999 rezultate për

sugjeroj

OBSH: Koronavirusi i ri nuk është më vdekjeprurës! Organizata Botërore e Shëndetësisë, (OBSH), tha se nuk ka prova që sugjerojnë se mutacioni i Covid-19 shkakton vdekshmër
Reagimi i ashpër ndaj Ermal Mamaqit: I sugjeroj të bëhet playboy! "I Love Tropoja", në vend që të jepte dashuri, përkundrazi, duket se i ka zemëruar tropojanët. Filmi i ideuar të jetë
Po mendoni të birësoni një qen, 6 racat që sugjerojmë për ju Familjet që duan të adoptojnë qen, ndërkohë që kanë fëmijë të vegjël në shtëpi janë shumë të rrallë. Ndoshta për shkak s
Barcelona e nxjerr në ankand, klubi i Seria A ka gati ofertën Inter është ende në kërkim për të forcuar skuadrën e saj këtë verë. Edhe pas nënshkrimeve të mëdha, ku bien në sy at
Këto produkte ushqimore reduktojnë nivelin e ankthit Çrregullimet e ankthit mund të eliminohen me ndihmën e ushqimit në vend të ilaçeve të cilat kanë dhe efekte anësore.
Inter nuk ngel pa gjë nëse largon Perisicin tek United Manchester United duket se janë më afër se kurrë për të marrë mesfushorin e Interit Ivan Perisic por do të duhet të dërg
De Biasi: Jam gati sa herë që ketë nevojë Duka, si pasues sugjeroj Capellon ... Disa ditë pas largimit nga pankina e Shqipërisë, Gianni De Biasi është rikthyer të flasë për largimin nga kuqezinjtë. Tr
Sergio Ramos i përgjigjet Pique-s: I sugjerojë të rishohë sfidën me PSG-në Mbrojtësi i Barcelonës Gerard Pique reagoi mbrëmë me anë të një postimi në Twitter duke ironizuar gabimet e gjyqtarit Ka
Deklarata e deputetit të PS-së irriton Manjanin: Shko kërkoja Edi Ramës! (FOTO LAJM) Pushimi nga detyra e ish Ministrit të Drejtësisë Ylli Manjani ka krijuar debate të forta, akuza dhe kundër akuza mes PS,
Rusët nuk heqin dorë nga Ballkani, sugjerojnë "Aleancën Proruse" Një zyrtar i lartë i partisë në pushtet në Rusi, Rusia e Bashkuar, Sergei Zeleznjak, bëri thirrje për formimin e aleancë
Facebook prezanton inteligjencën artificiale Facebook Deep Text, është aplikacioni më i ri i cili është dizajnuar për të ndihmuar njerëzit për të gjetur përmbajtjet
Përse nuk duhet t'a merrni me vete celularin kur futeni në tualet! Banjoja dhe tualeti janë vendet me numrin më të madh të bakterieve krahasuar me pjesët e tjera të shtëpisë. Në anën t
Ishujt më të bukur në botë (FOTO LAJM) Në botë ekzistojnë vende mahnitëse saqë shpesh mund ta kemi të vështirë të besojmë se ato janë reale. Nëse keni të ardhu
Sot është e "Hëna Blu", dita më e trishtuar e vitit Nga 366 ditët, sot pritet që të jetë dita më e keqe dhe e trishtuar e vitit. E ashtuquajtura "Blue Monday" (“e hëna blu”
Ramës i sugjërojnë të shkojë në zgjedhje të reja pa LSI-në Pas zërave për një krisje të fortë mes Ramës dhe Metës gjatë verës që sapo shkoi, të cilat u konsideruan si spekulime, t
Si të mbrohemi nga gurët në veshka Gurët në veshka janë një problem që mund të eleminohen përmes përdorimit të ushqimeve të ndryshme. Ushqimi me shumë frut
Ja çfarë sugjerojnë tifozët kur të këndohet himni serb (FOTO) Na ndajnë ende dhe 3 javë nga Shqipëri-Serbi, por ndeshja më e ndier e eliminatoreve të Euro 2016 tashmë ka filluar. Tif
Nikoliç: Nuk e lëshojmë Kosovën për BE-në Presidenti serb Tomislav Nikoliç është shprehur se Serbia së shpejti do të paraqesë propozimin përfundimtar për zgjidhje
Bjonde ose jo, tendenca e kësaj vere (FOTO LAJM) Nëqoftëse ende nuk dini se kush është ngjyra më në trend e momentit, yjet e ekranit shqiptar tashmë e kanë dhënë një për
5 rregulla të ushqyerjes Të ushqehesh në mënyrë të shëndetshme ndonjëherë kërkon ndonjë sakrificë, por edhe një bazë të mirë informacioni. Po, se