999 rezultate për

sukses

Mbaruan me sukses sezonin e parë të "Treshat", ç’do të bëhet me vëllezërit Veshaj (FOTO LAJM) Gjatë ditëve të nxehta të kësaj vere na shoqëroi në ekran emisioni “Treshat” i Bora Zemanit dhe dy vëllezërve Veshaj.
Ndeshja me Shqipërinë, Gunes: E gjithë Turqia pret suksesin tonë Turqia do të presë si vendase Shqipërinë ditën e nesërme, në një ndeshje që është e rëndësishme për të dyja skuadrat, po
Sot është një ndër reperët më të suksesshëm, por si dukej Gjiko para famës (FOTO LAJM) Gjiko Gjikolli është një ndër reperët më të suksseshëm në estradën shqiptare, këngët e të cilit (si bashkëpunim ashtu dh
Një duartrokitje për Dua Lipën, suksesi i saj sapo arriti majat (FOTO LAJM) Nuk ka më asnjë dyshim që Dua Lipa është këngëtarja e cila na surprizon çdo herë. Që pas daljes së parë në publik ajo
Mbaroi me sukses puntatën e parë të "Klnaiforina", Getoari ka dy fjalë për Marinën (FOTO LAJM) Vetëm pak kohë më parë qarkulluan thashethemet se martesa e Getoar Selimit me Marina Vjollcën po pësonte një krisje, për
Elhaida shënon një tjetër sukses, këngëtarja emocionohet nga publiku: Një ëndërr (FOTO LAJM) Këngëtarja Elhaida Dani, e cila është shumë e dashur për publikun shqiptar, vazhdon me sukseset e saj nëpër vende të nd
Me fjalët më të ëmbla, e dashura e Olsit është mbështetja më e madhe e aktorit (FOTO LAJM) Disa muaj më parë u bë publike lidhja e aktorit të humorit, Olsi Bylyku, me bukuroshen Egli Tako. Ata u shfaqën për d
Arritën suksesin në botë, VIP-at shqiptarë që shkëlqyen e na bënë krenarë (FOTO LAJM) Shumë shqiptarë kanë arritur që të cajnë në botë dhe të nderojnë vendin tonë të vogël me arritje të mëdha. Ata kanë t
Muriqi bëhet lojtari i dytë më i shtrenjtë i Kosovës Po tregon suksese të një pas njëshme në ligën turke, andaj edhe nga tifozët po përkrahet mjaftë shumë mirëpo edhe me Kom
Tifozët e Club Brugge dehen nga suksesi me Realin, shkatërrojnë Madridin (VIDEO) Club Brugge shkaktoi ndoshta surprizën më të madhe në xhiron e takimeve të dyta të grupeve të UEFA Champions League. Bel
"Më tallnin", gazetarja e suksesshme shqiptare tregon vështirësitë në fillimet e karrierës (FOTO LAJM) Sot, Juli Xhokaxhi, gazetare në ABC Neës, njihet për emisionet e saj me natyrë politike, por s’ka qenë gjithmonë ashtu.
Dokumentari që zbulon “sekretin” e madh të Billi Gates: çfarë e bën të suksesshëm Shpesh pyesim veten se çfarë i bën njerëzit e suksesshëm të ndryshëm nga “të tjerët”, çfarë bëjnë më mirë dhe ndryshe, q
Të gjithë kureshtar për ta ditur, Lila tregon lojtarin më të suksesshëm me femrat në Kombëtare Futbollisti i Tiranës, Andi Lila, ishte i ftuar ditën e sotme në emisionin "Shiko kush luan" në "Top Channel", ku mes lo
Historia trishtuese e “kriminelit më të bukur në botë” që tani është model i suksesshëm (FOTO LAJM) Në një intervistë të sinqertë, Jeremy Meeks, 35 vjeç, i cili u bë i njohur si “krimineli më i bukur në botë”, ka folur r
E papritur, aktori i njohur ndërron jetë në moshën 50-vjeçare (FOTO LAJM) Aktori i njohur Aron Eisenberg ka ndërruar jetë në mënyrë të papritur ditën e djeshme. Lajmin e ndarjes nga jeta e ka
Bashkëpunim ndërkombëtar! Era sjell këngë me të dashurin e reperes më në zë të momentit (FOTO LAJM) Pas bashkëpunimit të suksesshëm me reperin rus, Sayonara Boy, Era Istrefi ka gati bashkëpunimin e radhës. Këngëtarja
Luajti disa minuta, kjo është nota e Shaqirit në suksesin e Liverpoolit (FOTO LAJM) Liverpooli ka regjistruar sot fitoren e 5 radhazi në Premier League duke mposhtur 3-1 në "Anfield Road" Newcastle. Në
Allegri tregon dy sekretet ku fshihet suksesi i Ronaldos Massimiliano Allegri ka thurur elozhe për Cristiano Ronaldon, duke thënë se mentaliteti dhe profesionalizmi janë dy cilë
Afati për Specialen po skadon, partitë e hedhin fajin për mossuksesin për negociatat Dy ditë para skadimit të mandatit të prokurores speciale publike Katica Janeva më 15 shtator, opinioni profesional, part
Ky është çelësi i suksesit për partneren seksi të Cristiano Ronaldos (FOTO LAJM) Georgina Rodruguez e ka çelësin për çdo gjë në jetë, ndoshta edhe si të bësh për vete partnerin e saj Cristiano Ronaldon