999 rezultate për

sukses

Të gjithë njihnim talentin e Maradonës, por jo këto dy tatuazhe (FOTO LAJM) Sot në moshën 60-vjeçare ka ndërruar jetë legjenda e futbollit botërorë, Diego Armando Maradona. Maradona vdiç në sht
Ish-ministri Fatmir Xhafaj kalon me sukses COVID-19 "Lufta për pushtetin s’mund të shkelë mbi anën njerëzore në emër të shëndetit..." Ish-ministri i Brendshëm Fatmir Xha
7 herë kampion, Hamilton flet për suksesin në Formula 1 Lewis Hamilton ka folur për aventurën personale gjatë këtij viti të Formula 1, ku u shpall kampion bote për të 7-n herë
"Duhet të shpërthejë zjarri tek të gjithë", si Conte motivoi Interin drejt suksesit Interi arriti të bëjë një përmbysje të çmendur përballë Torinos. Në momentin kur ishin në rezultatin 0-2 në favor të
Shqiptarët i falin Fabios jetë të dytë, 2 vjeçari operohet me sukses në kokë Të premten e kaluar gjatë emisionit “Shqiptarët për shqiptarët” në News24 u dha rasti i familjes Zijai, në Gjirokaster t
RËNDITJA/ Këto janë klubet më të suksesshme angleze (FOTO LAJM) Liverpool dhe Manchester United padyshim që janë dy ekipet më të suksesshme në Angli. “FootballInT80s” ka konfirmuar
Numri 1 i Juventusit: Suksesi na është bërë ves "Të rishkruajmë historinë, na është bërë zakon". Fjalë të Andrea Agnellit, me numrin 1 të Juventusit që shfaq krenarinë
Mposhti me sukses COVID-19, Silva Bino tregon çfarë e trembte brenda spitalit COVID Shefja e departamentit të sëmundjeve infektive pranë ISHP-së, Silva Bino ka treguar eksperiencën e saj brenda spitaleve
"Egbo duhet të jepte dorëheqjen kur doli kampion me Tiranën", Lila komenton dhe suksesin e Kombëtares Ish-futbollisti i Kombëtares, Andi Lila, foli pas triufmit të Shqipërisë 3-1 ndaj Kazakistanit. I ftuar në studion e
Shefi i komisariatit mposht me sukses COVID-19 e i shpreh mirënjohje shefes së Infektivit Shefi i komisariatit të Përmetit, Petrit Gjokaza është shëruar nga COVID-19. Me anë të një postimi në mediat sociale
Një tjetër sukses historik për Biden, merr Arizonën nga duart e republikanëve Për të dytën herë në më shumë se shtatë dekada, një demokrat ka fituar Arizonën në zgjedhjet presidenciale, një ndryshim
Operohet Joe Gomez, do të mungojë gjatë Joe Gomez i është nënshtruar me sukses një operimi pas lëndimit të pësuar në grumbullim te Kombëtarja e Anglisë. Ësht
"Tradhtoi" Bashën për Ramën, flet zv/ministri i ri: I uroj suksese! Ditën e sotme kryeministri Edi Rama emëroi zv/ministër të Ekonomisë dhe Financave, ekspertin e ekonomisë në PD, Besart K
Cilët njerëz nuk do të kenë sukses në jetë? . Njerëzit që nuk kanë vetëkontroll Këta janë zakonisht njerëz që janë të pakënaqur dhe të shqetësuar për gjendjen e
Artan Fuga mposht me sukses COVID-19: Rikthehem me shpresë Akademiku, Artan Fuga, përmes një postimi në facebook, ka bërë me dije për ndjekësit se mungesa e komunikimit këto 17 di
Ishte një modele e suksesshme, disa fakte që nuk i dini për Melania Trump (FOTO LAJM) Edhe nëse Donald Trump nuk arrin të triumfojë në zgjedhjet presidenciale, Zonja e Parë e SHBA-së, Melania Trump do mbahe
Përfundon me sukses operacioni në tru i Maradonës Diego Armando Maradona kaloi natën në spital pasi u operua për një hematomë subdurale në tru. Pasi u pranua këtë të h
Kupa e Shqipërisë: Fiton Tirana, Laçi dhe Teuta. Dinamo mposht Flamurtarin Ditën e sotme është luajtur turi i parë i Kupës së Shqipërisë, teksa në Grupin A janë kualifikuar ekipet favorite. K
Topalli krijoi parti të re kundër partive të mëdha, reagon Monika Kryemadhi Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi i ka uruar suksese Jozefina Topallit në partinë e saj të re, Lëvizja për Ndryshim. S
Rama e shiti si sukses që qeverisë, del e vërteta për kampin "Al Hol" Aktualisht kryetemë në media është bërë vizita e Ramës në Liban dhe kthimi i 4 fëmijëve dhe një grua nga kampi i Al Hol