999 rezultate për

suela

Pas puthjeve në buzë, Suela tregon me çfarë do ta ngopte Saimirin 24 orë në shtëpi (FOTO LAJM) Në një intervistë për programin “Daily Love Story”, konkurrentet kanë rrëfyer sesi e përfytyrojnë ato një ditë me Saimir
"Një natë unë, një natë ti", Suela dhe Flavia habisin me deklaratën për Saimirin (FOTO LAJM) Dy ndër vajzat e "Love Story", Flavia dhe Suela, kanë dhënë një intervistë për "Daily Love Story". Konkurrentet kanë zbu
"Nuk kishte ndonjë gjë për turp", Arjana reagon pas skenave të nxehta me Saimirin (FOTO LAJM) Javë e kaluar Saimiri kishte rezervuar një takim të gjatë privat me Arjanën në ambientet e një palestre, ku siç dihet nu
Gjyqtari i Apelit kallëzon në SPAK komsioneren e KPK-së: Falsifikoi dokumenta Gjyqtari i Apelit Alaudin Malaj ka paditur pranë Prokurorisë Speciale kundër Korrupsionit (SPAK), komisioneren e Komisio
"Dashurohemi si për herë të parë", Romiri dhe Suela zbulojnë sekretin që i mban bashkë pas 20 vitesh Thonë që dashuria ka datë skadence. Romir Zalla dhe Suela Bako janë dy aktorë të njohur që janë partnerë në jetë, por
Denoncoi bashkëshorten për dhunë fizike, Sajmir Çili tregon për çfarë bënin sherr (VIDEO) Kantautori dhe drejtori i Cirkut Kombëtar Saimir Çili ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të divorcit nga bashkë
Vrau gruan e pronarit, kërkohet burg për jetë për autorin Prokuroria e Krimeve të Rënda kërkoi burgim të përjetshëm për Fatjon Karmeshtën, i cili akuzohet se urdhëroi vrasjen e b
Suela Kalaja flet dy vjet pas divorcit me Saimir Çilin: U thanë budallallëqe Një nga sherret më të bujshme të showbizit ka qenë mes Sajmir Çilit dhe Suela Kalajas. Divorci i tyre shkaktoi shumë zhu
Dhunoi Saimir Çilin, flet pas kaq kohësh Suela Kalaja 2 vite më parë, divorci i këngëtarit Saimir Çili me bashkëshorten e tij Suela Kalaja bëri jo pak bujë mediatike pas deno
"Ke marrë kredi për t’u bërë këngëtare?", Çani vë në siklet të ftuarën Të ftuar në "Zonë e lirë" mbrëmjen e sotme janë Kastro Zizo dhe Suela, dyshja që kanë sjellë së fundmi projektin muzikor
Fëmijët e Suelës së vrarë rrëfejnë tmerrin: E pamë babin kur tentoi ta mbyste me jastëk Në Gjykatën e Krimeve të Rënda këtë të enjte janë dëgjuar dëshmitë e dy fëmijëve adoleshentë të Suela Sulës, e cila u vr
Do e kalojë apo jo? Sot del para Vettingut Arta Marku Ditën e sotme do të dalë para Komisionit të Vetingut kryeprokurorja e përkohshme Arta Marku. Kreu i organit të akuzës
Vajza e aktorëve të njohur shqiptarë në hapat e prindërve (FOTO LAJM) Romir Zalla dhe Suela Bako janë të dy aktorë të njohur që krahas jetës kanë ndarë dhe disa projekte të përbashkëta.
Humbi burrin ditën që lindi djalin, historia e Milenës përloti shqiptarët Një histori e trishtë si nëpër filma ajo e Milenës, vajzës që humbi bashkëshortin e saj gjatë lindjes së fëmijës. Mil
Përgjime rrëqethëse, si planifikonte shkodrani të vriste bashkëshorten Vazhdojnë punimet në gjykatën e Krimeve të Rënda në lidhje me vrasjen e gruas nga Shkodra e urdhëruar nga vetë bashkësho
Suela Mëhilli dështon në garën e radhës në Peyongchang 2018 Suela Mëhilli nuk klasifikohet në garën e slalomit special në ski në Lojërat Olimpike Dimërore që po zhvillohen në Koren
Suela Mëhilli nuk shkon më shumë se vendi i 53-të në “PyeongChang 2018” Suela Mëhilli u rendit në vendin e 53-të në garën e slalomit gjigant në Lojërat Olimpike Dimërore “PyeongChang 2018”. Sk
Lojërat Olimpike Dimërore 2018, Shtyhet gara e skiatores shqiptare Gara e slalomit për femra në Lojërat Olimpike Dimërore, ku do të garojë edhe skiatorja shqiptare Suela Mëhilli, u shty p
Mbyti gruan me urdhër të pronarit, arrest me burg për Fatjon Karmeshtën Gjykata e Krimeve të rënda ka lënë në burg shtetasin Fatjon Karmeshtën i arrestuar pak ditë më parë për vrasjen e nënës
Nuk ishte burri i saj, pas dy vitesh zbulohet vrasësi i Suela Sulaj-t Më datë 18.04.2016 në Melgushë të Shkodrës u gjet e vrarë 45 vjeçarja Suela Sula, ndërsa sot policia ka vënë në pranga a