999 rezultate për

sula

Ursula Von Der Leyen jep lajmin e mirë: Ka ardhur koha për hapjen e negociatave! Pas Konferencës së Donatorëve ku u mblodhën 1.15 miliardë euro për Rindërtimin, kryeministri Rama dhe Presidentja e KE,
Spektakolar Gjasula, shënon super gol me kokë dhe i heq nga duart fitoren Schalkes (VIDEO) Klasu Gjasula është rikthyer te goli. Ai barazoi ndeshjen e Paderbornit në ndeshjen kundër Schalkes në transfertë du
Koronavirusi "shteron" ilaçet, Kina kërkon ndihmë nga BE Pavarësisht se është një nga vendet më të fuqishme të botës, Kina duket se është gjunjëzuar përpara koronavirusit. Pr
"Të japi sa të japi se jemi pa gjë", të tjera biseda me pullë të kuqe të "Zogut" Biseda të tjera të përgjuara nga prokuroria e Tiranës, tregojnë raste të reja të shfrytëzimit të vajzave për prostitucio
Dolën me 5 meshkuj! Në skemën e prostitucionit edhe një police e gazetare Një punonjëse policie me inicialet D.B dhe një gazetare me iniciale A.F, kanë qenë pjesë e grupit të vajzave që Hermes N
Mrekulli në ditë të vështira! Nëna sjell në jetë foshnjen e saj në çadra Nëna e familjes Sula të cilës iu shkatërrua banesa ka sjellë në jetë një vajzë duke u kthyer buzëqeshjen pas asaj tragje
EKSKLUZIVE/ Klaus Gjasula: Ftesa në Kombëtare një ëndërr e realizuar, Topin e Artë e meriton.. Klaus Gjasula, prurja më e re në Kombëtaren shqiptare ka folur në një intervistë eksklzuive për Albeu.com duke na tregua
Gjasula gjen rrugën e rrjetës me Paderborn (VIDEO) Mesfushori kuqezi realizoi një gol shumë të bukur për Paderbornin, duke rihapur sfidën ndaj Leipzig. Në minutën e 73-
Historia unikale e "gladiatorit" Gjasula: Punoja si postier për të fituar ca para! Klaus Gjasula është duke kaluar momentet më të mira në karrierën e tij. Kapiten i skuadrës gjermane të Paderbornit ës
Presidentja e KE akuzon Macron: I hape dyert Rusisë në Ballkan "Emmanuel Macron i ka hapur derën Rusisë në Ballkanin Perëndimor." Kështu ka deklaruar Presidentja e Komisionit Evrop
ATENTATI/ Armik i Aldo Bares, kush është lushnjari që ka ngritur në këmbë Policinë e Shtetit Gazetari Artan Hoxha ka thënë mbrëmjen e sotme se personi i dytë i dyshuar në atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja ësht
Gjasula nuk e humbet besimin: Duhet të ngremë kokën Ishte një nga më të mirët në fushë. Klaus Gjasula, bëri një paraqitje dinjitoze ndaj Turqisë mbrëmjen e sotme. Pas ndesh
Zbulohet enigma, pse Gjasula luajti me maskë kundër Islandës Kombëtarja shqiptare ka pësuar një formatim për sa i përket skuadrës dhe lojtarët, krahasuar me europianin e 2016. Në
Mungonte në autobus, Reja kthehet dhe merr Gjasulën nga intervista (VIDEO) Një moment i cili mund të konsiderohet qesharak është regjistruar gjatë intervistës së Klaus Gjasulës. Mesfushori, i cil
SKANDAL/ Avokati i merr 6 mijë euro për të paguar gjykatësin Fiks Fare denoncoi sot veprimet e një avokati, i cili duke bërë sekserin e gjyqtarëve të gjykatës së shkallës së parë të
"Eja më ndihmo", Babai zbardh bisedën e fundit me djalin e tij para se ta vrisnin Zbardhet vrasja e të riut Florian Selimi nga Tropoja, i cili u gjet i pajetë në vendin e quajtur “Kthesa e Hamilit”, në
Në Resulaj të Vlorës, lagjen ku u vranë 9 persona brenda vitit Lagjja ku u vra Dilaver Tozaj është e njëjta ku ndodhi edhe masakra e 10 gushtit të një viti më parë, kur Ridvan Zykaj q
Zbulohet lidhja e të ekzekutuarit sot në mbrëmje me Ritvanin e tmerrshëm Të tjera detaje janë bërë publike në lidhje me atentatin e ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Resulaj në Selenicë. M
Kosova mirëpret zgjedhjen e Ursula von der Leyen si Presidente e KE Liderët e Kosovës e kanë mirëptirut zgjedhjen e politikanes gjermane Ursula von del Leyen në krye të KE-së. kryeministri
Von der Leyen zgjidhet Presidente e Komisionit Europian Ish-ministrja e Mbrojtjes së Gjermanisë, Ursula Von der Leyen është zgjedhur sot nga Parlamenti Europian në postin e Pre