999 rezultate për

suli

Zjarri në Bashkinë e Kamzës, reagon kryebashkiaku Suli Kryebashkiaku i Kamzës, Rakip Suli ka reaguar pamjeve të zjarrit në Bashkinë e Kamzës të cilat u publikuan gjatë ditës s
Mos i lini pas dore, cilat janë shenjat e para të diabetit Diabeti është një sëmundje që mund të prekë çdo moshë. Ai shkaktohet nga mungesa totale e prodhimit të insulinës. P
Rakip Suli i thur lavde pa kursim Ramën: Falendërim shpirtëror, as 1 mijë vjet nuk do ndodhte! Kreu i qeverisë Edi Rama ka zhvilluar sot një takim online me kreun e Bashkisë së Kamzës Rakip Suli, dhe me ministrin e
OFL i dërgoi sot letrën, kush është "Sulioti" që i bëri atentat Inez Hajrullës OFL i ka dërguar formularin për deklarimin e pasurisë katër personazheve të dënuar apo të shpallur në kërkim për vepra t
Mjekja shqiptare e prekur nga koronavirusi në Itali: Nuk është si një grip i thjeshtë! Nga Roma, mjekja onkologe Blerina Resuli ka treguar përvojën e saj me Covid-19. Në një intervistë për emisionin “Opi
Mos i lini pas dore, kush janë shenjat e para të diabetit Diabeti është një sëmundje që mund të prekë çdo moshë. Ai shkaktohet nga mungesa totale e prodhimit të insulinës. P
Me armë në krah mes Kamzës, i moshuari u fut tmerrin qytetarëve (VIDEO) Një i moshuar me armë në krah është filmuar në Kamëz, Tiranë dhe videoja është publikuar nga kryeministri Sali Berisha.
Mjekët izraelitë zbulojnë ilaçin kundër diabetit Një ilaç i ri,i cili është duke u zhvilluar në Izrael, mund të jetë përgjigjja për trajtimin e shkaktarit kryesor të dia
Studimi që tregon se diabeti i tipit 2 nuk shkaktohet nga ajo që keni menduar deri sot Konsumimi i tepërt i sheqerit është një faktor i njohur për rrezikun në zhvillimin e diabetit tipit 2, por nivelet e lar
Gropa para shkollës në Kamzë, Rama i "tërheq" veshin Rakip Sulit Kryeministri Edi Rama ka dërguar sot në shkollë, Aurelin dhe Alesion, dy vogëlushët që u hodhën nga kati i 3-të dhe 5-të
"Papam, pipim", kryebashkiaku i Kamzës bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Ditën e sotme në rrjet, ka bërë xhiron një video e kryebashkiakut të ri të Kamzës, Rakip Suli. Ky i fundit ka tentuar
Mos i lini pas dore, kush janë shenjat e para të diabetit Diabeti është një sëmundje që mund të prekë çdo moshë. Ai shkaktohet nga mungesa totale e prodhimit të insulinës. P
Protesta e banorëve në Laknas, reagon Suli: Ja vendimi që do merret ditën e hënë Kryebashkiaku, Rakip Suli ka reaguar në lidhje me protestën e banorëve të Laknasit ku tha se është s vënë në dijeni të k
Mziu dha leje 8 ditë para se të largohej nga zyra, reagon Suli Kryebashkiaku i ri i Kamzës, Rakip Suli ka denoncuar sot një leje të dhënë nga paraardhësi i tij, Xhelal Mziu, vetëm 8 d
Rakip Suli hyri në Bashki me dhunë, reagon Basha: Hajduti i miliona eurove Mesditën e sotme Rakip Suli u fut në zyrën ku më parë Xhelal Mziu drejtonte Bashkinë Kamëz. Dera kryesore e institucioni
Rakip Suli u fut me dhunë në Bashki, reagon Mziu (FOTO LAJM) Kreu i bashkisë Kamzë Xhelal Mziu ka akuzuar kandidatin e Ramës, Rakip Sulin se ka vjedhur me forcë këtë institucion.
Rama anulon prezantimin e Rakip Sulit në Kamëz Rama anulon prezantimin e Rakip Sulit në Kamëz Edi Rama ka anuluar sot prezantimin e Rakim Sulmit për Bashkinë e Kamz
Katër në një foto: Socialistët që lënë mandatin për bashkitë Gjatë ditës së sotme deputeti Pjerin Ndreu ka publikuar një foto në Facebook ku ndodhet në krah të deputetëve të tjerë t
PS-së nis pazarin e votave për bashkinë e Kamzës (FOTO LAJM) Edhe pse nuk wshtw ende e qartw nwse zgjedhjet lokale tw pwrcaktuara nw Qershor, do tw zhvillohen apao jo, duket se puna
Dy vjet pas çlirimit të ISIS, ja si duket qyteti Mosulit (FOTO LAJM) Dy vjet pasi kryeministri Haider al-Abadi e shpalli Mosulin të çliruar nga luftëtarër e ISIS vendi duket një gjëndje të