999 rezultate për

suksesit

Drejt suksesit ndërkombëtar, Tayna konfirmon duetin me artistin me famë botërore (FOTO LAJM) Prej kohësh, Tayna ka paralajmëruar disa bashkëpunime me artistë të huaj por që për shkak të pandemisë ishin shtyrë për
2020-ta ishte viti i Dua Lipës, kap majat e suksesit në "Billboard" (FOTO LAJM) Ky vit ka qenë mjaft i suksesshëm për Dua Lipën. Këngëtarja me origjinë shqiptare ka qenë mjaft aktive në muzikë dhe jav
Pas suksesit në "La Casa de Papel", "Profesori" fiton një rol të ri (FOTO LAJM) Alvaro Morte i “Money Heist” ka fituar një rol të ri në një projekt filmik. Projektuesi kriminal i “Money Heist”, Pro
"Duhet të shpërthejë zjarri tek të gjithë", si Conte motivoi Interin drejt suksesit Interi arriti të bëjë një përmbysje të çmendur përballë Torinos. Në momentin kur ishin në rezultatin 0-2 në favor të
Pas suksesit të "MozzArt", Mozzik premton një tjetër surprizë për fansat (VIDEO) Mozzik është padyshim një ndër artistët më të suksesshëm. Reperi publikoi këtë verë albumin e titulluar “Mozzart” që rez
"Nuk kemi valë të dytë dhe nuk do mbyllemi", cili është çelësi i suksesit në Suedi Epidemiologu Adners Tegnell që shpiku strategjinë suedeze për të ndjekur politikën e hapjes totale në kulmin e pandemisë
Vetëm 8% e femrave ndjehen se janë rrugës së duhur drejt suksesit Sipas një anketimi të ri me 1,000 gra, 92 për qind e tyre kanë deklaruar se nuk janë duke e vendosur në praktikë ambicie
Pas suksesit me Hakimin, Dortmund huazon një tjetër yll të Real Madridit Skuadra e Dortmund ka arritur marrëveshje për huazimin e super talentit të Real Madrid, Reinier Jesus. Lajmin e ka ko
Ermal Mamaqi tregon "sekretin" e suksesit, kush është guruja që fshihet pas tij Moderatori dhe aktori i humori Ermal Mamaqi kohët e fundit, ka vendosur të ndajë me të gjithë një seminar ku flet se si
Fitoi titullin kampion me Liverpoolin, Klopp zbulon çelsin e suksesit Jurgen Klopp i ktheu skuadrës së Liverpool titullin kampion në Premier League pas 30 vjetësh. Trajneri gjerman në fillim
Mentaliteti është çelësi i suksesit në stadiumet bosh Lojtarët e Bayern Muenchenit duhet të punojnë edhe më shumë për të motivuar njëri-tjetrin për të mbajtur mentalitetin fi
Drejt suksesit ndërkombëtar? Ç'kërkon Trejsi në Instagramin e Gigi Hadid (FOTO LAJM) Trejsi Sejdini është modelja shiptare e cila për tema të ndryshme është lakuar shumë në mediat rozë. Por profili i sa
Pas super suksesit të "Zemër", Dhurata Dora me një tjetër bashkëpunim special (VIDEO) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Dhurata Dora, është një ndër emrat më të suksesshëm të Shoëbizit shqiptar. Këngë
Në kulmin e suksesit, këngëtarja e njohur rrëqeth me dëshirën për vetëvrasje (VIDEO) Kjo është historia rrëqethëse e këngëtares më famë botërore Billie Eilish. Momentalisht ajo po përjeton një sukses që sh
2020 viti i Kidës, së shpejti drejt suksesit ndërkombëtar (FOTO LAJM) Si duket suksesi që pati kënga “Don’t say no more” në bashkëpunim me Dj francez Hcue bëri që Kida mos ndalë këngët e saj
Nga Shqipëria në majat e suksesit në SHBA: Ja çfarë mendoj për Ramën Të pakta janë gratë në fushën e biznesit në Shtetet e Bashkuara, që kanë arritur suksesin e Rudina Seserit. Ajo është th
Egbo tregon recetën e suksesit: Nuk vlejnë emrat, nëse nuk jemi të bashkuar A mund të jetë fitorja në derbi, një pikë kthese për skuadrën e Tiranës? Sigurisht po dhe është pyetje me vend. Do të j
Interi mposht me lehtësi Torinon (VIDEO) Pritej një sfidë e vështirë në letër për Interin, por përballja me Torinon, në transfertë, rezultoi një shëtitje për Int
Ky është çelësi i suksesit për partneren seksi të Cristiano Ronaldos (FOTO LAJM) Georgina Rodruguez e ka çelësin për çdo gjë në jetë, ndoshta edhe si të bësh për vete partnerin e saj Cristiano Ronaldon
Pas kërkoi largimin e Mavrajt, Rudi Vata zbulon formulën e suksesit të Kosovës Ish futbollisti i famshëm i Shqipërisë, Rudi Vata, ka thënë se Kosova po ecën përpara me hapa shumë më të shpejtë sesa K