999 rezultate për

sulmues

Sulmuesi i Juventusit: Nuk më intereson nëse ka ardhur Ronaldo Juventusi dhe ylli i Kroacisë, Mario Mandzukic ka në fokusin e plotë në finalen e Kupës së Botës. As nënshkrimi i Cri
"Çmendet" Real Madrid, ofron Bale dhe 150 milion euro për sulmuesin anglez Një ofertë stratosferike raportohet te ketë ardhur nga Real Madrid për sulmuesin anglez të Tottenham Hotspur. Bëhet f
Skënderbeu rikthen sulmuesin e huazuar, Oto John Skënderbeu ka filluar përgatitjet në qytetin e Korçës, nën drejtimin e trajnerit të sapoemëruar, ish kapitenit dhe porti
Ish-sulmuesi brazilian i del në mbrojtje Neymar-it për simulimet Neymar ka qënë në qendër të kritikave për stilin e lojës që ai bënë. Braziliani akuzohet shumë për simulime gjatë lo
E rëndë/ Sulmuesi i Italisë kërcënohet me thikë (FOTO LAJM) Një ditë pushimi në plazh për pak sa nuk u kthye në tragjedi për sumuesin e Italisë dhe të klubit të Lazios, Ciro Immobi
Real Madrid gjen zëvendësuesin e Ronaldos, shënjestron sulmuesin belg Real Madrid është i gatshëm të bëjë një ofertë zyrtare për sulmuesin e Manchester United, Romelu Lukaku. Kampionët e
Kërcënohet me jetë sulmuesi danez pas humbjes së penalltisë Kërcënimet me vdekje për futbollistët që kanë gabuar në momentet deçizive të ndeshjeve të skuadrave të tyre në këtë botë
Fjalët emocionuese të sulmuesit spanjoll: Dita më e keqe e jetës sime Sulmuesi i Valencias, Rodrigo Moreno, me anë të një fotoje të publikuar në instagram tek duke me lot në sy ka shkruar ed
Sulmuesi i Rusisë, Smolov: Ishim gati të vdisnim në fushë Rusia ia doli të eleminonte Spanjën në fazën e 1/8 të Botërorit, por vetëm pas gjuajtjeve të 11-metërshave. Në përfu
Cavani dëmtohet, Ronaldo e ndihmon duke e larguar nga fusha (VIDEO) Uruguaji dhe Portugalia po luajnë ndeshjen e dytë me eliminim direkt në Kupën e Botës. Në një moment Cavani pëson nj
Ibrahimovic: Kjo skuadër do e fitoj Botërorin Ish-sulmuesi i Suedisë, Zlatan Ibrahimovic vazhdon të befasojë me deklaratat e tij. Kjo duket përsëri kur ai ka para
Messi kundër 3 sulmuesve të Francës Tashmë "lufta" është e hapur, dhe e gjtihë vëmendja e Botërorit është e përqëndruar te ndeshja mes Francës dhe Argjentin
"Blutë e Londrës" refuzojnë ofertën e majme të Barcelonës Sipas "Daily Mail" Barcelona ka dështuar për tu akorduar më Chelsean për shërbimet e mesfushorit me tipare sulmuese, Wil
Qeshni me lot me sulmuesin e Begjikës, ja çfarë ka bërë kur Januzaj shënoi (VIDEO) Belgjika ka mposhtur Anglinë me rezultatin 1-0. Por vetë ndeshja ishte një eveniment i mërzitshëm për të gjithë të prani
Trajneri i Kroacisë për Mandzukic: Është shpirti i skuadrës Trajneri i Kroacisë, Zlatko Dalic, sulmuesin e Juventusit,Mario Mandzukic, e quan “shpirtin” e skuadrës së tij, pavarës
Anglia dhe Belgjika fusin sulmuesit në "garazh", asnjëra nuk e do fitoren Sot luhen 4 ndeshjet që do të mbyllin përfundimisht fazën e Grupeve të Botërorit të Rusisë. Në Grupin H, Senegali do
Bizneset e sulmuesit të Nigerë kapin shifrën e 15 milionë eurove Ylli i Nigerisë, Ahmed Musa, është një “makineri parash”, në vendin e tij. Sulmuesi i Leicester City, thuhet se ësht
Harroje Messin, sulmuesi i Nigerisë shënon këtë gol spektakolar (VIDEO) Nigeria ka shënuar edhe golin e dytë përballë Islandës. Sulmuesi Ahmed Musa bëri të pamundurën duke dribluar të gjith
Sulmuesi i Marokos: Arbitri i kërkoi fanellën Ronaldos Gjyqtari i ndeshjes Portugali-Marok, është akuzuar se i ka kërkuar Cristiano Ronaldos fanellën në fund të pjesës së parë
Kroacia nuk fal, përjashton nga Botërori sulmuesin e Milanit (FOTO LAJM) Mediat sportive së fundmi po raportojnë se në kampin e Koracisë ka disa probleme që lidhen me sulmuesin Nikola Kalinic.