999 rezultate për

suis

Piktori shqiptar shpreh dhimbjen për Florencin dhe ka një mesazh për Francën Fikja e aparaturave që e mbanin gjallë 23 vjeçarin shqiptar Florenc Beqiraj në një spital të Francës, ka sensibiluzar gj
"Je Suis Bruxelles", e gjithë bota solidarizohet me popullin belg (FOTO LAJM) E gjithë bota është solidarizuar me Brukselin, kryeqytetin e Belgjikës, i cili paraditen e djeshme u trondit nga disa su
Kartolina e "Kaubojsit": Je suis Lu! (FOTO) Edhe deputeti "Kaubojs" ka zgjedhur që të urojë përmes një kartoline, të cilën e ka ndarë me të gjithë ndjekësit në Face
Je suis Albin Kurti Nga Dionis Xhafa - Në një ditë ku bënte ftohtë, me shi dhe ku binin flokë dëbore, rrugët e Prishtinës bartën maki
"Je suis Charlie" në të gjithë botën (FOTO LAJM) Shprehja "Je suis Charlie" është bërë e përdorshme jo vetëm në rrjete sociale, por një shprehje e tillë është vënë edhe
Shqipëria dhe Kosova solidarizohen me Parisin, Serbia e Maqedonia nuk "bëjnë zë" Në katër anët e globit ka pasur përkrahje të fuqishme për gazetën Charlie Hebdo, gazetarët e së cilës u vranë në sulmin
Ja sa persona në botë u solidarizuan me viktimat në Paris Sulmi terrorist në Paris ka bërë që shumë njerëz në mbarë botën të solidarizohen me viktimat e sulmit. Përdorues të s
Je suis Muslim (Edhe unë jam mysliman) Behar Osmani Sulmi ndaj Gazetës satirike Charlie Ebdo, ishte një ndër sulmet makabre që i ndodhën Francës dhe
"Le Monde": Nga Lima në Tiranë, qindra "Je suis Charlie" (FOTO LAJM) Akti terrorist i ndodhur dje në revistën satirike franceze "Charlie Hebdo" tronditi jo vetëm Parisin, Francën dhe të gji
Fëmijës të porsalindur ia lënë emrin "Je suis Charlie" Ngjarja e ndodhur në Paris ka bërë që shumë qytetarë nga e mbarë bota të solidarizohen në mënyrën e tyre lidhur me ngjar
Prodhimi i makinave, Kina parakalon Europën Viti 2013 do të jetë viti i Kinës sa i përket prodhimit të makinave. Sipas analizave të Financial Times, gjatë këtij vit