999 rezultate për

sulmuan

"Më sulmuan me thikë", Fjoralba Ponari tregon mes lotësh momentin e tmerrshëm Mëngjesin e sotëm në “Wake Up” u diskutua mbi fenomene të ndryshme të ngacmimeve, referuar dhe ngjarjes së ndodhur disa
Tentoi t'i shmangej tre burrave me thika që tentuan ta grabisnin, 19 vjeçari vdes tragjikisht Një i ri përfundoi i vdekur pasi u hodh nga ballkoni gjatë një feste, po përpiqej të shpëtonte pasi tre burra dyshohet s
E sulmuan për larje hesapesh, humb jetën në spitalin grek shqiptari Një ngjarje e rëndë është shënuar në Greqi, ku një shqiptar ka ndërruar jetë. Mediat vendase raportojnë se një 65-vje
Pranga çiftit shqiptar, kanë lidhje me grabitësit që sulmuan me armë policinë greke Policia ka vënë në pranga një burrë e një grua në Prevezë. Sipas raportimeve, dy burrat me origjinë shqiptare, që dy
Sulmuan me raketë avionin me 176 persona, vihen në pranga disa persona në Iran Rrëzimi i aeroplanit ukrainas nga Irani, ka shkaktuar shumë dhimbje tek familjarët e 176 viktimave. Ndërkohë Irani pr
Sulmuan policinë, arrestohet dy persona në Tetovë Dy persona mbrëmë janë arrestuar në Tetovë, në dy lokacione për shkak sjelljes agresive ndaj policëve, informojnë nga SP
Për 11 muaj, qytetarët sulmuan 132 zyrtarë Njëmbëdhjetë muajt e parë të këtij viti për disa persona zyrtarë nuk ka qenë edhe aq i lehtë. Policët, mjekët, inferm
Sulmuan me armë të ftohta Ernest Gjokën, ky është vendimi i Gjykatës për dy agresorët Nehat Foljeta dhe Sehar Xhenje janë dënuar me 2.6 vite burg secili për sulmin me thikë që kryen ndaj ish-trajnerit të Vl
Për një vit në Kosovë u sulmuan 4 mjek nga pacientët, njëri prej tyere me sëpatë Gjatë ditës së djeshme një pacient ka sulmuar fizikisht një mjek në Klinikën Emergjente në Qendrën Klinike Universitare
Humb jetën e reja 6 muajshe shtatzënë pasi e sulmuan qentë (FOTO LAJM) Një grua shtatzënë është sulmuar për vdekje nga qentë në një pyll në veri të Francës, ku po ndodhte një gjueti. Trupi
U sulmuan duke ngrënë bukë nga tifozët çekë me maska, "Dardanët" tregojnë dhunën e ushtruar (VIDEO) Disa tifozë kosovarë janë sulmuar në Çeki nga një grup të tifozëve çekë me maska. “Na kanë sulmuar ishim në pausë duk
Policia procedon 26 persona në Astir: Na sulmuan me gurë 26 të proceduar për sulmin me gurë, sende të forta dhe bomba molotov ndaj punonjësve të Policisë. Sot, në rrugën “Te
Sulmuan punonjësit e IKMT-së dhe policinë, procedohen 9 protestuesit e Astirit Policia e Tiranës ka proceduar 9 persona për sulmin me sende të forta ndaj punonjësve të IKMT-së dhe punonjësve të Polic
Sulmuan Ozil dhe Kolasinac, arrestohet edhe agresori i dytë (VIDEO) Autorët e sulmit ndaj Mesut Ozil dhe Sead Kolasinac kanë pranuar fajësinë dhe janë dënuar nga gjykata pas tentativës për
Sulmuan gjyqtarin në ndeshjen Gjilani-Llapi, policia jep detajet Gjilani ka mposhtur Llapin me rezultat 3-0, derisa përfundimi nuk ka qenë aspak i hijshëm. Dy persona kanë sulmuar gj
Rezarta Shkurta flet si rrallëherë për arrestimin e Ermalit: E sulmuan me të drejtë Rezarta shkurta e ftuar në Soiree, ka folur si rrallëherë për situatën e vështirë që kaloi kur bashkëshorti i saj u arre
Zbardhet dëshmia e shoferit: Na rrethuan dhe na sulmuan me thika Sjellja e gabuar për dy peshq zgare i kanë kushtuar shtrenjtë Mihal Kokëdhima, ai tashmë ndodhet në burgun e Vlorës, ndë
Dëshmitari tregon ngjarjen: Çfarë pashë ditën kur turistët u sulmuan nga Kokëdhima Sulmi ndaj turistëve spanjollë nga pronari i lokalit "Panorama" në Qeparo, tashmë ka marrë dhenë. Mihal Kokëdhima i a
Sulmuan me thikë 23-vjeçarin, lihen në burg dy të dyshuarit Gjykata e Fierit la sot në burg dy të arrestuarit e dyshuar për vrasjen e 23-vjeçarit Florian Selimi. Kiri Mernica 20 vj
Sulmuan yjet e Arsenalit, dy 27 vjeçarë përfundojnë në Gjykatë (VIDEO) Sulmi ndaj yllit të Arsenalit, Mesut Ozil mund t'i kushtojë shtrenjtë dy djaloshëve. Ferhat Ercan nga Highgate dhe S