999 rezultate për

sudaneze

Kontrollohet shtëpia e ish-presidentit, e pabesueshme shuma që gjendet Policia dhe prokuroria po vazhdojnë me hetime ndaj ish-presidentit sudanez, Omar Al Bashid. Në kontrollën e fundit bë
Gjirokastër, kapen 11 klandestinë sudanezë Policia e Gjirokastrës ka ndaluar sot 11 klandestinë nga Sudani të cilët kishin kaluar ilegalisht nga Kakavija dhe po lë