
Pirlo: Ja si lindi pasioni për t’u bërë trajner, dua lojë sulmuese Intervistë e gjatë dhe interesante me “UEFA.com” nga Andrea Pirlo. Trajneri i ri i Juventusit foli për veten e tij në
Formacioni i Barcelonës për sezonin e ri, Koeman fokusohet te loja sulmuese (FOTO LAJM) Trajneri i ri i Barcelonës, Ronald Koeman, bëri të pamendueshmen gjatë miqësore së fundit kundër Girona, duke ndryshuar
Kjo do të jetë treshja sulmuese e Barcelonës sezonin e ardhshëm Barcelona po përgatitet për një fillim të ri pas sezonit më të dështuar në 15 vitet e fundit ku për herë të parë ka mbet
5 treshet më të mira sulmuese në histori të Premier League Wayne Rooney, Cristiano Ronaldo dhe Carlos Tevez janë shpallur treshja më e mirë sulmuese e Ligës Premier, duke mposhtur
Renditja e sulmueseve të Arsenalit nga viti 2000, nga i dështuari, deri te ai më i miri Arsenali në këtë shekull ka pasur disa sulmues të dalluar, mirëpo disa prej tyre edhe kanë dështuar. Nga viti 2000, T
"AS" zgjedh formacionin ideale të Juventusit në dekadën e fundit Në krye të futbollit italian prej 8 sezonesh, gazeta spanjolle As në versionin kilian ka publikuar 11-shen më të mirë të
Rrëfehet De Ligt: E kam nisur si mesfushor me tipare sulmuese Matthijs De Ligt nuk e pati të lehtë përshtatjen te “Zonja e Vjetër”, por me kalimin e kohës tregoi personalitet dhe e v
Conte: Lautaro dhe Lukaku? Dyshja sulmuese e Interit edhe 5-6 vite Pritej të ishte një ndeshje e vështirë ajo e Interit ndaj Torinos. Mirëpo zikaltrit i ‘treguan dhëmbët’ dhe fituan me re
Sarri: Nuk jemi gati të luajmë me treshen Ronaldo-Huguain-Dybala Maurizio Sarrit i pëlqen ideja që një ditë të luajë me treshen sulmuese, Ronaldo-Dybala-Higuain. Në konferencën për s
Blerja më e re, njihni sulmuesen bukuroshe të Interit (FOTO LAJM) Këtë verë, Eleonora Goldon ishte blerja e parë e skuadrës së femrave te Interi. Sulmuesja italiane iu bashkua zikaltë
De Ligt telefonon Sarrin, kërkon garanci për lojën sulmuese Kemi dëgjuar shpesh të thuhet se trajnerë të caktuar telefonojnë futbollistët për t’i bindur t’u bashkohen klubeve kua a
Klopp kërkon yllin francez Trajneri i skuadrës së Liverpool, Jurgen Klopp kërkon me insistim të transferojë në ekip yllin e Barcelonës, Ousmane De
Juventus me mungesa të mëdha ndaj Man Utd Skuadra e Juventusit pret në shtëpi Manchester United e drejtuar nga Jose Mourinho. Një takim i rëndësishëm dhe përcaktu
Mancini ka një premtim për tifozët Trajneri i Italisë, Roberto Mancini ka dhënë premtimin tifozëve se do të shohin një skuadër sulmuese dhe spektakolare në
Allegri me skemë sulmuese, formacionet zyrtare: Juventus - Bologna Juventus do të luaj sonte kundër Bolognas në "Allianz Stadium", ndeshje e vlefshme për javën e 6 të Serie A. Zonja e
Cervena Zvezda në grupin e ferrit, goditje e rëndë për Kosta Grillon Pas 30 viteve në këtë garë është duke marrë pjesë edhe Crvena Zvezda, e cila për herë të fundit në garën më të madhe eur
"Blutë e Londrës" refuzojnë ofertën e majme të Barcelonës Sipas "Daily Mail" Barcelona ka dështuar për tu akorduar më Chelsean për shërbimet e mesfushorit me tipare sulmuese, Wil
Dhjetëra të plagosur nga një sulmuese në selinë e YouTube (VIDEO) Të paktën pesë persona janë lënduar nga të shtënat në zyrat qendrore të YouTube në San Bruno të Kalifornisë, nga një sul
Dedja, i lumtur që Lushnja e tij nuk e nisi vitin me humbje Lushnja ia doli të befasojë Teutën dhe t’i prishë debutimin Stavri Nicës, duke dalë nga ‘Niko Dovana’ me një barazim mja