999 rezultate për

sulmoi

Luftar Paja i çudit të gjithë, del kundër artistëve për Veliaj Aktori Luftar Paja ka habitur opinionin publik dhe vetë kolegët e tij kur në mbledhje për ndërtimin e teatrit të ri, dol
Kush është reperi shqiptar që sulmoi këngëtaren britanike në Eurovizion (FOTO LAJM) Një incident ka ndodhur në mbrëmë gjatë finales të Eurovizionit në Lisbonë. Gjatë perfomancës së këngëtares Surie ng
Dalin fotot, kush ishte demokrati i flaktë që sulmoi komunistët e Enverit (FOTO LAJM) Një përplasje fizike ka ndodhur gjatë paradites së sotme në Varrezat e Dëshmorëve teksa një grup nostalgjikësh komunist
Tahiri e sulmoi publikisht, Xhafaj i përgjigjet hapur Saimir Tahiri ditën e sotme akuzoi hapur ministrin e Brendshëm, Fatmir Xhafaj. "Ministri i Brendshëm numëron bandat
Dënohet taksisti shqiptar që ngacmonte femrat në Kanada, disa ngjarje Një ish shofer taksie që sulmoi seksualisht pasagjerët femra gjatë dy vjetëve në detyrë, u dënua me burgim edhe për 22 m
Paraburgim për serbin që sulmoi policinë Gjykata Themelore në Gjilan ka caktuar një muaj paraburgim për të dyshuarin M.P I pandehuri serb, shtetas i Republikë
Avioni fantazëm, "bisha" amerikane që sulmoi Asadin e nuk e pa askush (FOTO LAJM) Rusia dhe regjimi i Asad tha se do të rrëzonte çdo raketë apo avion të aleatëve që do të sulmonte Sirinë, por asnjëri pr
Policia arreston personin që sulmoi deputetin Milevski Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski mbrëmjen e djeshme deklaroi se është arrestuar personi i cili e ka sulm
Sulmoi deputetin, vihet në kërkim nga policia (FOTO) Ministria e Punëve të Brendshme (MPB) e ka identifikuar personin i cili e sulmoi fizikisht deputetin e Partisë Liberal D
Trajneri i Tiranës tregon se kush e sulmoi me thikë Trajneri i Tiranës U 17, Migen Memelli u sulmua paraditen e sotme me thikë gjatë stërvitjes. I pyetur nga mediat ai u
Fusin në grackë leopardin, por e pësojnë keq (VIDEO) Një leopard i tërbuar që u bllokua në një shtëpi kafshoi një njeri dhe sulmoi disa të tjerë që po mundoheshin ta kapnin.
Sulmoi me thikë 4 persona në Vjenë, arrestohet afgani 23-vjeçar (FOTO LAJM) Një 23-vjeçar është arrestuar në Vjenë pas plagosjes me thikë ndaj disa personave, ngjarje e ndodhur mbrëmjen e djeshme
Vrau me thikë bashkëmoshatarin në Durrës, 17-vjeçari: Më sulmoi me celular në kokë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur tre ditë me parë në qytetin e Durësit, ku një 16-vjeçar ka ndërruar jetë pasi u qëllua me
Deputetit i duket montim arrestimi i vëllait, mund ta shohë nëse është grushtuar polici Deputeti i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Rexhep Selimi ka reaguar pas arrestimit të vëllait të tij, Ramadanit, bërë gjatë dit
Gjoka fal djalin që e sulmoi: Ai ëshë si unë, viktimë Moralisht trajneri i Vllaznisë Ernest Gjoka ka falur personin i cili e sulmoi dhe tentoi ta therte me thikë pas stërvitj
Tmerr në avion, 47-vjeçari zhvishet dhe sulmon seksualisht pasagjerët (VIDEO) Një pasagjer terrorizoi udhëtarët e një avioni të S7– Siberian Airlines, që po fluturonte nga Shën Peterburgu në Novosib
Zbardhet identiteti i terroristit që sulmoi Ambasadën Amerikane në Malin e Zi Policia malazeze dyshon se Dalibor Jaukovic, 43 vjeçar, është personi që mbrëmë ka hedhur bombën në oborrin e Ambasadës
Arrestohet kunata e princeshës pasi sulmoi të fejuarin Kunata e ardhshme e princeshës Meghan Markle është arrestuar pasi dyshohet se ka sulmuar të fejuarin e saj. Darlene
Polici: Agron Mustafa më sulmoi se e fotografova me një person të dyshimtë Policia Avni Berisha ka dhënë deklaratë në Polici me të cilën ka akuzuar Agron Mustafën për sulm ndaj tij. Ka thënë se M
Të pathënat e policit që sulmoi Agron Mustafën Nazim Sahiti, drejtor i Antikrimit në Policinë e Kosovës, po akuzohet se sulmoi fizikisht Agron Mustafën. Ky i fundit ka