999 rezultate për

sulmin

Përgjysmohet çmimi i Dembele, Man.United përgatit sulmin e fundit Manchester United vazhdojnë të interesohen për Ousmane Dembele. Sipas raportimeve të ‘Mirror’, Barcelona janë të gats
Në Angli flasin me siguri, Tottenham ka gati sulmin final për Skriniar SHARE TWEET SHARE EMAIL KOMENTEDownload WordPress Themes and plugins.Free Download Nulled WordPress Themes and plugins.
Koeman ka kërkuar Lukakun për sulmin e Barcelonës, por çfarë ndodhi? Ronald Koeman e ka kërkuar Romero Lukakun për sulmin e Barcelonës. Por, kërkesa e tij nuk ka marrë përgjigje pozitive ng
Mourinho kërkon një emër të çuditshëm për sulmin, vjen nga Turqia Alexander Sorloth është një nga sulmesit më të kërkuar në këtë merkato, pas një sezoni impresionues me Trabzonspori në T
Kush ishin tre shqiptaro-amerikanët që vdiqën në sulmin e 11 shtatorit në SHBA Kush ishin tre shqiptaro-amerikanët që vdiqën në sulmin e 11 Në mbarë botën dhe në Shtetet e Bashkuara të Amerikës sot
Nesë dështon pista Suarez, Pirlo ka gati alternativën B për sulmin Andrea Pirlo e ka gati një alternativë B për sulmin e Juventusit, nëse Luis Suarez do të dështojë si pistë për të mbërri
Koeman nis sulmin për zëvendësuesin e Messit, "piketon" yllin e Liverpoolit Të martën u mësua se Leo Messi nuk dëshiron të qëndroj të Barcelona dhe ka kërkuar largimin nga klubi madje duke përdoru
Jepet masa për 3 të pandehurit e përfshirë në sulmin e Tushemisht Ilir Macolli, Ardian Xhuti dhe Elvir Haxhia janë njohur ditën e sotme mae masën e arrestit me burg për 40 ditë në lidhje
Këta janë djemtë që kryen sulmin me armë në hotelin në Tushemisht (FOTO LAJM) Breshëri plumbash u shënua më datë 8 gusht, në Pogradec, ku ndaj një hoteli të mbushur me pushues u qëllua me breshëri a
DETAJET/ Sulmi me armë ndaj hotelit në Pogradec, 1 muaj burg për Topuzin Gjykata e Pogradecit ka vendosur 30 ditw "Arrest me burg" për Mariglen Topuzin, një n
Fshehu sulmin ndaj biznesit, arrestohet efektivi i policisë në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë një 46-vjeçar, punonjës i policisë private. Sherbimet e Policisë në Komis
Prishtina konfirmon sulmin e policëve ndaj stafit dhe futbollistëve, paralajmëron tërheqjen nga garat (VIDEO) Klubi më i madh në Kosovë, Prishtina ka reaguar pas tensioneve dhe skandalit në ndeshjen me Gjilanin. Prishtina është
Me miratimin e Rangnick, Milani nis "sulmin" për mesfushorin hungarez Dominik Szoboszalai është objektivi i merkatos për Milanin këtë verë, me kuqezinjtë që kanë nisur negociatat me austriak
Një përbindësh për sulmin, zbulohet ëndrra e madhe e Paraticit për verën e 2021 Nuk është një mister që Juventusi kërkon një pykë për të marrë vendin e Higuainit. Në krye të listës janë Milik dhe Ikar
3 përforcime për Lukaku, Conte projekton sulmin e frikshëm tek Interi Ky skenar është zbuluar sot nga “Corriere dello Sport” dhe lë të kuptohet se Interi po i bën planet pa Lautaro Martinez,
Drejtori i Rinasit flet për sulmin në Tiranë: Të nesërmen më pyetën nëse e “kuptova” Drejtori i Aeroportit Ndërkombëtar të Tiranës, Constantin von Alvensleben, ka thënë se pas incidentit me makinë ka marrë
Neymari refuzon rinovimin e kontratës me PSG-në, radha e Barecelonës të nis sulmin Neymar është i vendosur për tu rikthyer tek Barcelona. Mundo Deportivo ditën e sotme ka raportuar se braziliani ka re
Preferohet nga Inzaghi, Tare nis sulmin për Muriqin Simone Inzaghi do një gjigand për sulmin te Lazio dhe për të kënaqur trajnerin e tij, drejtori sportive Igli Tare në pam
Raiola i propozon Interit ish-sulmuesin e Juventusit Kontaktet e vazhdueshme mes Mino Raiolas dhe Interit i kanë hapur dyert një kalimi të mundshëm te zikaltërit të sulmue
Sarri nis sulmin për Hakimin, mbrojtësi kushton 40 milion euro Achraf Hakimi shpreson që në fund të sezonit të rikthehet në Madrid, por vështirë se do të gjejë vend në formacionin e Z