999 rezultate për

suksesshme

RËNDITJA/ Këto janë klubet më të suksesshme angleze (FOTO LAJM) Liverpool dhe Manchester United padyshim që janë dy ekipet më të suksesshme në Angli. “FootballInT80s” ka konfirmuar
Ishte një modele e suksesshme, disa fakte që nuk i dini për Melania Trump (FOTO LAJM) Edhe nëse Donald Trump nuk arrin të triumfojë në zgjedhjet presidenciale, Zonja e Parë e SHBA-së, Melania Trump do mbahe
Sot një ndër modelet më të suksesshme, e njihni këtë personazh në foto? (FOTO LAJM) Arbenita Ismajli është padyshim një ndër personazhet më të komentuar të showbizzit shqiptar. Modelja ka qenë kryefjalë e
Sjelljet e një gruaje të suksesshme në karrierë Për shumë kohë gratë e kanë krijuar suksesin dhe karrierën e tyre duke u përshtatur në një kulturë të mbizotëruar nga bu
Lajm i bukur nga QSUT, foshnja 5-muajshe del me sukses nga operacioni në zemër Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka ndarë një lajm të mirë nga QSUT, ku një foshnje 5 muajshe i është nënshtr
Fenerbahçe uron Muriqin: Rruga jote qoftë e hapur dhe gjithmonë e suksesshme Vedat Muriqi është bërë lojtar i ri i Lazio. Për kalimin e tij në Serie A, ka shkruar tashmë edhe ish-skuadra e tij F
Shenjat e horoskopit që do të jenë të suksesshme deri në fund të vitit Demi Personaliteti i thjeshtë i Demit e ka ndihmuar atë që të kapërcejë sfidat më me lehtësi dhe tashmë duket se gjër
Nuk e njihni? Sot është e suksesshme dhe famshme në Shqipëri (FOTO LAJM) Vajza e vogël në foto është këngëtare shumë e njohur. Ajo është Xhensila Myrtezaj e cila edhe sot ka mundur të ruajë
E bukur dhe e suksesshme, kush është shqiptarja e pasur që po habit Amerikën Antoinette Kalaj ka lindur dhe është rritur në Bronx, por vjen nga një familje emigrantësh shqiptarë. Që në vogëli An
Provokuese dhe e suksesshme, modelja shqiptare që bën namin në Amerikë (FOTO LAJM) Modelja shqiptare Lorena Haliti, e cila jeton në SHBA, ka arritur të korrë shumë suksese në fushën e modelngut. Buku
20 vite më e re, marrëdhënia sekrete e suksesshme e Pirro Çakos me bionden bukuroshe (FOTO LAJM) Këtë nëntor do të festojë 55-vjetorin, por askush nuk mund ta besojë se kjo shifër ka lidhje me pamjen prej djaloshi të
Abazi: Qeveria Kurti do të vazhdojë deri në zgjedhje Zëvendëskryeministri në detyrë, Haki Abazi, tha se lufta e suksesshme e Qeverisë Kurti kundër pandemisë do vazhdojë deri
Ishte një modele e suksesshme, disa fakte që nuk i dini për Melania Trump (FOTO LAJM) Melania Trump është Zonja e Parë e Presidentit të 45 të Amerikës, Donald Trump. Ajo u martua me Trmup ne 2005 dhe ka
E rritur dhe e talentuar, si duket sot vajza e Inis Gjonit (VIDEO) Ishte Ingrit Gjoni ajo e cila ndau një video të shkurtër në të cilën Coco Antonel, vajza e Inisit këndon duke zbuluar ta
Cila grua ju duket më e suksesshme? Mësoni më shumë për personalitetin tuaj Cila grua ju duket më e suksesshme?! Fotografia e parë Nëse mendoni se gruaja e parë është më e suksesshme, atëhe
Zgjidhni vajzën që ju duket më e suksesshme dhe zbuloni detaje rreth personalitetit tuaj! Njerëzit shpesh dinë më shumë për të tjerët sesa ata dinë për veten e tyre. Testet psikologjike janë një mënyrë efektive
6 pohime që nuk i dëgjoni kurrë nga gratë e suksesshme Konstatim: Gratë e suksesshme i zgjedhin fjalët, sepse ato e njohin fuqinë e tyre. Këtu janë gjashtë pohime që nuk do i
Kuqezinjtë e Tetovës përcjellin dekadën më të suksesshme në histori Shkëndija në dekadën e fundit u shndërua si një prej fuqive udhëheqëse në futbollin vendor, duke fituar 6 trofe dhe duke
Operohet Sanchez, mësohet sa do të mungojë Inter ka dalë me komunikatë zyrtare lidhur me gjendjen shëndetësore të Alexis Sanchez. "Alexis Sanchez shkoi në Barce
"Më tallnin", gazetarja e suksesshme shqiptare tregon vështirësitë në fillimet e karrierës (FOTO LAJM) Sot, Juli Xhokaxhi, gazetare në ABC Neës, njihet për emisionet e saj me natyrë politike, por s’ka qenë gjithmonë ashtu.