999 rezultate për

suharekĂ

Njihuni me bishën nga Suhareka që ngre vetura vetëm me duar (VIDEO) Shkëlzen Sylaj është i riu nga Suhareka që sfidon forcën e veturave, duke mos i lejuar ato që të lëvizin fare nga vendi,
Haradinaj: Suhareka 100% më e forta në Kosovë Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka marrë pjesë në ngjarjen“Festari 2019” në komunën e Suharekës. Aty, Harad
Burri e mbyti pa mëshirë: Detaje të tmerrshma nga vrasja e gruas nga Suhareka Prokuroria Themelore në Prizren, Departamenti i Krimeve të Rënda, ka ngritur aktakuzë kundër I.H., i cili gjendet nën ma
Valltarja nga Suhareka që u përfshi në grupin kriminal të Mario Milosevicit në Kosovë Kosovarja 23-vjeçare, Laureta Zyba, nga Suhareka, një shtetas serb dhe dy shtetas malazezë u arrestuan vitin e kaluar.
Prokuroria ka dyshime të forta se gruaja nga Suhareka u hodh prej burrit nga makina Kryeprokurori i Prizrenit, Admir Shala ka konfirmuar se bashkëshorti i gruas nga Suhareka që vdiq sot në QKUK si pasojë
Tronditet Suhareka, vëllai vret vëllanë Një tjetër vrasje ka ndodhur sot në komunën e Suharekës. Në fshatin Studenqan dyshohet se vëllai ka vrarë vëllain, brend
Edhe një komandant nga Suhareka ftohet në Hagë Ish-shefi i Shtabit të Përgjitshëm të Operativës së Brigadës 123 në Suharekë, Agim Kuçi, është i ftuari i radhës nga Gjy
I riu nga Suhareka ndërroi jetë duke punuar në një pompë derivatesh Krenar Jemeni, 22-vjeçari nga fshati Mushtisht i komunës së Suharekës humbin jetën ditën e sotme pasi nuk arriti ti përb
Vdes duke punuar i riu nga Suhareka Një ri nga Mushtishti i Suharekës, ka humbur jetën në vendin e punës, gjatë ditës së sotme. Këtë informacion e kanë k
Suhareka shpall ditë zie për vdekjen e familjes 5-anëtareshe në aksident trafiku Nesër, Suhareka do të mbajë ditë zie në përkujtim të pesë viktimave-anëtarë të së njejtës familje që vdiqën sot si pasoj
Suhareka shkon në balotazh Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ia ka kaluar Lidhjes Demokratike të Kosovës në Komunën e Suharekës. Sipas rezultateve t
Humb jetën punëtori kosovar në Gjermani, e zë ekskavatori Dita e djeshme rezultoi e dhimbshme për një person rreth moshës 40 vjeç nga Suhareka. Kosovari nga Suhareka i cili po
Mësuesi bën për spital nxënësin nga Suhareka Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një shkollë në Sahurekë, ku një mësues ka rrahur dhe ka bërë për spital nxënësin e
Suhareka kundërshton kthimin e serbëve në Mushtisht Kuvendi i komunës së Suharekës ka deklaruar se është kundër kthimit të serbëve në fshatin Mushtisht pa u plotësuar disa
Përmbytet Suhareka dhe Skënderaj (FOTO LAJM) Pas qytetit të Pejës, Skënderajt dhe Prizrenit është përmbytur edhe qyteti i Suharekës. Vërshime të mëdha ka edhe nëp
Goditet për vdekje një vajzë nga Suhareka Një vajzë rome nga Suhareka ka qenë duke ecur në trotuar, kur është goditur për vdekje nga një makinë. Policia ka njo
Sidriti, 9-vjeçari nga Suhareka që bëri United për vete (FOTO-VIDEO) Është vetëm 9 vjeç dhe quhet Sidrit Shala. Përveçse një nxënës shumë i mirë në shkollë, ai ka aftësi të mahnitshme edhe
EULEX-i heton ambasadorin Ahmet Shala Ambasadori i Republikës së Kosovës në Japoni Ahmet Shala duket se do të hetohet nga misioni evropian i EULEX-it. Ai akuz
Protesta, Suhareka mbron Blerim Kuçin Mijëra qytetarë të suharekës dhe të prizrenit kanë dalë në protesta të enjten në mbrojtje të kryetarit të Suharekës Bler
"Suhareka", deshmitarja: Ja si ma vrane familjen serbet Zonja Berisha ishte ne mesin e tre shqiptareve te Kosoves qe i shpetuan masakres ne Suhareke ku trupat serbe akuzohen se