Vetëvritet me armë 57-vjeçari në Tiranë
999 rezultate për

sulm

Huliganët sulmuan sa u zgjedh ai, Xhaferri: S’kanë pse frikësohen nga shqiptarët Ka reaguar për herë të parë kreu i Kuvendit maqedonas Telat Xhaferi mbi dhunën e ushtruar vetëm një ditë më parë në Kuve
Skandaloze, Gruevski “justifikon” sulmin ndaj Zijadin Selës Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, i ftuar në emisionin “TopTema” në Tv Telma ka folur për zhvillimet e fundit në
Me fasho dhe gjak, ja si janë "katandisur" deputetët e LSDM-së pas sulmit (FOTO LAJM) Kreu i LSDM-së Zoran Zaev, ka dalë për herë të parë në një konferencë për shtyp pas sulmit në Kuvendin e Maqedonisë ku m
Ahmeti dënon sulmin në Kuvend: Akt i shëmtuar (VIDEO) Kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka folur për herë të parë lidhur me ngjarjen e mbrëmshme në Kuvend
Sulmi në Kuvend, Rusia kërkon ndalimin e presionit të jashtëm Rusia ka reaguar lidhur me ngjarjet që ndodhën mbrëmë në Kuvendin e Maqedonisë, si dhe ka bërë thirrje që të ndërpritet
LR-PDSH: Sulmi ndaj Selës ka qenë cak kryesor (VIDEO) LR-PDSH-ja, me anë të një deklarate për medie ka njoftuar se gjendja e kreut të kësaj partie, Ziadin Selës, është e stab
PAMJE TE REJA/ Ja momenti kur Sela mbrohet nga sulmuesi (VIDEO) Ziadin Sela është lënduar rëndë gjatë kaosit në Kuvendin e Maqedonisë mbrëmë ku një grup i madh protestuesish hynë me dh
Sela flet për herë të parë pas sulmit ndaj tij: Ky është fundi i një të keqeje (FOTO LAJM, +16) Zijadin Sela, deputeti shqiptar i cili u lëndua rëndë mbrëmë gjatë hyrjes së protestuesve në Kuvendin e Maqedonisë, ka f
Zbulohet personi që sulmoi Zaevin, ja kush është (FOTO LAJM) Dje kreu i LSDM-së, Zoran Zaev, Zijadin Sela dhe disa deputetë të tjerë mbetën të plagosur si pasojë e dhunës së shkaktu
Rama sulmon Gruevskin, ja çfarë thotë për trazirat në Maqedoni Kryeministri Edi Rama ka reaguar për trazirat në Maqedoni. Ai ka thënë se shqiptarët duhet të ruajnë qetësinë dhe të mos
Agresori pranë Parlamentit britanik ishte nisur për sulm terrorist Policia Metropolitane ka thënë se i arrestuari pranë Parlamentit të Britanisë së Madhe, i cili u kap me disa thika në do
Planifikonte sulm terrorist, sulmuesi plagos dy policë në Francë Dy policë janë plagosur me armë në territorin francez të La Reunion nga një person i cili dyshohej se po planifikonte nj
Verrati sulmon Monacon, por reagon dhe trajneri Jardim Marco Verrati sulmon Monacon, pasi skuadra franceze hodhi në fushë formacionin rezervë. Kjo nuk i ka pëlqyer aspak mesfu
Zjarr dhe gurë në rrugë, sulmohet autobusi i të rinjve të FRESSH-it (VIDEO) Një grup të rinjsh socialistë nga Erseka janë përballur mbrëmjen e sotme me një ngjarje të paprecedent teksa po kthehesh
Parisi akuzon Damaskun për sulmin kimik të 4 prillit Shefi i diplomacisë franceze, Jean-Marc Ayrault paraqiti sot një raport të shërbimeve sekrete franceze që inkriminon reg
Blushi flet për takimin me Metën: Basha refuzoi mocionin për rrëzimin e Ramës Kryetari i LIBRA-s, Ben Blushi ka dhënë detaje për tryezën e mbledhur sot nga kreu i Kuvendit, Ilir Meta. Blushi tha pas
Sulmuesi i Francës: Më mirë të vdes se të luaj në PSG Sulmuesi i Francës dhe i skuadrës meksikane Tigres, André Pier Gignac ka thënë se kurrë nuk do të luaj për skuadrën e PS
Simeone e pret një dënim i rëndë, sulmoi arbitrin: Bir b ...! Atletico Madrid pësoi mbrëmë një humbje shokuese në shtëpi ndaj Villarealit, një disfatë që ka lënë një shije të hidhur
Rusia: Bombardimi i Sirisë nga SHBA-të ishte kërcënim ndaj forcave tona Ministri i Mbrojtjes i Rusisë, Sergei Shoigu, është ankuar sot se sulmet me raketa të SHBA-ve ndaj bazës ajrore të Siris
Parandalohet një sulm terrorist në Rusi, dy të arrestuar Një tjetër sulm i mundshëm terrorist është parandaluar në Rusi. Shërbimi i Sigurimit të Federatës Ruse (FSB) ka njoft
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së