suedez

Ibrahimovic zgjidhet Futbollisti i Vitit në Suedi! Trajneri i kombëtares e fton ta telefonojë Zlatan Ibrahimovic ka fituar sërish! Sulmuesi kuqezi zgjidhet Futbollisti i Vitit në Suedi (hera e 12-të). Mirënjoh
Vjen lajmi i keq për Ibrën, ja do mungojë Milani fiton në Napoli por rrezikon të humbasë Zlatan Ibrahimovic. Sipas raportimit nga Peppe Di Stefano për "Sky Sp
Ibra i papërmbajtshëm, suedezi shënon edhe golin e dytë (VIDEO) Ibra nuk di të ndalet. Suedezi ka shënuar sërish ndaj Napolit duke dërguar shifrat në 0-2 për Milanin. /albeu.com/
Ambasadorja suedeze: Edi Rama është shumë fashionist! Elsa Hastad është nga ato ambasadore që nuk e ka problem fare të flasë për pasionet e saj. Ashtu sikurse pëlqen vende
Filmi për jetën e Zlatan, rolin e sulmuesit suedez do e luajë futbollisti shqiptar (FOTO LAJM) Zlatan Ibrahimovic vazhdon të mahnisë me formën e tij në fushat e blerta, teksa ndonëse në moshën 39-vjeçare, suedezi ës
Suedia pa maska, si po e lufton vendi pandeminë “Tabu të mbash maskë", Suedia nuk ndjek strategjinë "Zhvillimet po shkojnë në drejtimin e gabuar”, shkroi kryeministri
Ibrahimovic kërkon rikthimin te Suedia, trajneri i jep përgjigjen përfundimtare Suedia i mbyll derën Zlatan Ibrahimoviçit. Jan Anderson nuk e ftuar sulmuesin veteran të Milanit, i cili la së fundm
Ibra: Nëse vazhdoj kështu, do i them Maldinit "rinovojmë ose nuk luaj më" Zlatan është kthyer përsëri në "Ibrakadabra", sulmuesin e pandalshëm i cii një dekadë më parë shkëlqente në futbollin it
Super Zlatan, Milani kalon përsëri në avantazh ndaj Udineses (VIDEO) Pas barazimit në minutat e para të pjesës së dytë, Milani ka arritur të kalojë përsëri në avantazh falë një super Ibrahi
Milani mendon për të ardhmen, Ibra mbetet aty Pesë gola në tri ndeshje, katër prej të cilëve u shënuan në dy ndeshje të kampionatit. Zlatan Ibrahimoviqi edhe një herë
Ylli suedez i Juventusit ngre në "qiell të 7" Cristiano Ronaldon Dejan Kulusevski nuk ka kursyer elozhet për Cristiano Ronaldon, i cili sipas tij, nuk mund të ndalet nga askush. Në p
Milani shpreson të ketë gati Ibrën dhe Rebic për derbin ndaj Interit Lajme të mira për Ante Rebic në kuadër të derbit kundër Interit, që do të luhet më 17 tetor. Kroati ka nisur të vrapo
Ibra sulmon keq trajnerin e Suedisë, shkak bëhet Kulusevski Suedia u mposht mbrëmjen e djeshme nga Franca me rezultatin minimal 0-1. Në formacionin e vikingëve nuk kishte vend p
Mbrojtësi i United bëhet hero në vendlindje, ndjek dhe kap hajdutin në rrugë Në fushën e lojës njihet si një mbrojtës luftarak, që ndjek kundërshtarët për 90 minuta, me qëllim që të mos i lejojë at
Marrëveshja pranë finalizimit, Ibra te Milani edhe për një sezon Zlatan Ibrahimovic do të qëndrojë tek Milani, për të paktën edhe për një vit. Klubi italian dhe suedezi janë shumë pranë
Ibrahimovic nuk njeh limite, stërvitet edhe gjatë pushimeve (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic pas përfundimit të sezonit ka vendosur të shijojë disa momente pushimi me bashkëshorten e tij, Helena
Zlatan Ibrahimovic e ndan mendjen, kjo do të jetë e ardhmja e suedezit Zlatan Ibrahimovic do të qëndrojë te skuadra e Milan. Ylli suedez i futbollit, Ibrahimovic, është në fundin e kontrat
Ibrahimovic lë pa fjalë Mbappen Paraqitja e jashtëzakonshme e Zlatan Ibrahimovicit në sfidën ndaj Sampdorias në transfertë, ku shënoi dy gola (1-4) ka m
Milani në avantazh, Ibra tund sërish rrjetën (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic nuk ndalet. Suedezi ka shënuar sërish ndaj Sassuolos duke kaluar përsëri në avantazh Milanin 1-2.
Theu protokollet e Covid-19, suedezët shpërthejnë ndaj Ibrahimovic Stuhi publike e mediatike në Suedi ndaj Zlatan Ibrahimovic. Sipas gazetës suedeze “Sportbladet”, dje, sulmuesi i Milanit